اخبار

اسپانیا با پشت سر گذاشتن السالوادور به سومین مرکز بزرگ خودپرداز ارزهای دیجیتال تبدیل شد

اسپانیا در حال حاضر میزبان 215 دستگاه خودپرداز کریپتو است که السالوادور را – خانه 212 دستگاه خودپرداز رمزنگاری – پس از پیشی گرفتن از این کشور با 3 دستگاه خودپرداز رمزنگاری، به رتبه چهارم کاهش می دهد.

کشور اروپایی اسپانیا رسما میزبان سومین شبکه بزرگ بیت کوین است. و هم چنین خودپردازهای ارزهای دیجیتال پس از ایالات متحده و کانادا.

اسپانیا در حال حاضر میزبان 215 دستگاه خودپرداز رمزنگاری است که السالوادور – با 212 دستگاه خودپرداز رمزنگاری – را پس از پیشی گرفتن از این کشور با 3 دستگاه خودپرداز رمزنگاری، به رتبه چهارم رسانده است. داده‌های CoinATMRadar تأیید می‌کند که اسپانیا 0.6 درصد از نصب‌های خودپرداز رمزنگاری جهانی را نمایندگی می‌کند.

توزیع Crypto ATM بر اساس قاره ها و کشورها. منبع: CoinATMRadar

علاوه بر این، این افشاگری اسپانیا را به عنوان بالاترین مشارکت کننده در دستگاه های خودپرداز رمزنگاری در اروپا معرفی می کند که نشان دهنده 14.65٪ از کل تاسیسات در این قاره است، پس از آن سوئیس (144 دستگاه خودپرداز)، لهستان (142 دستگاه خودپرداز) و رومانی (135 دستگاه خودپرداز) قرار دارند.پ

رشد نصب ATM کریپتو در اسپانیا. منبع: CoinATMRadar

تنها در سال 2022، اسپانیا 43 دستگاه خودپرداز رمزنگاری نصب کرد و قبلاً قصد خود را برای نصب بیش از 100 دستگاه خودپرداز تا پایان سال به اشتراک گذاشته است که پس از تکمیل، مجموع آن را به نزدیک به 300 دستگاه خودپرداز رمزنگاری می رساند.

مدیا مارکت، یک خرده‌فروش الکترونیک آلمانی، و کانفینیتی، در میان دیگران، پیشرو در نصب دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری در سراسر اتریش، آلمان، اسپانیا و یونان هستند.

برعکس، نصب‌های خودپرداز ارزهای دیجیتال جهانی از سپتامبر 2022 رشد منفی داشته و در زمان نگارش این مقاله در مسیر بهبود آهسته قرار دارند. محاسبات بر اساس داده های 60 روز گذشته نشان می دهد که روزانه حدود هفت دستگاه خودپرداز رمزنگاری در سراسر جهان نصب می شود.

یونان از نظر دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال رتبه ششم را به خود اختصاص داده است و با هجوم گردشگران، اپراتور خودپرداز بیت کوین BCash بینش هایی را در مورد آمار استفاده در این کشور به اشتراک گذاشت.

دیمیتریوس تسنگالیدیس، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران BCash در صحبت با یک رسانه، فاش کرد که علیرغم نصب دستگاه های خودپرداز رمزنگاری در نقاط مهم توریستی، بیشترین استفاده از ناحیه اصلی شهر انجام می شود.

با این حال، جزیره کرت “جمعیت ارزهای دیجیتال بسیار وفادار” را جذب می کند، همانطور که توسط Tsangalidis توضیح داده شده است:

“یک جامعه رمزنگاری قوی در هراکلیون کرت [که] محل یکی از خودپردازهای ما است وجود دارد.”

به گفته تسنگالیدیس، ترکیبی از فصل زمستان رمزنگاری و توریستی منجر به کاهش سرعت ترافیک منظم در استفاده از خودپردازهای رمزنگاری شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا