پیش بینی قیمت

آینده ارز سلو (CELO) + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CELO

در این مقاله آینده ارز سلو (CELO) و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CElO تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی در سال 2021 است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام بررسی و پیش بینی قیمت Celo در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد.

در چند روز گذشته ، به نظر می رسد بازار رمزنگاری به سرعت در حال بهبود است. علاوه بر این ، پس از افت قیمت در دو ماه گذشته ، بازار ارزهای دیجیتال یا ثابت می ماند یا به طور پیوسته افزایش می یابد. در حال حاضر ، به نظر می رسد صنعت دارایی های رمزنگاری شده دوباره صعود خواهد کرد.

آیا ارز دیجیتال سلو (CELO) نوسان قیمت یکسانی را تجربه خواهد کرد؟ ما به زودی در این مقاله به پیش بینی و تحلیل قیمت سلو در سال 2021 خواهیم پرداخت. اما ابتدا اجازه دهید نگاهی بیندازیم که سلو (CELO) چیست؟

ارز دیجیتال سلو (CELO) چیست؟

قبل از این که به آینده ارز سلو (CELO) بپردازیم بیایید ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

Celo یک بستر بلاک چین است که بر افزایش پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در میان کاربران تلفن های هوشمند تمرکز دارد . علاوه بر این ، این پلت فرم از شماره تلفن به عنوان کلید عمومی استفاده می کند. سلو امیدوار است میلیاردها کاربر تلفن هوشمند جهان را معرفی کند. این موارد همچنین شامل افرادی است که دسترسی بانکی به معاملات دارایی های دیجیتالی ندارند.

علاوه بر این ، این شبکه همچنین امکان ایجاد قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز (DApps) را به عنوان بخشی از DeFi فراهم می کند. در آوریل 2020 ، شبکه اصلی آن راه اندازی شد. علاوه بر این ، این پلت فرم دارای دو رمز بومی است.

حتی بیشتر ، CELO یک نشانه اثبات سهام (PoS) است که برای هزینه های معامله ، مشارکت حکومتی و فعالیت های مرتبط استفاده می شود. در آینده ، این پلت فرم بر میزبانی استیبل کوین های مختلف تمرکز می کند ، یکی از آنها Celo Dollar (CUSD) است که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته است.

اکنون که ایده ای در مورد Celo داریم ، آیا فکر می کنید CELO در سال 2021 ارز رمزنگاری سودآوری خواهد داشت ؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت CELO و پیش بینی قیمت سلو (CELO) بررسی کنیم .

وضعیت فعلی بازار سلو (CELO)

هنگام نوشتن این تجزیه و تحلیل قیمت Celo ، سلو با 6.06 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 110,679,000 دلار است. قیمت سلو 3.30 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

در حال حاضر ، برترین پلتفرم های معاملات دارایی دیجیتال برای سلو CELO Binance ، OKEx ، Upbit ، Mandala Exchange و Bitget هستند.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تجزیه و تحلیل قیمت سلو و آینده ارز سلو (CELO) برای 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت سلو (CELO) برای 2021

اخیراً ، CELO یازدهمین موقعیت را در CoinMarketCap گرفت. اما آیا تحولات اخیر ، ارتقاء و تغییرات در بلاک چین به آینده ارز سلو (CELO) و افزایش قیمت این ارز رمزنگاری شده کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت CELO برویم.

نمودار CELO/USDT که الگوی مثلث متقارن را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بازه زمانی روزانه نشان داده شده در بالا ، می توانیم الگوی مثلث متقارن را مشاهده کنیم. این الگو دوره ادغام را نشان می دهد که ممکن است منجر به شکست یا شکست قیمت شود. در آینده قابل پیش بینی ، می توان گفت که CELO شانس بالاتری برای صعودی نسبت به نزولی دارد.

همانطور که در بالا نشان داده شد ، در ابتدای این ماه ، CELO از روند خرس خود به گاو تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارت در آن دوره است.

شاخص قدرت نسبی Celo (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) 70.87 است ، به این معنی که CELO در وضعیت خرید بیش از حد قرار دارد. علاوه بر این ، این نشان می دهد که معامله گران و سرمایه گذاران رمز ارز باید با دقت معامله کنند ، با این حال ، این امر سرمایه گذاران رمزنگاری را وادار می کند تا نگران هرگونه تغییر عمده قیمت باشند.

علاوه بر این ، معامله گران رمزنگاری باید با احتیاط معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار ارزهای رمزنگاری قرار نگیرند. با توجه به این موضوع ، معامله گران ارزهای رمزنگاری شده باید مراقب باشند تا از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری جلوگیری کنند. حالا آینده ارز سلو (CELO) چگونه خواهد بود؟

اجازه دهید به میانگین متحرک نمایی (EMA) و میانگین متحرک ساده (SMA) Celo نیز نگاهی بیندازیم.

Celo SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت CELO شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که بیشتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با تجمیع ، نوسانات و اصلاحات دنبال می شود. با در نظر گرفتن این نکته ، CELO در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز سلو (CELO) در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که CELO در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت CELO روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد ، CELO ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و سطح مقاومت 7.3 دلاری خود را پشت سر بگذارد و حتی بالاتر از 9.4 دلار حرکت کند.

نمودار پیش بینی قیمت CELO/USDT (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال رجوع کنند ، خرس ها ممکن است تسلط داشته باشند و CELO را از موقعیت صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر ، قیمت CELO ممکن است تا تقریباً 5.16 دلار کاهش یابد ، که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال ، آینده ارز سلو (CELO) و پیش بینی بلند مدت قیمت CELO ما در سال 2021 صعودی است. این امکان بالایی برای رسیدن به ارتفاعات جدید دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز سلو (CELO) در سال 2022

آینده ارز سلو (CELO) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 15 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول 2022 رشد سریع تا 25 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت و تحولات 15 دلار ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز سلو (CELO) در سال 2023

اگر CELO سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA ، میانگین متحرک بلند مدت ، حفظ کند ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساختن مأموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 40 دلار را خواهند داشت ، که باعث می شود سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سلو (CELO) در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت CELO و پیش بینی پروژه جدید پلتفرم ، سرمایه گذاران سلو می توانند انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را در سال 2024 داشته باشند تا آینده ارز سلو (CELO) را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت سلو را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 55 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز سلو (CELO) در سال 2025

آینده ارز سلو (CELO) در چهار سال آینده می تواند تا 75 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای CELO دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که CELO احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده طبق پیش بینی دارد.

نتیجه گیری

به نظر می رسد CELO در سال 2021 آینده ای عالی در پیش دارد. با تحولات مداوم که در داخل اکوسیستم CELO و بازار کلی رمزنگاری اتفاق می افتد ، ممکن است شاهد پیشرفت CELO به ارتفاعات جدید باشیم تا آینده ارز سلو (CELO) را روشن تلقی کند.

در همین حال ، پیش بینی بلند مدت قیمت سلو (CELO) ما در سال 2021 صعودی است. حتی بیشتر ، CELO صعودی دارای احتمال بالایی برای رسیدن به 9.4 دلار است. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که مقاومت روانی گذشته را بشکند. اگر سرمایه گذاران همچنان در کنار CELO در کنار ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین و اتریوم باشند ، حتی ممکن است به 12 دلار برسد .

نظر شما درباره آینده ارز سلو (CELO) و پیش بینی قیمت CELO چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید