اخبار

ویتالیک بوترین 25 تریلیون ایردراپ SHIT که برایش ارسال شده بود را فروخت

بنیانگذار اتریوم ایردراپ جنجالی به ارزش 33000 دلار را رها کرد.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، 25 تریلیون SHIT دریافتی از یک شوخی ناشناس را فروخت. مجموع توکن هایی که بوترین از طریق یونی سواپ تخلیه کرد، 33475 USDC برآورد شده است. در نتیجه، قیمت دارایی تا 60 درصد کاهش یافت.

به گفته PeckShieldAlert ، این توکن ها دو ماه پیش به آدرس vitalik.eth متعلق به بنیانگذار اتریوم منتقل شدند. بسیاری از پروژه‌های مبتنی بر اتریوم، برخی از توکن‌های خود را به ویتالیک بوترین انتقال می‌دهند، به این امید که مورد توجه جامعه ارزهای دیجیتال قرار گیرند.

مشخص نیست که چرا ویتالیک این توکن ها را برای مدت طولانی نگه داشته است، اما شاید در آستانه انتقال اتریوم به PoS، خالق بلاک چین تصمیم گرفت تا نمونه کار خود را پاک کند.

سایر موارد مهم برای خالق اتریوم

در حالی که ویتالیک در حال پاکسازی سبد سهام خود از دارایی های مشکوک مختلف است، تحولات مهم چند میلیارد دلاری دیگری در اتریوم در حال آشکار شدن است. به نظر می رسد که یکی دیگر از هارد فورک های احتمالی شبکه اتریوم ممکن است دردسر بزرگتری برای بوترین باشد.

در نتیجه رد اجماع PoW توسط بلاک چین، ماینرها متوجه شدند که تجهیزات گران قیمت استخراج اتریوم از کار افتاده و منابع سرمایه گذاری شده در کسب و کار ممکن است هرگز نتیجه ندهند. از آنجایی که درآمدها فوراً به صفر می رسد، به طور کامل از اکوسیستم حذف می شوند.

در همان زمان، یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم ماینینگ چین، چندلر گوو، گفت که قصد دارد به استخراج در زنجیره PoW اتریوم ادامه دهد و در حال آماده سازی یک هارد فورک شبکه جدید با انتقال به بلاک چین جدید ETHPoW است. بنابراین، علاوه بر اتریوم کلاسیک که قبلاً فورک شده است، ممکن است شاخه دیگری نیز اضافه شود که برای یکپارچگی اتریوم به عنوان یک کل خوب به نظر نمی رسد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا