اخبار

دیوید شوارتز انقلاب NFT را در لجر ریپل اعلام کرد

دیوید شوارتز اعلام کرد استاندارد جدید NFT لجر ریپل فعال است.

استاندارد جدیدی که توانایی ایجاد، برش و توزیع برنامه ها و موارد پیچیده NFT را معرفی می کند در اکوسیستم لجر ریپل راه اندازی شده است. دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، نظرات خود را در مورد این رویداد ارائه کرد.

به گفته شوارتز، در حالی که قابلیت های توکن سازی دارایی برای XRPL جدید نیست، این نوآوری نقطه عطف مهمی است که با آن توسعه دهندگان و سازندگان اکنون می توانند پروژه های پیشرفته وب 3 را با ابزارهای کاربردی بسازند.

یکی از مدیران ریپل گفت که NFT بومی در لجر ریپل ، که با اصلاحیه XLS-20 امکان پذیر شده است، راه را برای ایجاد دارایی های منحصر به فرد با عملیات کارآمد و ایمن برای مدیریت آنها هموار می کند، و از همه برای زنده کردن این نوآوری تشکر می کند.

موج جدید NFT

اجرای استاندارد جدید XLS-20 بر روی لجر ریپل سرانجام، البته دیرتر از زمان برنامه ریزی شده، اتفاق افتاد. با این حال، این رویداد خوشبختانه با شروع موج سوم کمک مالی ریپل همزمان شد. همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، این شرکت رمزنگاری که برای کار خود به XRPL و XRP متکی است، یک صندوق 250 میلیون دلاری برای حمایت از ایجاد NFT در لجر ریپل ایجاد کرده است.

به عنوان بخشی از موج جدید استخدام، ریپل امیدوار است با سازندگان NFT که کارشان بر روی تعامل محصولات دیجیتال و دنیای واقعی است، مشارکت کند. بودجه برای چنین طرح هایی از 25000 تا 250000 دلار متغیر است. بنابراین، با راه‌اندازی XLS-20، کسانی که می‌خواهند شانس خود را امتحان کنند، می‌توانند فوراً با استفاده از نوآوری فعلی شروع به ساخت NFT بر روی XRPL کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا