اخبار

بزرگترین پروژه NFT کاردانو نقطه عطف تاریخی را رقم می زند

Ape Society به عنوان بزرگترین پروژه NFT از نظر جمع آوری رتبه بندی می شود.

پروژه های NFT کاردانو همچنان در حال افزایش است. Ape Society، بزرگترین پروژه NFT کاردانو از نظر سهم جمع آوری در حجم 24 ساعته، به قیمت کف 10000 ADA رسیده است. این یک رکورد برای Ape Society و NFTهای کاردانو به‌جا می‌گذارد – مجموعه‌ای بزرگ که برای اولین بار سد 10000 ADA را شکست.

قیمت کف 10000 ADA به قیمت ارزان ترین NFT در مجموعه اشاره دارد. برای مجموعه‌های گران‌تر، قیمت ممکن است تا ده‌ها هزار ADA باشد. به عنوان مثال، NFT پادشاه فورد ادوارد از انجمن میمون ها به قیمت 180000 ADA فروخته شد. NFT دیگر، میتلند لوین، به قیمت 47000 ADA در بازار NFT کاردانو، فروشگاه JPG فروخته شد.

طبق داده‌های OpenCNFT، ان اف تی Ape Society از نظر حجم جمع‌آوری ۲۴ ساعته با ۱۵ درصد، به‌عنوان بزرگ‌ترین پروژه NFT رتبه‌بندی می‌شود، پس از آن Lunatics-Quackhead (11.77 درصد) و Clay Nation توسط Clay Mates با 4.06 درصد قرار دارند.

مجموعه‌های NFT بر اساس ADA بیان می‌شوند، به این معنی که نه تنها در معرض نوسانات خود قیمت کف هستند، بلکه نوسانات قیمت ADA در برابر دلار آمریکا را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهند.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، کاردانو افزایش 280٪ در حجم NFT خود را طی هفت روز گزارش کرده است. از 10 اکتبر، زمانی که حجم ADA NFT به سختی 811000 بود، تا 17 اکتبر، زمانی که حجم ADA NFT به 3.0 میلیون ADA رسید، این افزایش 280 درصدی را نشان داد. کاردانو متعاقباً وارد سه زنجیره برتر NFT شد و Immutable X را برای رتبه چهارم تغییر داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا