اخبار ارزهای دیجیتال

دولت آلمان برای فروش بعدی 276 میلیون دلار بیت کوین آماده می شود

دولت آلمان 3100 بیت کوین به ارزش 178 میلیون دلار را در یک ساعت جابه جا کرد و احتمالاً فروش بیشتری قریب الوقوع است.

دولت آلمان پس از ارسال تقریباً 3100 بیت کوین به ارزش حدود 178 میلیون دلار در مدت یک ساعت در 9 جولای به فروش بیت کوین خود ادامه داد.

در همان زمان، دولت همچنین تقریباً 1700 بیت کوین به ارزش حدود 91.78 میلیون دلار را از بیت استمپ خارج کرد و دارایی های بیت کوین را از صرافی جبران کرد.

در زمان نگارش این مقاله، دولت آلمان همچنین 3107 بیت کوین دیگر را از دارایی های اصلی خود خارج کرده است و احتمالاً برای فروش قریب الوقوع بیشتر آماده می شود.

آدرس اصلی دولتی در حال حاضر حدود 26000 بیت کوین به ارزش 1.5 میلیارد دلار را در خود جای داده است، در حالی که آدرس مورد استفاده برای ذخیره سازی خارج از بار در حال حاضر دارای 4800 بیت کوین به ارزش 276.61 میلیون دلار است.

داده‌های معاملاتی Arkham Intelligence در آدرس ردیابی شده برای دولت آلمان. منبع: Arkham Intelligence

فروش دولت آلمان ادامه دارد

از ساعت 7:30 صبح UTC در 9 جولای، مجموعاً 3100 بیت کوین خارج شده است که از این تعداد 2500 بیت کوین به یک گروه ناشناخته B2C2، 400 بیت کوین به صرافی متمرکز کراکن و 200 بیت باقی مانده به یک کیف پول ناشناخته ارسال شده است.

دولت آلمان در 8 جولای 900 میلیون دلار بیت کوین دیگر فروخت که نشان می دهد قصد دارد به فروش 1.5 میلیارد دلاری باقی مانده بیت کوین خود ادامه دهد.

همان 16309 بیت کوین فروخته شده اکنون با وجود فروش انبوه بیش از 930 میلیون دلار ارزش دارد که نشان می دهد خریداران هنوز در مورد خرید بیت کوین در این محدوده قیمتی مطمئن هستند.

تاثیر سیاست اقتصادی

معامله گران وال استریت انتظار دارند 72 درصد احتمال کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا در ماه سپتامبر وجود داشته باشد، بنابراین کاهش نرخ بهره می تواند به افزایش سرمایه گذاری در بیت کوین کمک کند.

این روند اقتصاد کلان تمایل دارد بر دارایی هایی مانند بیت کوین تأثیر قابل توجهی داشته باشد زیرا برخلاف دارایی هایی مانند طلا که نقدینگی در طول بی ثباتی ژئوپلیتیکی به آن سرازیر می شود، همچنان به عنوان دارایی ریسک پذیر دیده می شود.

همزمان با فروش بیت کوین، کاهش فعالیت استخراج کنندگان بیت کوین در عملیات و فروش ذخایر نشان می دهد که احساسات بازار ممکن است به پایین ترین حد خود نزدیک شود.

به گفته تحلیلگران بیت فینکس، داده های بازار در 6 و 7 ژوئیه نشان دهنده این پایین بودن محلی است، علیرغم اینکه کوه Gox شروع به بازپرداخت بیت کوین و بیت کوین کش (BCH) کرده است.

بیت کوین می تواند آماده بازگشت مجدد باشد

با وجود فروش بیت کوین مربوط به دولت آلمان و بازپرداخت Mt. Gox به طلبکاران، چندین شاخص نشان می دهد که BTC آماده بازگشت است.

بیت کوین به پایین ترین حد خود از اواخر فوریه تاکنون رسید و به 53550 دلار رسید و به بالاترین حد فعلی یعنی 57600 دلار بازگشت.

با این حال، شاخص شاخص قدرت نسبی یک واگرایی فزاینده بین کاهش قیمت و افزایش ارزش RSI را نشان داد که نشان‌دهنده تضعیف فشار فروش است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا