اخبار

مشارکت بیت فینکس پذیرش کریپتو در آمریکای لاتین را تحت فشار قرار می دهد

بیت فینکس سرمایه گذاری جدیدی در صرافی رمزنگاری مستقر در شیلی در تلاش برای تقویت پذیرش کریپتو در آمریکای لاتین اعلام کرد.

صرافی بیت فینکس یک همکاری جدید با یک صرافی محلی در آمریکای لاتین را به عنوان بخشی از تلاش بزرگتر برای فشار برای پذیرش گسترده تر در منطقه اعلام کرد.

در ۲۴ می، بیت فینکس سرمایه‌گذاری جدیدی را در یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال شیلی، OrionX، فاش کرد. بر اساس این اعلامیه، مشارکت بین دو شرکت دارایی دیجیتال با هدف حمایت از برنامه‌های آموزشی محلی، همراه با آزادی مالی و تلاش‌های فراگیر انجام می‌شود.

این تنها یک ماه پس از آن است که Bitfinex Securities El Salvador مجوز فعالیت در السالوادور را توسط کمیسیون ملی دارایی دیجیتال برای صدور و تجارت دارایی های ثانویه از طریق یک پلتفرم مطابق با مقررات محلی اعطا کرد.

این صرافی همچنین اخیراً از یک کمپ بوت سه هفته ای در پاراگوئه برای زنان برای یادگیری مهارت های کدنویسی اولیه حمایت مالی کرده است.

آمریکای لاتین در سال گذشته بازار رو به رشدی در عرصه کریپتو بوده است و همچنان توجه سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب می کند.

بر اساس شاخص پذیرش جهانی Chainalysis برای سال 2022، آمریکای لاتین 9.1٪ از ارزش جهانی ارز دیجیتال دریافت شده در سال 2022 را تشکیل می داد. این منطقه از نظر بزرگترین بازار ارزهای دیجیتال در رتبه هفتم قرار گرفت.

همین گزارش Chainalysis همچنین نشان داد که آمریکای لاتین میزبان پنج کشور از سی کشور برتر در این شاخص است که شامل برزیل (7)، آرژانتین (13)، کلمبیا (15)، اکوادور (18) و مکزیک (28) می‌شود.

در ماه مارس، کوین بیس گسترش خدمات خود را در برزیل از طریق مشارکت با خدمات محلی، از جمله پشتیبانی شبانه روزی مشتری به زبان پرتغالی و فرآیندهای ورود آسان تر، اعلام کرد.

ماه گذشته در آرژانتین، تنظیم‌کننده اوراق بهادار محلی یک شاخص آتی بیت‌کوین را تأیید کرد که ظاهراً برای اولین بار در آمریکای لاتین است.

همچنین در آرژانتین، یک مشارکت جدید در 19 می بین ناشر استیبل کوین تتر و پلتفرم داخل و خارج از رمپ KriptonMarket امکان پشتیبانی از تراکنش های USDT در بازار مرکزی آرژانتین را فراهم می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا