اخبار

ترا: دادستان های کره جنوبی به دو کووان اطلاعیه ای صادر می کنند

بازرسان کره جنوبی اخطار ورود را درخواست می کنند.

به گزارش وب سایت خبری کره ای دونگا ، دادستان های کره جنوبی که در حال بررسی ادعاهای کلاهبرداری در رابطه با فروپاشی Terra و Luna هستند، “اخطاریه ای در بدو ورود” به دو کووان، مدیر عامل آزمایشگاه Terraform صادر کرده اند که گفته می شود در حال حاضر در سنگاپور اقامت دارد.

وزارت دادگستری این درخواست را پذیرفت تا شین هیون سونگ، یکی از بنیانگذاران ترا، کیم مو معاون سابق آزمایشگاه Terraform و دیگر مقامات فعلی و سابق این شرکت را از خروج از کشور منع کند.

دادستانی هفته گذشته با توقیف و جستجو در مجموع 15 مکان، از جمله صرافی‌های برتر ارزهای دیجیتال، اوپمیت و بیت هامب، شرکت‌های وابسته به آزمایشگاه Terraform و اقامتگاه رئیس شین، تحقیقات کاملی را آغاز کرد. دونامو و شرکا که سرمایه گذاری اولیه در آزمایشگاه Terraform را انجام داد نیز در میان اهداف جستجو و توقیف قرار گرفت.

علاوه بر این، دونگا گزارش می‌دهد که دادستان‌ها تراکنش‌های ارزهای دیجیتال مدیران سابق و فعلی آزمایشگاه Terraform، از جمله مدیرعامل دو کوون را بررسی کردند.

دادستانی در نظر دارد با آزمایشگاه های Terraform و کارکنان شرکت های مرتبط به نوبه خود برای انجام تحقیقات به محض تکمیل بررسی اقلام ضبط شده تماس بگیرد.

شرکت حقوقی ایالات متحده و شکایت از ترا

براگار ایگل و اسکوایر، یک شرکت حقوقی ایالات متحده ، یک شکایت دسته جمعی از طرف افرادی که اوراق بهادار از آزمایشگاه TerraForm خریداری کرده اند، تنظیم کرده است.

در 25 می 2022، قیمت UST به 0.07 دلار به ازای هر توکن رسید، از 1.00 دلار که قادر به بازیابی آن نبود. قیمت توکن های UST و LUNA 91٪ و 99.7٪ کاهش یافت. به ترتیب بین 7 می 2022 و 12 مه 2022 و بهبود نیافته است.”

بنابراین ادعا می‌کند که “TFL قصد داشت و سرمایه‌گذاران خرد را فریب داد و در نتیجه آنها را وادار کرد که توکن ترا را با قیمت‌های متورم مصنوعی خریداری کنند و همچنین اظهارات نادرستی را که می‌دانستند از نظر مادی گمراه‌کننده هستند، تایید می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا