اخبار

استلار مشاور بلاک چین و دارایی های دیجیتال CFTC شد

کمیسیون معاملات آتی کالا از بنیاد توسعه استلار برای عضویت در هیئت مشورتی جدید خود استقبال می کند.

بنا بر گزارش ها، بنیاد توسعه استلار به عضویت کمیته مشورتی جدید کمیسیون معاملات آتی کالا در ایالات متحده تبدیل خواهد شد. SDF مسئول بلاک چین و دارایی های دیجیتال در بدنه راه اندازی مجدد خواهد بود و CFTC را در مورد این مسائل راهنمایی خواهد کرد.

علاوه بر نمایندگان استلار، مقامات اتاق تجارت دیجیتال، یونی سواپ و کوین‌فاند نیز در کنار اقتصاد دیجیتال جدید خواهند بود. با این حال، هدایت بلاک چین به طور انحصاری توسط استلار نظارت خواهد شد .

در مورد چیست؟

خود استلار با حضور جی‌پی مورگان، گلدمن ساکس و بلک راک به کمیته مشاوره بازار جهانی، امیدی را برای کار مفید با نمایندگان بازارهای مالی سنتی نشان می دهد . استلار (XLM) به عنوان یک اپراتور غیرمتمرکز انتقال پول بین مرزی، می‌خواهد به موضوع حواله‌ها و استیبل کوین‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشد. به همین مناسبت، SDF قصد دارد موضوع استیبل کوین‌ها را در بازار دارایی‌های دیجیتال و کاربردهای آن‌ها در زندگی واقعی، از جمله کمک‌های بشردوستانه را به عنوان بخشی از برنامه Stellar Aid Assist مطرح کند.

از قضا، به نظر می‌رسد که این رویداد دقیقاً برعکس آنچه در گوشه‌ای دیگر بین ریپل و SEC در حال وقوع است، است. به نظر می رسد که در حالی که استلار، همراه با غول های مالی سنتی، بر سیاست ارزهای دیجیتال تحت بال CFTC نظارت می کند، ریپل همچنان به مبارزه با SEC در دادگاه ادامه می دهد. ما دو شرکت رقیب، دو تنظیم کننده رقیب و دو وضعیت کاملاً متضاد داریم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا