اخبار

با کاهش علاقه به بیت کوین، وب 3 در جستجوهای آنلاین رشد می کند: گوگل ترند

جستجوهای آنلاین برای عبارت “بیت کوین مرده” به دلیل نگرانی اوج در میان سرمایه گذاران در میان فروش مداوم در آن زمان به بالاترین حد خود رسید.

جامعه جهانی کریپتو شروع به تغییر مسیر علاقه خود از بیت کوین به وب 3، با توجه به روند جستجوی گوگل کرده است.

سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به منظور همگام شدن با نوآوری های یک دهه از برنامه های مبتنی بر بلاک چین تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به جستجو در وب متکی هستند – احساسات واقعی خود را در زمان واقعی آشکار می کنند. اخیراً، جستجو برای عبارت «بیت‌کوین مرده» به بالاترین حد خود رسیده است ، به دلیل نگرانی اوج سرمایه‌گذاران در میان فروش مداوم در آن زمان.

در نتیجه بازار نزولی طولانی مدت، جستجوهای جهانی گوگل برای بیت کوین به پایین ترین حد خود در بیش از یک سال گذشته رسیده است. از سوی دیگر، جستجوهای گوگل برای وب 3 افزایش یافته و از نظر اوج محبوبیت در سال 2022 به بالاترین سطح خود رسیده است.

نتایج جستجوی گوگل برای بیت کوین (بالا) و وب 3 (پایین). منبع: Google Trends

همانطور که در بالا نشان داده شد، علاقه به وب3 72 است، در حالی که برای بیت کوین، این عدد به 27 کاهش یافته است – تفاوتی سه برابر بر اساس اوج عملکرد.

نگاهی دقیق تر نشان می دهد که علاقه به بیت کوین (بر اساس جستجوهای گوگل) در السالوادور قوی تر است و جوامع ساکن نیجریه و هلند از آن پشتیبانی می کنند. با این حال، چین رتبه اول را در جستجوی وب 3 دارد.

نکته جالب این است که نیجریه در فهرست سه کشور برتر هم برای جستجوی گوگل وب 3 و هم بیت کوین قرار دارد. دولت نیجریه با حمایت از منافع محلی، اخیراً مذاکراتی را در مراحل اولیه برای یک منطقه اقتصادی دوستدار رمزنگاری با صرافی بایننس انجام داده است.

در 11 اکتبر، گوگل یک ویژگی جدید اضافه کرد که به کاربران امکان می داد جزئیات آدرس کیف پول اتریوم را پیدا کنند.

تحقیقات بیشتر از کوین تلگراف تأیید کرد که این ویژگی با عملکرد محدودی همراه است زیرا گوگل هنوز قادر به ارائه جزئیات کیف پول آدرس های متعدد نیست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا