اخبار

بایننس با سرمایه گذاری جدید در صنعت کیف پول سخت افزاری حرکت می کند

آزمایشگاه بایننس سرمایه گذاری استراتژیک در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave انجام داده است و دور بعدی سری A را رهبری خواهد کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در حال حرکت در صنعت کیف پول سخت افزاری است و بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر خود در پلتفرم کیف پول سرد Ngrave سرمایه گذاری می کند.

بایننس لبز یک سرمایه گذاری استراتژیک در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave انجام داده است و این شرکت به طور رسمی در 21 نوامبر اعلام کرد دور بعدی سری A آن را رهبری خواهد کرد.

Ngrave که در سال 2018 در بلژیک تأسیس شد، متخصص در نگهداری شخصی است و مجموعه ای امنیتی شامل سه عنصر اصلی، از جمله کیف پول سخت افزاری بدون اتصال Zero، ابزار پشتیبان گیری کلید Graphene و برنامه موبایل Liquid را ارائه می دهد.

یی هه، یکی از بنیانگذاران بایننس و رئیس آزمایشگاه های بایننس، به این نکته اشاره کرد که امنیت یکی از بزرگترین چالش ها برای پذیرش ارزهای دیجیتال است. او گفت: «کیف پول های خودسرپرست یکی از ایمن ترین روش ها برای ذخیره دارایی های دیجیتال است.

تایلر زد، مدیر سرمایه گذاری آزمایشگاه بایننس افزود: «آزمایشگاه های بایننس از سرمایه گذاری در بخش کیف پول های سخت افزاری در حال ظهور و همکاری با Ngrave برای ارائه محصولات کیف پول پیچیده به کاربران خرده فروشی و سازمانی هیجان زده است.

به نظر می رسد مشخص نیست که آیا بایننس قبلاً در شرکت های کیف پول سخت افزاری مانند لجر یا ترزور سرمایه گذاری کرده است یا خیر. در اوایل نوامبر، بایننس با سازنده کیف پول سخت‌افزاری لجر همکاری کرد تا به کاربران بایننس اجازه دهد رمزارز را مستقیماً با کارت‌های بانکی خود از طریق لجر وارد کنند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، زمستان جاری ارزهای دیجیتال رشد صنعت کیف پول سخت افزاری را تسریع کرده است ، در حالی که بسیاری از صرافی های متمرکز ارز دیجیتال در تلاش برای حفظ عملیات بودند. برخلاف صرافی ها، کیف پول های سخت افزاری به کاربران این امکان را می دهند که با ایمن کردن یک کلید خصوصی، وجوه خود را بهتر کنترل کنند . بر اساس داده‌های چندین مطالعه منتشر شده در ماه جولای، صنعت کیف پول سخت‌افزاری کریپتو ممکن است در آینده نزدیک با سرعت بیشتری نسبت به صرافی ها رشد کند.

در 14 نوامبر، چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس حتی اعتراف کرد که ممکن است دیگر نیازی به مبادلات متمرکز نباشد زیرا سرمایه گذاران به راه حل های خودسرپرستی روی می آورند. “اگر ما بتوانیم راهی داشته باشیم که به مردم اجازه دهیم دارایی های خود را به طور ایمن و آسان در اختیار داشته باشند، که 99٪ از جمعیت عمومی می توانند این کار را انجام دهند، صرافی های متمرکز وجود نخواهند داشت یا احتمالاً نیازی به وجود ندارند. ژائو گفت عالی است.

آخرین اخبار اندکی پس از آن منتشر شد که لجر پاسکال گوتیه استدلال کرد که کیف پول نرم افزاری متعلق به بایننس تراست ولت باید گزینه Ledger Connect را ارائه دهد تا امنیت بهتری را برای کاربران خود فراهم کند. مدیر عامل شرکت در توییتی در 13 نوامبر اعلام کرد: «در غیر این صورت، فقط ناامن است.» گزینه اتصال اساساً به کاربران تراست ولت اجازه می دهد تا کلیدهای خود را به جای ذخیره کردن آنها در تلفن همراه یا رایانه، در دستگاه Ledger ذخیره کنند.

سخنگوی تراست ولت به کوین تلگراف گفت که این پلتفرم قصد دارد به زودی ادغام با Ledger Connect را منتشر کند، زیرا این ویژگی در اولویت اصلی آن قرار دارد. این نماینده همچنین تاکید کرد که کاربران تراست ولت تا زمانی که عبارت مخفی خود یا یک کلید خصوصی را به خاطر بسپارند، “قابلیت بازیابی کامل” برای دسترسی به وجوه خود در یک زنجیره را دارند .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا