اخبار

ریپل به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های خصوصی در حال رشد آمریکا شناخته شد

ریپل و بلاک فای تنها شرکت های رمزنگاری موجود در لیست هستند.

شرکت بلاک چین ریپل مستقر در سانفرانسیسکو توسط مجله Inc. به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های در حال رشد در آمریکا شناخته شده است.

شرکت مرتبط با ارز دیجیتال XRP پس از رشد 236 درصدی در یک سال، در جایگاه 2456 در فهرست امسال قرار دارد.

همانطور که گزارش شده است، ریپل در سال 2020 در جایگاه 123 قرار داشت.

نکته قابل توجه، وام دهنده ارزهای رمزنگاری شده بلاک فای پس از ثبت رشد 245616 درصدی در سال گذشته در صدر فهرست قرار گرفت. این شرکت در ژانویه قبل از فرا رسیدن زمستان کریپتو سریع‌ترین رشد را در آمریکا داشت. همانطور که گزارش شده است، صرافی FTX اخیراً با بلاک فای قراردادی امضا کرده است که به آن اجازه می دهد تا شرکت جرسی سیتی واقع در نیوجرسی را تا سقف 240 میلیون دلار خریداری کند. برای درک این موضوع، بلاک فای در سال 2021 به ارزش 5 دلار چشم دوخته بود.

شرکت اسنپ نرس در آتلانتا، جورجیا، با 146319 درصد در جایگاه دوم قرار دارد. شرکت تدارکات Cdl 1000 مستقر در لیونز در ایلینوی با 56135 درصد جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

در میان 10 شرکت خصوصی با سریعترین رشد در سال 2022 عبارتند از: منسفیلد، شرکت خدمات بهداشت و درمان مستقر در تگزاس ای ترو نورچ؛ اورلاندو، تولید کننده تنقلات های‌کی در فلوریدا. کری، برند بهداشتی و سلامتی لیوینگود دیلی مستقر در کارولینای شمالی؛ دافنه، شرکت بلاک چین مستقر در آلاسکا; بوکا راتون، خرده‌فروش آنلاین مبلمان و دکور در فلوریدا هومفردس; لنکسا، شرکت مکمل های غذایی مستقر در کانزاس هاردبادی ساپلمنتس; و ایروین، مستقر در کالیفرنیا، ارائه دهنده کمک های مالیاتی حرفه ای، وکلای معافیت مالیاتی.

اوایل این ماه، ریپل نیز به عنوان یکی از بهترین محیط های کاری متوسط ​​توسط فورتونشناخته شده است. در ماه ژوئیه، همچنین در لیست سخاوتمندانه ترین شرکت های خیرخواه در منطقه خلیج سانفرانسیسکو قرار گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا