اخبار

وزارت کره جنوبی تصویب قوانین ویژه متاورس را توصیه می کند

MSIT تشخیص داد که تحمیل مقررات قدیمی تر به عنوان یک عامل بازدارنده برای رشد اکوسیستم های جدید عمل می کند.

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (MSIT) کره جنوبی اعلام کرد که قصد دارد از تحمیل قوانین سنتی بازی های ویدیویی بر متاورس فاصله بگیرد. در عوض، وزارتخانه تصمیم گرفت دستورالعمل‌های جدیدی را برای ایجاد انگیزه در رشد اکوسیستم نوپا صادر کند.

علاقه کره جنوبی به جمع آوری اکوسیستم های وب 3 و متاورس با سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری این کشور برای ایجاد متاورس داخلی نشان می دهد. به موازات این تلاش، MSIT تشخیص داد که تحمیل مقررات قدیمی تر به عنوان یک عامل بازدارنده برای رشد اکوسیستم های جدید عمل می کند.

در اولین جلسه کمیته سیاست ملی داده، MSIT خاطرنشان کرد که “ما در تنظیم یک سرویس جدید با قوانین موجود اشتباه نمی کنیم.” با این حال، بحث در مورد تعیین متاورس به عنوان یک بازی ویدیویی هنوز روی میز است.

این وزارتخانه تصمیم گرفت که صنایع جدید – از جمله متاورس، رانندگی خودکار و پلتفرم‌های پخش OTT – خواستار شکل‌گیری مقررات جدید هستند. در رابطه با متاورس، MSIT نگرانی هایی را در مورد جلوگیری از رشد صنعتی به دلیل فقدان مبنای قانونی و نهادی مطرح کرد. با افشای این طرح، ترجمه تقریبی بیانیه مطبوعاتی چنین بود:

«تعیین دستورالعمل‌هایی برای طبقه‌بندی محصولات بازی و متاورزها برای تنظیم منطقی و منسجم و حمایت از تصویب قوانین مرتبط (تصویب قوانین متاور خاص و غیره)».

پیش از این، در 1 سپتامبر، اعضای مجلس ملی از یک پیشنهاد رسمی برای تصویب قانون ارتقای صنعت متاورس برای حمایت از صنعت وب 3 حمایت کردند.

مقامات کره جنوبی ضمن حمایت از رشد فناوری های جدید، به سرکوب افرادی که اکوسیستم Terra را اداره می کنند، ادامه می دهند.

دادستان های کره جنوبی ادعا می کنند که دو کوان، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل ترافورم لبس، ظاهراً با انتشار LUNA و USTC از سرمایه گذاران کلاهبرداری کرده است بدون اینکه سرمایه گذاران را از خطر سقوط قیمت هر دو با هم مطلع کند.

در نتیجه، دادستان ها از مقامات درخواست کرده اند تا پاسپورت دو کوان و سایر کارکنان Terra را باطل کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا