اخبار

ریپل از طریق مشارکت جدید، پرداخت‌ها بین ژاپن و تایلند را افزایش می‌دهد

ریپل دوباره با SBI شریک می شود اما اکنون در یک پروژه جدید بین آسیایی.

شرکت کریپتو ریپل از راه‌اندازی یک پروژه مشترک جدید با SBI Remit برای ساده‌سازی انتقال پول ژاپن به تایلند خبر داد. تحت این پروژه، SBI Remit، بزرگترین ارائه‌دهنده پرداخت ژاپن، به تایلندی‌هایی که در ژاپن زندگی می‌کنند این امکان را می‌دهد تا با استفاده از فناوری ریپل‌نت، فورا پول را به خانه بازگردانند. بانک تجاری سیام نماینده طرف تایلندی در این سرمایه گذاری خواهد بود.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ریپل ، به لطف این پیاده سازی، بیش از 47000 تایلندی در ژاپن می توانند آزادانه ین را با استفاده از دستگاه های خودپرداز به تایلند ارسال کنند و در عرض یک ثانیه برای برداشت در بات تایلند در آنجا در دسترس خواهند بود. در مقایسه، چنین معامله ای قبلاً مستلزم دخالت یک عامل خاص بود و بیشتر فقط از طریق پول نقد انجام می شد.

بر خلاف برخی، آسیا برای ریپل باز است

در حالی که کشورها و شرکت های آسیایی در حال استفاده کامل از ریپل و گنجاندن XRP در عملیات خود هستند، در ایالات متحده، این شرکت تحت فشار نظارتی جدی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار گرفته است. با این وجود، به نظر می رسد که ریپل با درک قوانین این “جنگ” تصمیم گرفت صد میلیون دلار به این امر اختصاص دهد و همه چیز را به دست وکلا بگذارد تا تمام تلاش و توجه خود را بر روی تجارت اصلی خود متمرکز کند .

آخرین مطالعه ریپل می گوید که تا سال 2025، 76 درصد از موسسات مالی در سراسر جهان از بلاک چین و ارزهای دیجیتال استفاده خواهند کرد و این شرکت به وضوح خواهان یک قطعه بزرگتر از آن است. از این موقعیت، گسترش ریپل به آسیا، جایی که فناوری به آن کمک کرده تا به یکی از سریع‌ترین مناطق در حال رشد تاریخ تبدیل شود، بسیار منطقی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا