اخبار

بانک آمریکا پیش بینی کرد اتریوم به از دست دادن سهم بازار خود به سولانا ادامه خواهد داد

الکش شاه، تحلیلگر بانک آمریکا معتقد است که اتریوم همچنان سلطه خود را به سولانا از دست خواهد داد.

در یادداشت تحقیقاتی اخیر خود، الکش شاه، تحلیلگر بانک آمریکا پیش بینی کرد که اتریوم به از دست دادن سهم بازار خود به رقیب سولانا ادامه خواهد داد.

اگرچه سال 2021 یک سال تبلیغاتی برای اتریوم بود، عملکرد آن تحت الشعاع سولانا قرار گرفت.

SOL در سال گذشته بیش از 2200 درصد در برابر اتریوم افزایش یافت و بلاک چین بومی آن به عنوان یکی از رقبای اصلی برای تاج قرارداد هوشمند ظاهر شد. با توجه به آنچه گفته شد، جفت SOL/ETH امسال 8 درصد کاهش یافته است و کل بازار اصلاح قابل توجهی را تحمل می کند.

شاه معتقد است که سولانا می تواند به یک غول مانند ویزا تبدیل شود و به پروتکل پرداخت در صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

اگرچه اتریومغیرمتمرکزتر است، شاه ادعا می کند که به اندازه کافی مقیاس پذیر نیست، که هزینه تراکنش ها را بالا می برد. از این رو، تحلیلگر معتقد است که مقیاس پذیری یک معامله معقول است:

سولانا مقیاس‌پذیری را در اولویت قرار می‌دهد، اما یک بلاک‌چین نسبتاً غیرمتمرکز و ایمن دارای معاوضه‌هایی است که با چندین مشکل عملکرد شبکه از ابتدا نشان داده شده است.

سولانا، با این حال، سهم خود را از مشکلات عملکرد دارد. این شبکه در 14 سپتامبر به دلیل یک باگ از کار افتاد و شکنندگی “قاتل اتریوم” را آشکار کرد. این یک رویداد یکباره نبود: سولانا نیز در 4 دسامبر به مدت پنج ساعت متوقف شد. در اوایل این ماه، شبکه شروع به تجربه مشکلات توان عملیاتی کرد.

جی پی مورگان هم در همین صفحه است

نیکولاوس پانیگیرتزوگلو ، تحلیلگر JPMorgan Chase نیز پیش بینی کرده است که اتریوم در معرض خطر مختل شدن توسط شرکت هایی مانند Solana، Binance Smart Chain و Avalanche قرار دارد.

پانیگیرتزوگلو استدلال کرد که با توجه به اینکه فاز زنجیره خرده‌ای از سال آینده شروع می‌شود، برای مقیاس‌پذیری اتریوم خیلی دیر است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید