اخبار

بایننس یک “راه منصفانه” را برای خرید NFT پیاده سازی می کند

بازار NFT بایننس مکانیزم اشتراک NFT خود را معرفی می کند، ویژگی جدیدی که ادعا می کند خریداران را منصفانه تکان می دهد.

با توجه به افزایش تقاضا، خرید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در راه‌اندازی اولیه آن‌ها به طور فزاینده‌ای سخت‌تر می‌شود. به دلیل عرضه محدود و تقاضای بالا، برخی از افت‌های NFT تنها پس از چند ثانیه عرضه فروخته شدند .

با این کار، کاربرانی که علاقه مند به خرید مجموعه های تازه منتشر شده هستند، چاره ای ندارند تا منتظر بمانند تا صاحبان اولیه تصمیم بگیرند NFT ها را برای مقداری سود بازگردانند، که در نتیجه مجبور به پرداخت بیشتر یا عدم امکان خرید کامل هر یک از NFT ها هستند.

به همین دلیل بایننس معرفی کرد.

کاربرانی که می‌خواهند در فروش مکانیزم اشتراک NFT شرکت کنند، باید فرآیندی را دنبال کنند که از چهار مرحله تشکیل شده است – آماده‌سازی، اشتراک، محاسبه و توزیع.

در مرحله آماده سازی، کاربران باید حداقل مقدار توکن مورد نیاز برای شرکت را در اختیار داشته باشند. بایننس خاطرنشان می کند که حداقل شرط ورود توسط سازندگان یا پروژه ای که فروش NFT را انجام می دهد تعیین می شود.

مرحله اشتراک بعدی می آید. در اینجا، سپس به شرکت‌کنندگان واجد شرایط، بلیت‌های مشارکت داده می‌شود که محدودیت‌های خرید برای هر کاربر توسط سازندگان NFT تعیین شده است. تعداد بلیط های دریافت شده توسط یک کاربر حداکثر مقدار NFT های قابل خرید خواهد بود. با این حال، کاربران این گزینه را دارند که تصمیم بگیرند از همه یا فقط چند بلیط خود استفاده کنند. داشتن بلیط بیشتر به این معنی نیست که NFT را دریافت خواهید کرد. با این حال، شانس بیشتری برای موفقیت در خرید به شما می دهد.

پس از این، فرآیند به سمت مرحله محاسبه پیش می رود. این شامل یک سیستم انتخاب تصادفی برای انتخاب بلیط های شرکت برنده از همه کسانی است که مشترک شده اند. شرکت کنندگان منتخب می توانند با موفقیت NFT ها را خریداری کنند. مرحله نهایی توزیع است، جایی که فروش ادامه خواهد داشت.

این غیرقابل انکار است که NFT ها در ماه های اخیر به شدت رشد کرده اند. با نزدیک شدن حجم فروش جهانی NFT به 20 میلیارد دلار، بسیاری حدس می زنند که NFT ها ممکن است روزی حتی از بیت کوین نیز پیشی بگیرند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید