اخبار

اثبات کار اتریوم به روز رسانی بسیار مهمی دریافت می کند

پیش از مرج اتر را می توان اکنون با انتشار به روز رسانی مهم با خیال راحت استفاده کرد.

طبق صفحه رسمی Github اثبات کار اتریوم ، این پروژه دومین به‌روزرسانی کد را دریافت کرد که EIP-155 در حال اجرا است. ارزش اساسی این به روز رسانی در Chain ID نهفته است، که یک علامت اجباری برای تمام تراکنش های شبکه است.

به روز رسانی جدید گام مهمی برای افزودن محافظت بیشتر به نسخه اثبات کار دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است زیرا از سکه در برابر حمله مجدد فورک ها محافظت می کند.

حمله Replay چیست و چرا خطرناک است؟

حمله Replay تراکنشی است که به طور مخرب در بسیاری از بلاک چین ها تکرار می شود. استفاده مثال زدنی از یک حمله تکراری، استفاده از تراکنش های شبکه آزمایشی و سپس تکرار آن ها در یک بلاک چین واقعی برای سرقت وجوه است.

از آنجایی که اتریوم هیچ پیشوندی در بلاکچین‌هایی مانند بیت‌کوین ندارد که بین تراکنش‌های شبکه آزمایشی و تراکنش‌های «واقعی» تمایز قائل می‌شود، انتقال معتبر وجوه در زنجیره اتریوم در هر فورک دیگر اتریوم معتبر است، که از نظر فنی امکان استفاده از تراکنش‌های شبکه آزمایشی را در یک زنجیره واقعی ممکن می‌سازد.

بدون علامت دیجیتال، تقریباً هر تراکنش را می توان در دو بلاک چین مختلف تکرار کرد. بهترین راه برای رفع آن در فورک اتریوم ، اجرای به روز رسانی EIP-155 است.

آینده اثبات کار اتریوم مبهم به نظر می رسد

علیرغم انتقادات اثبات کار اتریوم که قبل از انتشار تاریخ ادغام در جامعه شاهد بودیم، محبوبیت فورک PoW اتر در سطح بالایی نیست زیرا سکه نشان دهنده ارزش فورک به سرعت ارزش خود را پس از این تاریخ از دست داد. راه اندازی.

در حال حاضر، بیشتر اعتبارسنجی‌ها برای ماه سپتامبر آماده می‌شوند، اما هیجان بازار دیگر چیزی نیست زیرا اتریوم اصلی بیش از 20 درصد از ارزش خود را از بالای «Merge Rally» از دست داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا