اخبار

شهردار نیویورک به دنبال تعادل با تنظیم کننده ها پس از مهلت قانونی استخراج از دست رفته است

آدامز گفت که نیویورک همچنان بر تبدیل شدن به هاب رمزنگاری متمرکز است، اما تلاش های سراسری برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را می توان با این هدف ترکیب کرد.

اریک آدامز، شهردار نیویورک، همچنان بر تبدیل نیویورک به هاب رمزنگاری متمرکز است، اما او معتقد است که این هدف را می توان با تلاش های سراسری برای محدود کردن هزینه های زیست محیطی مرتبط با استخراج کریپتو ترکیب کرد.

این اظهارات به دنبال قانون جدیدی است که توسط کتی هوچول فرماندار نیویورک امضا شده است و فعالیت‌های استخراج اثبات کار (PoW) را به مدت دو سال در این ایالت ممنوع می‌کند. شهردار که به عنوان حامی ارزهای دیجیتال شناخته می شود، در ماه ژوئن گفت که از فرماندار می خواهد که این لایحه را وتو کند .

آدامز به نیویورک دیلی نیوز گفت: با امضای این لایحه به قانون، شهر با قانونگذاران برای یافتن تعادل بین توسعه صنعت کریپتو و نیازهای قانونی کار خواهد کرد:

من با قانونگذارانی که حامی هستند و کسانی که نگرانی دارند کار خواهم کرد و معتقدم که به یک محل ملاقات عالی خواهیم رسید.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، تعلیق ماینینگ PoW نه تنها عملیات استخراج جدید را ممنوع می کند، بلکه از تمدید مجوزها برای کسانی که قبلاً در ایالت مشغول به کار هستند نیز خودداری می کند. هر عملیات معدنی جدید PoW در ایالت تنها در صورتی می تواند کار کند که 100٪ از انرژی تجدیدپذیر استفاده کند.

ایالات متحده پیشتاز سهم نرخ هش ماینینگ بیت کوین بر اساس کشور است و 37.8 درصد از نرخ هش شبکه بیت کوین از این کشور است. تعلیق دو ساله ماینینگ PoW می‌تواند پرهزینه باشد و حتی یک اثر دومینویی برای سایر ایالت‌ها ایجاد کند.

ما باید به مکانی مناسب برای همه فناوری تبدیل شویم. آدامز گفت و کریپتو بخشی از فناوری کلی است که ما به آن نگاه می کنیم. سوال این است: چگونه می‌توانیم انتخاب‌های هوشمندانه انجام دهیم تا نیویورک – و آمریکا – در این فناوری جدید پیشرو باشند؟ آدامز بیان کرد.

پس از انتخاب، این سیاستمدار در توییتر گفت که اولین سه چک حقوق خود را در ارزهای دیجیتال خواهد گرفت و اعلام کرد که قصد دارد نیویورک را به “مرکز صنعت ارزهای دیجیتال” تبدیل کند.

نیویورک برخی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین صرافی های رمزنگاری را در ایالات متحده دارد. در ژوئن 2015، ایالت رژیم نظارتی BitLicense را معرفی کرد که به دلیل دشمنی با رمزارز مورد انتقاد قرار گرفته است . BitLicense برای سازمان‌های رمزنگاری درگیر در انتقال، خرید، فروش، مبادله یا صدور کریپتو اعمال می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا