اخبار ارزهای دیجیتال

رتبه کاردانو در بین بلاک چین های برتر در تعداد توسعه دهندگان فعال: جزئیات

فعالیت توسعه کاردانو در حال افزایش بوده است.

با توجه به آنالیز Coin98، کاردانو از نظر تعداد توسعه‌دهندگان فعال در بین بلاک چین‌های برتر قرار دارد. کاردانو پس از اتریوم در رتبه دوم قرار گرفت و پس از آن پولکادوت، کاسموس و سولانا به ترتیب در جایگاه های سوم، چهارم و پنجم قرار گرفتند.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، مخزن GitHub پورتال توسعه دهندگان کاردانو به 600 فورک دست یافته است که نشان می دهد توسعه دهندگان بیشتری در حال مشارکت هستند. پورتال توسعه‌دهنده کاردانو همه چیزهایی را که می‌توان در شبکه اصلی کاردانو انجام داد را پوشش می‌دهد.

کاردانو در گذشته انتقادات زیادی را دریافت کرده است که مهم ترین آنها مقایسه آن با یک زنجیره ارواح بوده است. کاردانو، با این حال، به تولید نتایج انکار ارواح ادامه می دهد. یک نمونه در فعالیت توسعه آن است. در ماه‌های اخیر، فعالیت‌های توسعه کاردانو رو به افزایش بوده است و نشان می‌دهد که تیم‌ها روز به روز متعهد به ایجاد محصولات، صیقل دادن و ارتقاء ویژگی‌های آن‌ها و وفادار ماندن به نقشه راه بلندمدت هستند.

در حال حاضر تعداد اسکریپت های پلوتوس به 3474 مورد افزایش یافته است. افزایش پیوسته تعداد اسکریپت‌های پلوتوس یک شاخص مستقیم از فعالیت توسعه در اکوسیستم است.

بر اساس آمار اخیر به اشتراک گذاشته شده توسط سازنده کاردانو، IOG، تقریبا 102 پروژه در کاردانو راه اندازی شده است. توکن‌های بومی کاردانو در حال حاضر در 63064 سیاست توکن به 6.4 میلیون رسیده است. تعداد معاملات 51.8 میلیون مورد است، در حالی که تعداد پروژه های ساخت به 1120 افزایش یافته است.

در هفته گذشته، Input Output Global (IOG) نسخه جدیدی را برای کیف پول Daedalus 5.1.0 اعلام کرد که به روز رسانی هایی را برای یکپارچه سازی کیف پول سخت افزاری به ارمغان می آورد .

در یک نقطه عطف تاریخی، به‌روزرسانی واسیل در 22 سپتامبر راه‌اندازی شد، در حالی که قابلیت‌های کامل واسیل پنج روز بعد، در 27 سپتامبر به کار گرفته شد و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد از مزایای واسیل برخوردار شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا