اخبار

صنعت گیم فای (GameFi) در شش سال آینده به ارزش 2.8 میلیارد دلار خواهد رسید

بر اساس گزارش اخیر، صنعت GameFi پتانسیل زیادی برای رشد در شش سال آینده دارد.

گزارش اخیر Absolute Reports رشد عظیمی را برای صنعت GameFi در شش سال آینده پیش بینی می کند.

این تحقیق صنعت بازی توکن غیرقابل تعویض (NFT) بازی برای کسب درآمد را با ارزش تخمینی ۲.۸ میلیارد دلار در بازه زمانی ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۸ دارد. همچنین نرخ رشد مرکب سالانه صنعت در همین دوره شش ساله 20.4 درصد است.

این پیش‌بینی در بحبوحه بازار خرس کریپتو منتشر می‌شود که فضای کمی برای پروژه‌ها و صنایع بدون ماهیت باقی می‌گذارد. این گزارش پیشروانی را در این زمینه توسعه بازی برای کسب درآمد نشان می‌دهد که شامل اسکای ماویز، آزمایشگاه دپر، دسنترالند، Immutable و سندباکس می‌شود.

علاوه بر این، GameFi را بر اساس نوع، کنسول و منطقه بازار تجزیه می کند.

اگرچه این تنها گزارش نیست که به آینده ای مطلوب برای صنعت بازی وب 3 اشاره می کند. تحقیقات یک سرانه همچنین علاقه سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر را در طول فصل کاهش نشان می‌دهد. به عنوان مثال، برند انیماکو اخیراً سه شرکت را در فضای GameFi خریداری کرده است.

تحلیل دیگری نشان می‌دهد که علی‌رغم شرایط بازار، کاربران بازی‌های مبتنی بر بلاک چین افزایش یافته‌اند . هم WAX و هم زنجیره هوشمند بایننس با 2.94 میلیون و 2.49 میلیون کاربر، تعداد جامعه ثابتی را تجربه کردند.

در طول رکود بازار، پروژه هایی که باقی می مانند، سطحی از سودمندی ظاهری را به همراه دارند. بازی های مبتنی بر بلاک چین راهی ساده، در دسترس و جذاب برای دیده شدن این موضوع هستند. به همین دلیل است که بازی همیشه به عنوان دروازه ای برای کاربران جدید برای تعامل با فضای کریپتو عمل کرده است.

با این حال، همانطور که وب 3 به توسعه خود ادامه می دهد، کارشناسان تاکید می کنند که GameFi نیز باید سازگار شود. در گفتگوی اخیر با بنیانگذاران Crypto Raiders، آنها از توسعه دهندگان خواستند هنگام ادامه توسعه پلتفرم‌ها، سرگرمی را بر «مالی‌سازی» ترجیح دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا