اخبار

بیت‌بانک ژاپن گفت: لیست اتریوم PoW به ارزیابی ریسک قبل از مرج نیاز دارد

بیت‌بانک ژاپن به دنبال شفافیت نظارتی در مورد $ETHW است.

صرافی ارز دیجیتال بیت‌بانک ژاپن اعلام کرده است که هنوز تصمیمی در مورد فهرست شدن اثبات کار اتریوم (ETHW) اتخاذ نکرده است.

قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا توکن را فهرست می کند یا خیر، باید ریسک های بالقوه نظارتی را ارزیابی کند.

در اوایل ماه اوت، ماینرهای سرکش رمزارز یک جایگزین اتریوم اثبات کار را قبل از ارتقاء ادغام آتی ایجاد کردند.

توکن ETHW در ابتدا توانست جذابیتی به دست آورد و پولونیکس جزو اولین صرافی هایی بود که پشتیبانی خود را پشت سر گذاشت. بیت‌مکس همچنین یک قرارداد آتی برای نسخه اثبات کار این توکن راه اندازی کرد.

رویداد ادغام که برای اواسط سپتامبر برنامه ریزی شده است، انتقال کامل اتریوم به اثبات سهام را نشان می دهد. ماینرهای اتریوم در گرد و غبار رها می شوند و ضربه مالی زیادی را متحمل می شوند. پس از ادغام، سهامداران مسئول تامین امنیت شبکه خواهند بود.

علیرغم ایجاد علاقه فراوان در اوایل آگوست، ارزش توکن پشتیبانی از PoW در آستانه رویداد ادغام به شدت کاهش یافته است. طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، در حال حاضر با قیمت 50.56 دلار معامله می شود.

شایان ذکر است که توکن ETHW هنوز راه اندازی نشده است. طرفداران آن امیدوارند که زنجیره اصلی را در طول رویداد اصلی با موفقیت پشت سر بگذارند. برخی از صرافی‌ها تصمیم گرفته‌اند پیشگیرانه توکن را فهرست کنند تا از تبلیغات تبلیغاتی استفاده کنند.

چندلر گوئو، استخراج‌کننده اتریوم، که رهبری تلاش‌ها برای فورک کردن زنجیره اتریوم را بر عهده دارد، در توییتی اعلام کرد که ETHW به زودی در اوایل ماه اوت عرضه می‌شود. با توجه به اینکه ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، فورک جدید برای به دست آوردن حامیان کافی کار سختی خواهد داشت قبلاً اتریوم کلاسیک را تأیید کرده و ادعا می کند که این یک “زنجیره بسیار خوب” است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا