اخبار

نهنگ باستانی اتریوم از زمان ایردراپ با انتقال 145000 ETH بازگشت

آدرس اتریوم که آخرین بار در سال 2014 فعال بود، بازگشت بزرگی به بازار دارد.

یک کیف پول اتریوم که از زمان ICO دومین شبکه بزرگ در بازار غیرفعال بود، ناگهان بیدار شد و مقدار زیادی توکن را به لیستی از کیف پول های بدون علامت منتقل کرد. کل مبلغ به 5000 ETH در هر کیف پول تقسیم شد.

منبع اولیه اتریوم برای نهنگ شرکت در ایردراپ اتریوم بود که در سال 2014 انجام شد، زمانی که بنیاد 1 ETH را به قیمت 0.31 دلار ارائه کرد. متأسفانه، نهنگ ما تصمیم گرفت بخشی از اتریوم به دست آمده را در صرافی بیت فینکس در 31 ژوئیه 2019 به قیمت 219 دلار به ازای هر سکه بفروشد. ارزش کل معامله حدود یک میلیون دلار بود.

از امروز، 145,000 باقیمانده را می توان به راحتی به قیمت حدود 250 میلیون دلار فروخت، با توجه به کاهش احتمالی که چنین معامله بزرگی در صورت فروش از طریق سفارش بازار به صورت لحظه ای ایجاد می کند.

اما در عین حال، بعید است که نهنگ قصد داشته باشد دارایی های خود را بفروشد، زیرا ماهیت معامله به نظر نمی رسد که همه چیز به صرافی می رود. محتمل ترین سناریو این است که سرمایه گذار قصد دارد تعدادی نود اتریوم 2.0 را برای دریافت درآمد غیرفعال باز کند.

اگر 145000 اتریوم در بازار فروخته شود چه اتفاقی میفتد؟

با در نظر گرفتن اصلاحات جزئی در اتریوم ، برخی از اعضای انجمن کریپتو فرض کردند که نهنگ می‌خواهد بخشی از دارایی‌های خود را در زمانی که اتریوم در حدود 2000 دلار معامله می‌شود بفروشد و زمانی که اتر به کمتر از 1000 دلار رفت، آن را ارزان‌تر بخرد.

خوشبختانه برای سرمایه گذاران کریپتو، فشار فروش 200 میلیون دلاری برای سقوط کامل بازار اتریوم کافی نیست زیرا بزرگترین صرافی های متمرکز و میزهای فرابورس بدون ایجاد جهش شدید نوسانات، تقاضای فروش را پوشش می دهند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا