اخبار

مونرو (XMR) در بین سکه‌های برتر حریم خصوصی در سال 2022 به‌دست‌آمده است

در میان سال سخت رمزنگاری، مونرو (XMR) در میان برترین کوین‌های حفظ حریم خصوصی پیشرو است.

مونرو (XMR) در حال حاضر با قیمت 146.39 دلار معامله می شود که طی 24 ساعت گذشته 1.39 درصد افزایش یافته است. در حالی که زمستان کریپتو مانند سایر ارزهای دیجیتال تحت تاثیر قرار گرفته است، ترس، عدم قطعیت و تردید (FUD) در اطراف سکه به عنوان یک سکه حفظ حریم خصوصی در چند وقت اخیر به بهبود آن کمک کرده است.

هنگامی که رشد آن در کنار سایر نشانه‌های حریم خصوصی، از جمله دش (DASH) و زی‌کش (ZEC) قرار می‌گیرد، بازیابی آن حتی بیشتر می‌شود. طبق داده‌های CoinGecko، در قیمت‌های فعلی، مونرو تنها حدود 30 درصد از ارزش قیمت خود را در سال گذشته از دست داده است.

در مقابل، دش کوین نسبت به مدت مشابه سال قبل 68.2 درصد کاهش یافته و در حال حاضر با قیمت 43.38 دلار در حال تغییر است، در حالی که زی‌کش با کاهش 74.7 درصدی در بازه زمانی مشابه به 38.06 دلار، به عنوان آسیب‌دیده‌ترین سکه حریم خصوصی در این بسته شناخته می‌شود.

مونرو به عنوان یک سکه حریم خصوصی پرچمدار نه تنها ارتباط خود را از نظر قیمت حفظ کرده است، بلکه تا حد زیادی در بین تمام سکه های حفظ حریم خصوصی مورد بررسی بیشترین معامله را دارد. با جامعه مشارکت کنندگان فعال، پروژه مونرو به عنوان پروژه ای با پتانسیل ایجاد تحول در اکوسیستم پرداخت غیرمتمرکز روبرو می شود.

مونرو و مقررات

کل مبانی پیرامون ارزهای دیجیتال به ناشناس بودن شبه وابسته است که بخش‌هایی از تراکنش‌ها را برای عموم مبهم می‌کند. در مورد مونرو، تراکنش‌ها کاملاً ناشناس هستند و آن را در برابر قانون‌گذارانی قرار می‌دهند که معتقدند این یک مجرای امن برای جابجایی وجوه غیرقانونی است.

اقدامات نظارتی برای ممنوعیت سکه های حریم خصوصی زمانی باعث وحشت زیادی در صنعت شد. با این حال، انفجارهای پررنگ شرکت‌ها در اکوسیستم کریپتو در سال جاری، فشار در این زمینه را از مسیر خود خارج کرده است. در حال حاضر، مونرو و سایر سکه‌های حفظ حریم خصوصی همچنان هر از چندگاهی یک اقدام قیمتی قوی را حفظ می‌کنند و با افزایش دسترسی ، این سکه به مرور زمان ارتباط خود را افزایش می‌دهد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا