اخبار

مایکل سیلور، مدیر عامل شرکت MicroStrategy می گوید: ذخیره بیت کوین 5 میلیارد دلاری فروخته نخواهد شد

با وجود فروش در بازار کریپتو، MicroStrategy قصد ندارد هیچ یک از بیت کوین های خود را بفروشد.

علیرغم اصلاح بازار بیت کوین و کریپتو که منجر به کاهش 30 تا 40 درصدی قیمت اکثر دارایی های دیجیتال در بازار شد، مدیر عامل MicroStrategy Inc دارای 5 میلیارد دلار بیت کوین است و اعلام کرده است که شرکت او قصد ندارد چندین میلیارد دلار خود را بفروشد. پشته.

سهام این شرکت به دلیل اشغال شدن بخش بزرگی از ترازنامه آنها توسط ارزهای دیجیتال، راهی جایگزین برای قرار گرفتن در معرض طلای دیجیتال شده است. هنگامی که از Saylor در مورد فروش پرسیده شد، Saylor با اطمینان هرگونه طرحی در مورد ضرر (یا سود) از سرمایه گذاری در بازار کریپتو را رد کرد.

همانطور که مدیر ارشد اجرایی اظهار داشت، این شرکت به جای فروش بیت کوین ، با اشاره به استراتژی محبوب “هدلینگ” که در آن معامله گران و سرمایه گذاران تقریباً تحت هیچ شرایطی دارایی را نمی فروشند، فقط بیت کوین را خریداری و نگهداری می کند.

شرکت Saylor برای اولین بار در سال 2020 زمانی که برنامه مدیریت نقدینگی خود را بر اساس خرید دارایی های دیجیتالی که در دوره مذکور در حدود 10000 دلار معامله می شدند، اعلام کرد، 15 دقیقه شهرت خود را به دست آورد.

در مقطعی، سرمایه گذاری Microstrategy بیش از 900 درصد افزایش یافت، اما به دلیل تصمیمات سرمایه گذاری ضعیف بعداً که شامل استفاده از وجوه قرض گرفته شده برای تأمین مالی رویدادهای خرید مداوم بود، درآمد حاصل از وثیقه شرکت به مرور زمان به طور قابل توجهی کاهش یافت.

علیرغم فروش اخیر در بازار، مدیر عامل MicroStrategy همچنان معتقد است که بیت کوین یکی از بهترین پوشش های تورمی و جایگزین برای رویدادهای خرید سهام است. به نظر می رسد اکثر کارشناسان این صنعت به دلیل کمبود داده های تاریخی، با استراتژی سیلور موافق نیستند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید