ارز دیجیتال و کریپتوبازی و سرگرمی

بهترین بازی های کریپتویی بلاک چین با پتانسیل کسب درآمد جدی!

امروزه کسب درآمد با انجام بازی برای گیمرها بسیار رایج است؛ اما برای افراد غیر حرفه‌ای، بازی های کریپتویی فرصتی واقعی برای کسب درآمد و افزایش سود محسوب می‌شوند.

نمی توان انکار کرد که صنعت بازی سازی در سال های اخیر رو به افزایش بوده است و بزرگترین جهش در پیشرفت های تکنولوژیکی را در بسیاری از صنایع دیگر فناوری و علمی مشاهده کرده است.

صنعت بازی سازی در حال حاضر یک صنعت چند میلیارد دلاری است و درآمد بیشتری از مجموع صنایع فیلم و موسیقی کسب می کند.

Cyens گزارش می دهد که صنعت بازی از هر دو تصویر ترکیبی صنعت موسیقی و فیلم پیشی گرفته است. تصویر از طریق Cyens.org

بر اساس گزارش اخیر Accenture ، اگرچه ممکن است مانند چهره ، ورزش و فیلم در موسیقی شما نباشد ، اما صنعت بازی های کریپتویی در حال حاضر بالغ بر 300 میلیارد دلار ارزش دارد و تنها در سال 2020 مبلغ 90 میلیارد دلار درآمد کسب کرده. پیش بینی می شود که تا سال 2025 درآمد سالانه 256 میلیارد دلار درآمد داشته باشد. و این تنها یک کودک عجیب و غریب که پشت کلاس نشسته بود و بوی چیتو می داد ، این روزها 2.7 میلیارد تخمین زده می شود.

مردم در سراسر جهان گیمر هستند ، با رویدادهای eSporting مانند مسابقات Dota 2 که حدود 456 میلیون بیننده به خود اختصاص داده اند ، تعداد تماشاگران بیشتری نسبت به سوپر باول و جام جهانی! بگذار کمی برایم جا بیفتد، بگذار کمی به آن فکر کنم.

تماشاگران یک ورزشگاه را برای تماشای مسابقات Dota 2 که به صورت زنده توسط بیش از 456 میلیون بیننده در سراسر جهان پر می کنند.

صنعت بازی سازی اللخصوص بازی های کریپتویی توانسته به این سطح از موفقیت برسد بدون این که یک گیمر معمولی بتواند چیزی با ارزش پولی به دست آورد مگر اینکه شما یکی از نخبگان ، افراد کمی خوش شانس باشید که قادر به برنده شدن در مسابقات هستند. تصور کنید آینده بازی ها در حال حاضر به کجا می رسد ، در حالی که بازیکنان در واقع می توانند برای کسب بازی های بلاک چین در بازی شرکت کنند، به دست آوردن دارایی هایی که می توانند به ارزش واقعی تبدیل شوند.

در حالی که قبلاً تنها انگیزه ای برای انجام بازی ها سرگرمی بود ، شاید برخی از حقوق خود را به رخ کشیدن ، یا برای برآورده کردن یک خواسته عجیب و غریب برای پریدن روی سر لاک پشت ها و ناپدید شدن در لوله ها ، اکنون می توانید از طریق بازی هم؟ مرا ثبت نام کن! پتانسیل اینجا بی پایان است. به همه آن مادرانی فکر کنید که سالها به فرزندان خود می گویند بازی های ویدئویی اتلاف وقت است و آنها هرگز نمی توانند از این راه امرار معاش کنند ، خوب ، به نظر می رسد این امر تغییر کرده است.

من قصد دارم برخی از بهترین بازی های کریپتویی را به شما عزیزان کنم تا بتوانم بازی هایی را که میلیون ها نفر از آن لذت می برند ، بدست آورم و دو جلسه خود را در مورد جایی که فکر می کنم آینده بازی برای کسب بازی می تواند با یک پروژه بلند پروازانه جدی در افق که ممکن است تغییر کند ، ارائه کنم. نه تنها بازی ، بلکه جامعه ای که ما آن را برای همیشه می شناسیم.

بازی کریپتویی چیست؟

در حال حاضر کسب درآمد برای گیمرها از طریق بازی واقعیتی اثبات‌شده است؛ اما برای کسانی وقت زیادی برای انجام باز‌ی‌ جدی ندارند یا به‌طور حرفه‌ای به این کار مشغول نیستند، بازی های کریپتویی می‌توانند فرصتی واقعی برای کسب درآمد و افزایش سود باشند.

بازی های کریپتویی (بازی‌های مبتنی بر بلاک چین) همان بازی‌های ویدیویی هستند؛ با این تفاوت که در جریان بازی، از مرحله‌ی ورود (در برخی از بازی‌ها) تا گرفتن پاداش برای بردن نبردها یا خرید و فروش و مبادله‌ی این پاداش‌ها برای رفتن به مراحل بعدی، از ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. بازی‌های کریپتویی سبک‌های مختلفی مانند آر‌پی‌جی، استراتژی، اکشن، اول‌شخص یا حتی کارتی دارند و بازیکنان در این بازی‌ها به‌صورت تکی یا گروهی می‌توانند درآمدی در قالب ارزهای دیجیتال به دست آورند.

بازی های کریپتویی به مرور زمان بهتر و بهتر می‌شوند و با توجه به پتانسیل زیاد این زمینه، آینده برای این بازی‌ها بسیار روشن به نظر می‌رسد. در این مقاله معروف‌ترین بازی‌های بلاک چین را معرفی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت در آینده‌ای نزدیک منتظر چه بازی‌هایی باشید. اگر دوست دارید در عین سرگرم شدن و بازی کردن، درآمد دیجیتال داشته باشید، در ادامه‌ی مقاله با ما همراه باشید:

بازی های کریپتویی عبارتد از:

بازی کریپتو اکسی ایننفینیتی (Axie Infinity)

اکسی اینفینیتی یکی از بازی های کریپتویی مبتنی بر NFT برای کسب درآمد است که در سال 2021 وارد صحنه بازی شد و روزانه 300000 کاربر جدید را به این پلتفرم جذب می کند. شخصیت های جذاب و دوست داشتنی در این بازی با الهام از افرادی مانند Pokemon و Tamagotchis ساخته شده اند و امیدوارم از گربه Tamagotchi که در کودکی داشتم و تغذیه آن را فراموش کرده بودم بهتر باشد و با یادگیری مرگ و میر ، کودک 5 ساله من دچار آسیب شود. قبل از اینکه بفهمم چگونه اسم خودم را بنویسم.

به هر حال ، این میلیون ها موجود دوست داشتنی به نام “Axies” را می توان پرورش داد ، البته اگر نتوانند با هم نبرد کنند ، چه سرگرم کننده خواهد بود؟ بازی های کریپتویی برتر را میتوان اکسی اینفینیتی نام برد.

محورها می توانند در یکی از 9 دسته قرار بگیرند که هر دسته دارای قوت و ضعف نسبت به دسته دیگر هستند. هر Axie می تواند 6 قسمت بدن داشته باشد که از بین بیش از 500 گزینه در دسترس قابل انتخاب است. هر یک از این اعضای بدن دارای 3 ژن است ، یکی غالب ، یک جزئی و یک مغلوب جزئی. وقتی نوبت به بازی استریو بری و پرورش Axies برسد ، این ژنها نقش مهمی ایفا می کنند ، زیرا ترکیبی از ژن ها به فرزندان منتقل می شود.

تصویر توالی تکثیر محورها از طریق کاغذ سفید Axie Infinity

Axies یکی از بهترین بازی های کریپتویی میباشد که در گروه های سه نفره نبرد می کنند و نبردهای آنها را می توان در مقابل دیگر بازیکنان در عرصه یا بازیکنان غیر انسانی در حالت ماجراجویی آزمایش کرد. هنگامی که این محورهای وحشی کوچک یک دشمن را شکست می دهند ، بازیکن برنده مقدار کمی نشانه Smooth Love Potion یا (SLP) دریافت می کند. این توکن های SLP برای تولید Axies به همراه توکن های AXS مورد نیاز است.

Axies در حال آماده شدن برای نبرد

برای جلوگیری از مشکل بیش از حد جمعیت/تورم ، محدودیتی برای تعداد محورهای ایجاد شده وجود دارد. این محدودیت در زمان نگارش 7 عدد است ، به طوری که هر یک از فرزندان جدید نیاز به SLP بیشتری نسبت به نسل قبلی دارد. در آوریل 2021 ، Axie Infinity از شبکه اتریوم به زنجیره جانبی Ronin سازگار با اتریوم مهاجرت کرد که به عنوان راهی برای کنار گذاشتن هزینه های بالای اتریوم ایجاد شد. بازی های کریپتویی بسیار هیجان انگیز هستند.

بازی برای به دست آوردن مدل به بازیکنان به خاطر زمان و تلاش آنها پاداش می دهد ، و در مورد اکسی اینفینیتی ، بازیکنان می توانند هر Axies را که به آنها نیاز ندارند در بازار اکسی اینفینیتی بفروشند و می توانند توکن های SLP خود را که از نبرد به دست آورده اند در صرافی هایی مانند بایننس بفروشند. بازیکنان می توانند ماهیانه بین 500 تا 1000 دلار از بازی درآمد کسب کنند ، این بخشی از دلایلی است که این بازی به سرعت در سراسر جهان به استقبال مردم رسید.

تصویر اعلان مهاجرت Axie Infinity از طریق کاغذ سفید.

در حال حاضر ، مهم است که توجه داشته باشید که برای شروع ورود به اینجا مانعی وجود دارد ، و آن قیمت به دست آوردن این محورها است. برای شروع ، بازیکنان باید حداقل 3 Axies را از بازار خریداری کنند و البته هرچه Axie بهتر باشد ، هزینه آن نیز بیشتر می شود. هزینه یک تیم قوی از 3 محور می تواند بالغ بر 2000 دلار آمریکا باشد. در این بازی های کریپتویی میتوان به درآمد مطلوبی رسید.

تیم Axie Infinity برای کمک به در دسترس قرار دادن این بازی برای همه ، راه حلی را در قالب بورسیه Axie ارائه داد ، جایی که مدیران Axie می توانند Axies را برای بازیکنانی که توانایی خرید بازی خود را ندارند ، وام دهند. مدیران Axie مبلغ SLP دریافتی بازیکن را دریافت خواهند کرد. در حالی که هیچ محدودیتی برای میزان درآمد بازیکنان SLP وجود ندارد ، یک محدودیت روزانه برای میزان SLP که می تواند در حالت ماجراجویی کسب کند وجود دارد تا بازیکنان را بیش از درآمد محدود کنند.

شاید یکی از هیجان انگیزترین تحولات درباره Axie Infinity زمانی باشد که وارد سرزمین Lunacia می شویم ، دنیای مجازی که در آن این جوجه های کوچک شگفت انگیز اما شریر زندگی می کنند. بله اکسی اینفینیتی یکی از بازی های کریپتویی و هیجان انگیز است.

تصویر Land Lunacia از طریق کاغذ سفید Axie Infinity.

زمین در Lunacia به فروش می رسد ، زیرا تیم همچنان در حال توسعه است زیرا آنها در حال ایجاد یک جهان باز هستند که متعلق به بازیکنان است. این سرزمینی است که Axies باید در آن جمع شوند تا به پرنسس کمک کنند تا با موجودات شیطانی به نام Chimera مبارزه کند تا Lunacia را نجات دهد ، که شامل سیاه چال ها ، مناظر مختلف ، NPC ها و حتی قانون حاکم خود است.

تیم پشتی Axie قصد دارد این کار را در اواخر سال 2021 ، اوایل 2022 انجام دهد ، همانطور که در نقشه راه آنها می بینیم و این موارد اگر اجرایی شود بازی اکسی اینفینیتی در صدر بازی های کریپتویی برتر قرار خواهد گرفت.

نقشه راه Axie Infinity از طریق کاغذ سفید

بنابراین چیزهای هیجان انگیز زیادی برای Lunacia و محورهای مقیم آن در راه است. و این بازی را به یکی از بهترین بازی های کریپتویی تبدیل کرده است.

بازی کریپتو بلیدز (CryptoBlades)

یکی دیگر از بازی های کریپتویی Crypto Blades است. کریپتو بلیدز یک RPG با قابلیت های ساخت NFT است ، بازی به سبک PTE ، با مبارزه با TBS می‌باشد که برای کسب مهارت است و بازیکنان می توانند از BNB برای خرید و ارتقاء در شبکه BSC استفاده کنند …

کریپتو بلیدز یکی دیگر از بازی های کریپتویی است که با افزایش شدید محبوبیت از خط شروع به صحنه رفت. CryptoBlades یک بازی نقش آفرینی نوبتی است که دارای یک بازی مشابه برای بدست آوردن مدل اکسی اینفینیتی با تصاویر Skyrim و سبک مبارزه با یک نتیجه تصادفی شبیه به یک دستگاه اسلات است ، اما در آن شانس چندانی وجود ندارد وحشتناک علیه شما

پلتفرم کریپتو بلیدز بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است تا حداقل هزینه ها و اجرای سریع تراکنش ها را تضمین کند ، جایی که بازیکنان می توانند با استفاده از ApeSwap توکن های BNB را با توکن SKILL درون بازی عوض کرده و از توکن های SKILL خود برای خرید اولین شخصیت و سلاح NFT تصادفی خود استفاده کنند.

به هر سلاح عنصری مانند آتش ، خاک ، آب یا رعد و برق اختصاص داده شده است که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود هستند. هنگامی که یک شخصیت انتخاب شد ، بازیکنان آماده نبرد هستند و این جایی است که با پیروزی در این نبردها توکن های SKILL را به دست می آورند.

نشانه های SKILL برنده در نبرد می توانند برای سفارشی کردن جنگجو و سلاح بازیکن ، جعل سلاح های بهتر و ایجاد شخصیت قوی تر استفاده شوند ، بنابراین بازیکن را قادر می سازد در نبردهای بیشتری پیروز شود ، مهارت بیشتری برای ارتقاء بیشتر شخصیت خود و افزایش شانس آنها برای پیروزی در نبردهای بیشتر را دارد. و نشانه های بیشتر و غیره و غیره. از آنجا که هر شخصیت یک NFT منحصر به فرد است ، بازیکنان می توانند شخصیت ها و سلاح های خود را در بازار CryptoBlades بفروشند.

شخصیت هایی که در CryptoBlades فروخته می شوند.

در بازی کریپتو بلیدز که یکی از بهترین بازی هایی کریپتویی است بازیکنان می توانند حداکثر چهار شخصیت و یک تا سه سلاح را در جعل آهنگری استخدام کنند. جعل سلاح از مکانیک RNG برای تصادفی کردن یک نتیجه استفاده می کند ، بنابراین هر بازیکن جدید شانس مساوی برای مجهز شدن به قدرت خاصی از سلاح را دارد. در زمان نگارش این مقاله ، شانس مجهز شدن به سلاح های مختلف سطح ستاره به شرح زیر است:

 • 5+ ستاره @ 1٪ شانس. هزینه برآورد شده 37.09 مهارت.
 • 4+ ستاره @ 6٪ شانس. هزینه تخمینی 6.18 مهارت.
 • 3+ ستاره @ 21٪ شانس. هزینه تخمینی 1.77 مهارت.
 • 2+ ستاره @ 56٪ شانس. هزینه برآورد شده 0.66 مهارت.
 • 1+ ستاره @ 100٪ شانس.

هرچه سطح ستاره بالاتر باشد ، سلاح شما به عناصر یا ویژگی های بیشتری مجهز می شود و آمار ویژگی ها به طور تصادفی در مقیاس وسیعی بسته به سطح ستاره انتخاب می شود. سلاح ها را می توان دوباره جعل کرد و عناصر و ویژگی های قدرت را در سلاح های جدید ترکیب کرد و سلاح اصلی در این مرحله از بین رفت.

حالا که به یک بازیکن یک جنگجو داده شده و یک سلاح جعلی کرده است ، وقت قسمت هیجان انگیز است ، زمان نبرد در یکی از بهترین بازی هایی کریپتویی است!

Combat منبع اصلی برای دستیابی به SKILL است. مبارزه شامل این است که بازیکن شخصیت و سلاح خود را انتخاب کند ، سپس دشمن را از بین انتخاب تصادفی به طور خودکار بر اساس مهارت بازیکن انتخاب کند.

پس از انتخاب دشمن ، نتیجه نبرد بر اساس مجموعه ای از متغیرها مانند متغیرهای رزمی و تطبیق عنصری تعیین می شود. متغیرهای رزمی بر اساس عوامل زیر است:

 • قدرت نامتعارف شخصیت با استفاده از سطح فعلی شخصیت و سلاح انتخاب شده بدون در نظر گرفتن هیچ تطابق عنصری محاسبه می شود.
 • قدرت هماهنگ شده کاراکترها مشابه موارد بالا محاسبه می شود ، با این تفاوت که در صورت مطابقت هر ویژگی با عنصر کاراکتر یا مشخصه PWR در نظر گرفته می شود.
 • پاداش ویژگی با بررسی عنصر شخصیت و ارزیابی اینکه آیا در مقابل عنصر دشمن انتخاب شده قوی ، خنثی یا ضعیف است محاسبه می شود.
 • قدرت دشمن ارزش قدرت ذکر شده دشمن انتخاب شده است و در تعیین نقش رزمی دشمن و پرداخت پاداش استفاده می شود.

هنگام تعیین تطبیق عنصری در بازی کریپتو بلیدز که یکی از بهترین بازی های کریپتویی است ، خوب است توجه داشته باشید که تطبیق عناصر برای میزان برد و کسب تجربه مهم است ، اگرچه در محاسبه محدوده قدرت دشمن یا پرداخت SKILL هیچ نقشی ندارد.

نتیجه نبرد خود همه موارد فوق را در نظر می گیرد و احتمال موفقیت در نبرد را محاسبه می کند. شما می توانید شانس موفقیت خود را در زیر دشمن در صفحه انتخاب دشمن مشاهده کنید. هنگامی که دکمه “مبارزه” زده می شود ، هزینه کمی در شبکه BSC پرداخت می شود. در صورت برنده شدن ، تجربه کسب خواهید کرد و پاداش توپ SKILL متناسب با سطح قدرت خود دریافت خواهید کرد. پاداش ها بر اساس سطح شخصیت شما ، سلاح مورد استفاده و قدرت حریف است.

اگر نبرد را باختید ، شخصیت شما به سادگی از بین نمی رود ، خوشبختانه می توانید به مبارزه ادامه دهید تا “انرژی” شخصیت شما تمام شود. هر شخصیت با 200 انرژی شروع می شود و برای هر مبارزه 40 انرژی لازم است. انرژی در زمان واقعی بازیابی می شود و 16 ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود.

در صورتی که Rambo کامل را پشت سر بگذارید و در تمام نبردهای خود پیروز شوید ، هر نبرد برنده XP و SKILL ایجاد می کند ، اما پس از هر نبرد نیازی به ادعا نیست. با توجه به اینکه مقدار کمی BNB برای دریافت توکن های XP و SKILL شما لازم است ، بهتر است اجازه دهید آنها برای مدتی جمع شوند تا بتوانید در یکی از بهترین بازی های کریپتویی ماندگار شوید.

یکی از بزرگترین انتقادات به این بازی این است که هنر فانتزی باعث می شود بازیکنان باور کنند که این بازی بسیار جذاب تر از گیم پلی بازی است. در حالی که آثار هنری و شخصیت ها دارای حس بسیار Skyrim هستند ، برخی از بازیکنان از این واقعیت که مبارزه با زدن یک دکمه با نتیجه تصادفی انجام می شود ، ناامید شدند. هیجان انگیز است بدانید که این بازی هنوز به طور فعال در حال توسعه است ، با پیشرفت های زیادی در افق و به عنوان یکی از 10 نهایی برنامه شتاب‌دهنده بایننس ذکر شده است.

پروژه هایی که بخشی از برنامه شتاب دهنده هستند برای توسعه بیشتر پروژه از بایننس کمک مالی دریافت می کنند و به اطمینان از موفقیت آینده پروژه کمک می کند. در نقشه راه CryptoBlades معرفی CryptoBlade Kingdoms ذکر شده است که در آن بازیکنان قادر خواهند بود با تکمیل فعالیت های خود در آن زمین ، صاحب زمین شوند و سود کسب کنند. توسعه دهندگان نیز اخیراً به معرفی جنبه ای از حمله در بازی اشاره کرده اند ، اگرچه هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن در دست نیست.

بسیاری از علاقه مندان به آرپیجی عاشقانه و فانتزی این پروژه را زیر نظر دارند ، مطمئناً این بازی یکی از بهترین بازی های کریپتویی است.

بهترین بازی کریپتویی + اسپلینتر لندز (Splinter lands)

با معرفی یکی دیگر از بازی های کریپتویی برتر با ما همراه باشید. Splinterlands یک بازی دیجیتالی با قابلیت جمع آوری کارت است که بازیکنانی را که طرفدار بازی های کارتی دوئل مانند Magic the Gathering یا Hearthstone هستند جذب کرده است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا کارت ها را با آمار و عملکردهای مختلف جمع آوری کرده و بسازند و از آنها برای نبرد با سایر بازیکنان استفاده کنند.

آنچه واقعاً Splinterlands را از سایر بازی های کارتی متمایز می کند این است که چون از فناوری بلاک چین استفاده می کند و هر کارت NFT مخصوص به خود است ، بازیکنان می توانند دقیقاً تعداد هر کارت را مشاهده کنند و حتی سوابق تاریخی مربوط به هر کارت را نیز مشاهده کنند. بازیکن واقعا بینش منحصر به فرد برای ایجاد استراتژی در اطراف.

برای شروع کار با اسپلینتر لندز ، هر بازیکن باید یک حساب کاربری در بستر Splinterlands ایجاد کند. هنگامی که یک حساب کاربری دارید ، اولین قدم خرید کتاب املای احضارکنندگان است.

که 10 دلار برای شما هزینه می اندازد. این خرید را می توان با رمزنگاری یا PayPal انجام داد و هنگامی که این خرید را انجام دادید ، تمام ویژگی های بازی مانند خرید کارت و استفاده از برخی ویژگی های درون بازی در دسترس قرار می گیرد.

خریدهای بعدی که می توانید انجام دهید در دسته بندی بسته های کارت ، زمین ، قرعه کشی ، معجون ، تاس و پوست قرار می گیرد. بازیکنان احتمالاً می خواهند با یک بسته کارت در اینجا شروع کنند تا کار با کارت را آغاز کنند. تعداد محدودی بسته کارت برای هر نسخه موجود است ، بنابراین برخی از بازیکنان بسته هایی را خریداری می کنند تا آنها را تا زمانی که دیگر در دسترس نیستند نگه دارند ، سپس آنها را به تازه واردان بازی که نسخه های قبلی کارت را از دست داده اند ، می فروشند.

بازیکنان نیازی به خرید کارت های نسخه های قبلی ندارند ، اما دیدن بازار در اینجا که بازیکنان در حال خرید ، فروش و جمع آوری کارت های همتا به نظیر در اکوسیستم Splinterlands هستند که واقعاً جالب است و این بازی را به یکی از بازی های کریپتویی برتر تبدیل کرده است. درست مانند کارتهای قابل جمع آوری در دنیای واقعی که به مبلغ دیوانه کننده ای فروخته می شوند.

هنگامی که کارت های خود را انتخاب کردید ، مانند هر بازی ذکر شده در اینجا ، ما آماده هستیم تا وارد هیجان انگیزترین قسمت بازی شویم که البته مبارزه ای است. بازیکنان می توانند تمرین کنند ، یا مسابقات رتبه بندی شده یا بدون رتبه را در برابر سایر بازیکنان انجام دهند. کبریت های رتبه بندی شده به بازیکن این امکان را می دهد که کریستال های Dark Energy را که یک ارز رمزنگاری شده در موتور Hive است ، بدست آورد که می تواند با سایر دارایی های رمزنگاری معامله شود و با فیات به فروش برسد.

تصور کنید تمام آن ساعاتی که مردم ساعت بازی های ورق مانند Pokemon یا Yugioh را انجام داده اند ، آن ساعت ها را به بازی اسپلینتر لندز تبدیل کنید ، و اکنون شما در واقع برای بازی با ورق دستمزد دریافت می کنید. در صفحه نبرد ، کارهای روزانه ای نیز وجود دارد که کاربران می توانند برای به دست آوردن پاداش های اضافی مانند کارت یا کریستالهای Dark Energy انجام دهند تا میزان هیجان دیگری را به بازی اضافه کنند.

اسپلینتر لنز یکی از بازی های کریپتویی جذاب است.

صفحه نبرد

با پیشرفت بازیکنان و پیروزی در نبردهای بیشتر ، سطح لیگ خود را نیز در یکی از بهترین بازی های کریپتویی افزایش می دهید. هر چه لیگ بالاتر برود ، حریفان شما سخت تر خواهند بود و پاداش ها نیز بیشتر می شود.

هنگامی که دکمه “نبرد” را فشار می دهید ، شما بر اساس سطح مهارت خود با یک حریف مطابقت می کنید و این جایی است که بازی سرگرم کننده می شود. هر بازیکن با یک صفحه شمارش معکوس مواجه می شود که در آن شما می توانید عرشه های اخیر حریف خود را مشاهده کرده و سطح قدرت آنها را ببینید ، بنابراین می توانید عرشه خود را بسازید و استراتژی خود را بر این اساس تنظیم کنید.

هنگامی که کارت های خود را انتخاب کردید و شمارش معکوس به صفر رسید ، نبرد اکنون آغاز می شود که هر بازیکن به صفحه ای منتقل می شود تا نحوه انجام نبرد را ببیند. خوب است در اینجا ذکر شود که بازیکنان در واقع در نبرد واقعی شرکت نمی کنند ، هنگامی که کارت ها انتخاب می شوند و استراتژی توسط هر حریف تعیین می شود ، خود دوئل در قالب بازی خودکار انجام می شود که هر بازیکن در آن تماشا می کند. دوئل به پایان می رسد

این اساساً پیچ و مهره های پشت Splinterlands است. این یک بازی واقعاً اعتیادآور برای همه کسانی است که بازی های کارتی مبتنی بر استراتژی را دوست دارند ، به ویژه بازی ای که پاداش ها و پاداش های شما با افزایش رتبه و رقابت بیشتر بازی افزایش می یابد. بله اسپلینتر لندز یکی از بهترین بازی های کریپتویی است!

آینده این بازی امیدوار کننده به نظر می رسد چرا که پذیرش کاربران همچنان در حال رشد است و افراد بیشتری را وارد بازی می کند و هر فصل جدید کارت ها و پاداش های جدیدی را برای بردن به ارمغان می آورد. با این یکی چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد.

استپ هیرو (Step Hero)

Step Hero یکی دیگر از بهترین بازی های کریپتویی است که یک RPG با موضوع فانتزی NFT است و بر روی شبکه BSC و Polygon ساخته شده است که بازی NFT را با اکوسیستم DeFi ترکیب می کند. داستان در اینجا این است که یک جنگ پس از آخرالزمانی بین ارتش سایه ها که توسط خود لوسیفر رهبری می شود وجود دارد و ارتش آسمان به رهبری فرشته فرشته گابریل ، که تا آنجا که می توانید نبرد حماسی به نظر می رسد. بازیکنان نقش قهرمانان را بر عهده می گیرند و ماموریت آنها شکست ارتش سایه در نبرد است.

همانند سایر بازی های موجود در این لیست ، پاداش ها با پیروزی در نبردها و ثبت نماد درون بازی به نام Hero پرداخت می شود. پاداش ها در قالب نشانه های Hero و نقاط درون بازی پرداخت می شوند که می توانند برای ارتقاء و خرید شخصیت ها یا البته معاوضه با سایر دارایی های رمزنگاری شده استفاده شوند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی این است که شخصیت ها را می توان صرفاً با امتیازهایی خرید که با استفاده از توکن های Hero ایجاد می شوند. این نشانه های Hero را می توان بدون هرگونه وجه و فروش در هر نقطه ای به سرمایه گذار اولیه بازیکن بازگرداند ، بنابراین اساساً با جمع آوری نشانه های Hero ، می توانید این NFT های کاراکتر را به صورت رایگان به محض ایجاد امتیاز کافی باز کنید. بله STEP HERO یکی از بهترین بازی های کریپتویی است!

دارندگان توکن های Hero می توانند موجودی خود را برای به دست آوردن امتیازات بازی ، یا Hero-BNB LP را برای به دست آوردن توکن های FLIP در PancakeSwap به اشتراک بگذارند ، به این معنی که بیش از یک ابزار برای دارندگان توکن های Hero وجود دارد که به بازیکنان انتخاب می کنند چگونه می خواهند تا از نشانه های آنها استفاده کنند. بازیکنان می توانند از BNB یا بازخرید امتیاز و FLIP برای NFT استفاده کنند که می توانند در بازار بازی معامله شوند.

بازار یک پلت فرم NFT متقابل زنجیره ای است که در آن کاربران می توانند NFT را ایجاد ، بفروشند و بخرند و حتی شامل ویژگی هایی مانند حراج و برنامه های وابسته می‌باشد.

از آنجا که Step Heroes هنوز در مراحل اولیه خود است ، هنوز اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکرد مکانیک نبردها مشخص نیست. در حال حاضر ، بازار NFT کاملاً کاربردی است و بازیکنان می توانند شروع به جمع آوری نشانه های Hero خود کرده و امتیازهای مورد نیاز برای خرید Heroes خود را به دست آورند. تیم Step Hero به تازگی یک ویدئوی دموی منتشر کرده است که نشان می دهد نبردها در بازی چگونه به نظر می رسند.

برنامه هایی برای راه اندازی کامل عملکرد نبرد در آینده نزدیک با تاریخ پیش بینی انتشار در Q4 سال 2021 انجام می شود. در اینجا نگاهی به چگونگی دنباله نبرد یکی از بهترین بازی های کریپتویی خواهیم داشت:

نسخه نمایشی صحنه مرحله قهرمان نبرد. تصویر از طریق توییتر منتشر شد

این بازی در حال حاضر هیجان فوق العاده ای را برای پروژه ای که هنوز به طور کامل راه اندازی نشده جمع آوری کرده است ، در حال حاضر به 143 هزار دنبال کننده در توییتر رسیده است و حجم معاملات توکن Hero در 24 ساعت گذشته به 3.5 میلیون دلار رسیده است ، که نشان می دهد در حال حاضر علاقه زیادی به این پروژه و نشان قهرمان بومی آن وجود دارد. بخشی از این هیجان ناشی از تیم و نقشه راه پشت پروژه است.

این تیم تعدادی افراد با استعداد با کالیبر بالا و چندین سال تجربه ترکیبی دارد ، از صنعت رمزنگاری گرفته تا بازاریابی تا طراحی بازی ، با مدیرعامل گابریل وو حتی تجربه همکاری با سیستم عامل های غول پیکر فناوری مانند آمازون ، eBay و فیس بوک ، بنابراین اعتماد زیادی به تیم پشت این پروژه و چشم انداز پایدار و بلند مدت آنها برای Step Heroes وجود دارد.

این بازی رفته رفته به بهترین بازی های کریپتوییی تبدیل می‌شود و در آینده بیشتر از این بازی خواهیم شنید.

تصویر تیمی

چرا این بازی به یکی از بازی های کریپتویی تبدیل می‌شود؟

تا کنون ، این تیم با انتشار کامل بازی که انتظار می رود در Q4 سال 2021 راه اندازی شود ، به نقاط عطف نقشه راه خود رسیده است. بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند نسخه های نمایشی و بتا قبل از راه اندازی کامل بازی منتشر و آزمایش شوند. با وجود همه انتظارات و هیجانات پشت این بازی ، ما انتظار داریم که راه اندازی رسمی بزرگ باشد ، طبق روندی که پس از انتشار سایر بازی های NFT برای کسب بازی مشاهده کردیم.

نقشه راه

اینها تعدادی از پروژه های هیجان انگیز بازی های کریپتویی هستند که در حال حاضر منتشر می شوند یا در آینده نزدیک منتشر خواهند شد، اما این پروژه بالقوه “تغییر جامعه” چیست که ذکر شد و آینده این بازی های کریپتویی برای کسب درآمد واقعا به کجا می رسد ؟

آینده بازی های کریپتویی برای کسب درآمد

البته ، کسی اطلاعی ندارد ، و این حدس و گمان محض است ، اما اخیراً بسیاری از دوستداران صنایع رمزنگاری و بازی های کریپتویی از بمب مطلق اعلامیه ای برای پروژه ای به نام اطلس ستاره مطلع شده اند که دارای پتانسیل بالایی است. تا واقعیتی را که ما در آن زندگی می کنیم برای همیشه تغییر دهد.

انتشار کامل Star Atlas حتی پیش بینی نمی شود که 8 تا 10 سال آینده به پایان برسد ، بنابراین علاقه مندان به بازی و رمزنگاری نیز باید مدت زیادی منتظر بمانند ، اگرچه در حال حاضر راه هایی وجود دارد که بازیکنان و سرمایه گذاران درگیر آن هستند. حتی اولین مراحل این بازی به تصویب گسترده رسید. آیا بازی های کریپتویی آینده را تغییر خواهند داد؟!

برای اطرافیان فیلمهای علمی تخیلی مانند Gamer یا Ready Player One ، جایی که معمولاً مردم زمان بیشتری را در دنیای مجازی نسبت به دنیای واقعی می گذرانند ، Star Atlas اساساً اولین پروژه در نوع خود است که ممکن است این امر به واقعیت تبدیل شود. ، جایی که بازیکنان ممکن است زمان بیشتری را در جهان اطلس ستاره ، رفتن به ماجراجویی های فضایی عمیق ، مشاغل کاری و کسب درآمد انتخاب کنند تا زمانی که در دنیای واقعی سپری می کنند.

من به بررسی کامل پیچیدگی های Star اطلس نمی پردازم ، اما در Youtube از FX Axe مطالبی آمده است ، که به یک بررسی عمیق می پردازد و به بینندگان هر آنچه را که باید در مورد بازی بدانند به آنها نشان می دهد ، ارائه می دهد. ارائه هنرمندان زیبا از نحوه بازی و نحوه بازی بازیکنان و سرمایه گذاران اولیه اگر می خواهید واقعا اجرای بازی، در اینجا لینک برای 42 صفحه ستاره اطلس است نشریه که می رود واقعا به جزئیات در مورد همه چیز در داخل بازی از tokenomics به اقتصاد چگونه در بازی کار می کنند، آن را واقعا پیشگامانه مسائل.

استار بیشک یکی از بهترین بازی های کریپتویی آینده است و آن را به خوبی تغییر می‌دهد.

چیزی که من را در مورد این پروژه و توجه به امکانات مجبور کرد این واقعیت است که شما اساساً می توانید تعداد بیشماری از وظایف و مشاغل را در بازی انجام دهید که می تواند برای همسالان پرداخت شود ، مشابه آنچه شما می دانید … چگونه زندگی می کند. این که آیا می خواهید خلبان باشید ، سرباز باشید ، دزد دریایی باشید ، در معادن کار کنید یا حتی سرایدار باشید ، به نظر می رسد که تقریباً در این بازی نقشی برای هرکسی وجود دارد که هریک از این مشاغل و وظایف در این بازی پرداخت می شود. ارز درون بازی ، “ATLAS” ، که البته دارای ارزش پولی واقعی خواهد بود.

ما قبلاً دیده ایم که هزاران نفر در کشورهای در حال توسعه شغل خود را رها کرده اند یا به سادگی شغلی نداشته اند و به صورت تمام وقت به بازی هایی مانند Axie Infinity به عنوان منبع اصلی درآمد خود روی آورده اند ، بنابراین دیدن آنها چندان دشوار نیست. بله آینده بازی های کریپتویی بسیار روشن است.

این در مقیاس جهانی تری اتفاق می افتد با پیش بینی بسیاری از اقتصاددانان ماهر که اکثر مردم ممکن است در دهه آینده شغل خود را به دلیل اتوماسیون از دست بدهند ، تعجب نخواهم کرد که بسیاری از ما به شیوه ای کاملاً جدید برای کسب درآمد آنلاین با بازی برای کسب بازی روی بیاوریم. مانند اطلس ستاره این فرصت همچنین باعث شد در مورد بسیاری از افرادی که ممکن است به اندازه کافی خوش شانس نبوده اند فکر کنم ، و نه فرصت هایی برای تعقیب رویاهای خود ،

تنها چیزی که می دانم این است که اگر کسی به من در 10 سالگی می گفت که من در آینده ای زندگی خواهم کرد که در آن درآمد معیشتی از بازی های ویدئویی ممکن است و حتی برای افراد معمولی قابل دستیابی باشد ، یا فکر می کردم که آن شخص دیوانه ، یا توصیف یک دنیای فانتزی که در آن رویاهای کودکی واقعاً محقق می شوند ، و من شخصاً بسیار هیجان زده ام که ببینم آینده بازی برای کسب بازی به کجا می رسد.

بازی های کریپتویی آینده و به دست آوردن پول را تغییر خواهند داد. بله به راستی تغییر خواهند داد.

دیدگاه شما کاربر بیگ اینکام درباره‌ی بازی های کریپتویی و کسب درآمد از راه بازی کردن چیست؟ آیا تجربه‌ای در این زمینه دارید؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۴ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

 1. با عرض سلام و خسته نباشید دوست عزیز
  به نظر شما این بازی ها امکانش هست اسکم بشن یا ناپدید بشن یا سایتش قطع بشع

  1. سلام
   بله طبیعتا این بازی ها هم بودجه معینی دارن و طبق اون پیشرفت هایی انجام میدن. ولی خب این احتمال بسیار پایینه.

  1. سلام
   بازی هایی مثل اکسی اینفینیتی برای اندروید اپلیکیشنم داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا