اخبار

ریپل مجوز احراز هویت ویدیوهای مهم مقامات SEC را به دست می آورد

ریپل می‌تواند چندین ویدیو از مقامات SEC را که اظهارات عمومی می‌کنند تأیید کند.

قاضی سارا نتبرن درخواست ریپل را برای ارائه احضاریه های غیرحزبی به پلتفرم های میزبانی ویدئو به منظور احراز هویت برخی از ویدئوهای مقامات ارشد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال سخنرانی پذیرفته است.

پلتفرم‌های مورد بحث کاربران خود را ممنوع می‌کنند و به کاربران خود اجازه نمی‌دهند نسخه‌های خود را از محتوا دانلود کنند، به همین دلیل است که متهمان مجبور شدند از دادگاه اجازه بگیرند.

SEC ادعا کرد که تنها در صورتی با این درخواست موافقت می کند که متهمان با بازگشایی مجدد کشف موافقت کنند. شاکی می خواست چندین احضاریه را ارائه کند تا بتواند مطالب ویدئویی را به دست آورد که ادعاهای خود را تقویت کند.

ریپل اصرار داشت که با دو درخواست خود به دنبال بازگشایی فرآیند کشف نیست. درخواست‌های آن مربوط به درخواست‌هایی برای پذیرش است که ریپل قبل از پایان فرآیند کشف سریع در اواخر اوت انجام داده است.

قاضی نتبرن در حکم خود، استدلال کمیسیون SEC در مورد تلاش متهمان برای بازگشایی سریع کشف را نادیده گرفته است.

در نامه ای که در 8 اوت ارسال شد، شاکی گفت که در مورد درخواست متهمان برای بازگشایی سریع کشف موضعی ندارد.

همانطور که وکیل جرمی هوگان، شریک شرکت حقوقی هوگان و هوگان، اخیراً اشاره کرد که احراز هویت “موارد استاندارد” است، به همین دلیل است که نباید اینقدر سخت باشد.

همانطور که گزارش شده است، ریپل همچنین به اعتراضات شاکی در مورد تصمیمات اخیر دادگاه مربوط به ایمیل های ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC پاسخ داد. متهمان ادعا می کنند که آژانس احکام قاضی را اشتباه توصیف کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا