اخبار

نهنگ های اتریوم قبل از مرج دارایی ها را به صرافی ها منتقل می کنند

10 آدرس برتر اتریوم غیر صرافی 11 درصد کاهش در دارایی خود داشته اند در حالی که آدرس های نهنگ در صرافی طی سه ماه گذشته شاهد افزایش 78 درصدی بوده اند.

بلاک چین اتریوم برای یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌ها از زمان آغاز به کار خود برنامه‌ریزی شده است، زیرا به اجماع استخراج اثبات سهام (PoS) از اثبات کار (PoW) فعلی خود تغییر خواهد کرد.

تاریخ ادغام برای 15 سپتامبر برنامه ریزی شده است ، پس از ادغام موفقیت آمیز شبکه آزمایشی Goerli – ادغام خالص آزمایشی نهایی قبل از انتقال واقعی. اتر (ETH)، توکن بومی، پس از اعلام تاریخ ادغام در ماه جولای با افزایش قیمت اتریوم به بالاترین حد جدید شش ماهه بیش از 2000 دلار، در یک افزایش صعودی قرار گرفت، اما نتوانست مقاومت بحرانی را تثبیت کند.

به نظر می رسد با نزدیک شدن به ادغام، اشتیاق صعودی از نظر قیمت رمز و احساسات بازار در حال کاهش است. تعداد قابل توجهی از نهنگ های ETH کاهش شدیدی در ذخایر خود داشته اند.

داده‌های شرکت تحلیلی رمزارز Santiment نشان می‌دهد که شکاف بین 10 بزرگترین آدرس‌های غیر مبادله‌ای اتریوم و آدرس‌های صرافی در حال بسته شدن است. در طول سه ماه گذشته، آدرس‌های نهنگ برتر مقدار قابل توجهی ETH را به صرافی‌ها ارسال کرده‌اند، زیرا آدرس‌های غیر مبادله‌ای با کاهش 11 درصدی مواجه شده‌اند، در حالی که آدرس‌های مبتنی بر مبادله شاهد افزایش 78 درصدی بوده‌اند.

کیف پول صرافی و غیر مبادله ای 10 برتر اتریوم منبع: Santiment

جریان کریپتو به صرافی‌ها یک احساس نزولی در نظر گرفته می‌شود و اغلب توسط معامله‌گران انجام می‌شود تا با فروش توکن‌های خود سود کسب کنند. افزایش مقدار اتریوم توسط آدرس‌های نهنگ در صرافی‌ها نشان می‌دهد که این نهنگ‌ها انتظار دارند قیمت در آینده نزدیک کاهش یابد.

بسیاری از تحلیلگران بازار همچنین بر این باورند که ادغام نوعی رویداد “شایعه را بخر، خبر را بفروش” خواهد بود. جایی که بازار پس از تایید تاریخ ادغام افزایش یافت، اما در نهایت پس از رویداد کلیدی شاهد کاهش قیمت بود. این ضرب المثل به این معنی است که اگر در آینده منتظر خبرهای خوبی باشیم، قیمت اغلب با پیش بینی آن تاریخ بالاتر می رود، اما نه لزوماً بعد از آن.

منبع: توییتر

ادغام نشان دهنده تکمیل دومین مرحله از سه مرحله انتقال اتریوم به اجماع PoS است. فرآیند انتقال PoS در دسامبر 2020 با راه اندازی بیکن چین آغاز شد.

فاز فعلی قرار بود تا اواسط سال 2021 تکمیل شود، اما به دلیل تاخیرهای متعدد، اکنون برای سه ماهه سوم سال 2022 برنامه ریزی شده است. کاهش قابل توجه مصرف انرژی بلاک چین

رویداد 15 سپتامبر یک نقطه عطف مهم برای اتریوم است، با این حال، در همان زمان، ادغام تنها به معنای تغییر اجماع ماینینگ است. مزایای کلیدی مانند ظرفیت تراکنش بالا، هزینه کمتر گاز و کاهش مصرف انرژی همگی پس از تکمیل فاز سوم حاصل خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا