اخبار ارزهای دیجیتال

هیئت ملی اسکیت بازی ایالات متحده کمک های مالی بیت کوین را می پذیرد

پس از اعلام برنامه های خود برای استفاده از رمزارز در سپتامبر سال گذشته، اسکیت نمایشی ایالات متحده اکنون به طور رسمی بیت کوین را برای کمک های مالی می پذیرد.

هیئت حاکمه ملی ایالات متحده برای ورزش اسکیت بازی، اسکیت نمایشی ایالات متحده، آخرین سازمان در این کشور است که کمک های مالی را در ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ( BTC ) امکان پذیر می کند.

اسکیت نمایشی ایالات متحده روز سه شنبه اعلام کرد که این انجمن با پلتفرم اهدایی در سطح سازمانی Engiven به منظور شروع پذیرش کمک های مالی و هدایایی در ارزهای رمزپایه شریک شده است. این سازمان در ابتدا برنامه های خود را برای فعال کردن کمک های مالی ارزهای دیجیتال در سپتامبر 2021 فاش کرد.

گزینه جدید پرداخت کمک مالی بلافاصله در وب سایت اسکیت نمایشی ایالات متحده از طریق پلتفرم Engiven در دسترس است، که شامل کمک های مالی در ارزهای رمزپایه اصلی مانند BTC، Ether ( ETH )، Dogecoin ( DOGE ) و همچنین استیبل کوین هایی مانند USD Coin (USDC) و PAX Gold است).

اسکیت نمایشی ایالات متحده اکنون امکان هدایای ارز دیجیتال را برای هر یک از سرمایه های اصلی خود فراهم می کند. هدایای ارزهای دیجیتال واجد شرایط معافیت مالیاتی هستند و می توانند به اسکیت نمایشی ایالات متحده برای ایجاد برنامه نویسی برای ورزشکاران کمک کنند .

بر اساس این اعلامیه، Engiven به طور خودکار ارزهای دیجیتال اهدایی را به دلار ایالات متحده مبادله می کند و وجوه را بلافاصله به اسکیت نمایشی ایالات متحده منتقل می کند. در این اطلاعیه آمده است: «اسکیت نمایشی ایالات متحده اولین نهاد حاکمیتی ملی در ایالات متحده است که هدایایی را با ارزهای دیجیتال متعدد می پذیرد.

رمزی بیکر، مدیر اجرایی اسکیت نمایشی ایالات متحده، خاطرنشان کرد که معرفی گزینه‌های اهدایی در راستای ادامه یافتن راه‌های جدید و نوآورانه برای تأمین مالی ورزشکاران، باشگاه‌ها، برنامه‌ها و طرح‌های انجمن است.

“اجازه دادن به حامیان ما برای اسکیت نمایشی ایالات متحده با استفاده از ارز دیجیتال در بازار مالی امروز که به سرعت در حال تغییر است منطقی است.”

بیکر افزود که هر چه راه های بیشتری برای کمک های مالی فعلی و جدید برای حمایت از این سازمان وجود داشته باشد، اسکیت نمایشی ایالات متحده می تواند مستقیماً از ورزشکاران و برنامه های بسیاری که به اعضای خود خدمت می کند حمایت کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا