اخبار

به روز رسانی مهم مونرو (XMR) در بازی، چه چیزی باید انتظار داشت؟

به روز رسانی انتشار دم مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد.

در آستانه 8 و 9 ژوئن، مونرو (XMR) راه اندازی به روز رسانی مورد انتظار جامعه محور “انتشار دم” را اعلام کرد . اول از همه، بیایید اصطلاحات را تعریف کنیم. انتشار دم مکانیزمی برای پرداخت مداوم پاداش برای بلوک های محاسباتی است، حتی پس از ایجاد آخرین مونرو (XMR) . ماینرها همیشه برای استخراج XMR دستمزد دریافت می کنند و آنها هرگز مجبور نخواهند شد که صرفاً به کمیسیون اعتماد کنند.

ماهیت بازسازی این است که 0.6 XMR را به عنوان پاداشی برای ماینرها در هر بلوک ثابت کنیم، به جای اینکه اجازه دهیم یارانه بلاک به 0 برود، برخلاف آنچه اکثر ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت کوین انتخاب کرده اند. عدد انتخاب شده خطی است، به این معنی که امکان دستیابی به نرخ تورم 0 درصد در ابدیت وجود دارد. در نتیجه به روز رسانی، مونرو انتظار دارد که مونرو به یک دارایی ضد تورم تبدیل شود که عرضه دقیق آن قطعی، قابل پیش بینی و قابل پیش بینی است.

حریم خصوصی جرم نیست

اخبار به روز رسانی انتشار دم مونرو (XMR) چند روز پس از انتشار تحقیقات رویترز در مورد استفاده از XMR و بایننس توسط هکرها برای شستشوی پول های دزدیده شده و توسط فروشندگان مواد مخدر برای پاکسازی سود حاصل از فعالیت های غیرقانونی منتشر شد.

در آن زمان، یکی از سخنگویان بایننس اظهار داشت که صرافی تراکنش ها را زیر نظر دارد و خطرات را ارزیابی می کند تا “اطمینان حاصل شود که هرگونه وجوه غیرقانونی ردیابی، مسدود، بازیابی و/یا به صاحب واقعی خود بازگردانده می شود.” همچنین یک پست وبلاگی وجود داشت که بیان می‌کرد، برخلاف تصور رایج، ارزهای دیجیتال روش اصلی برای مجرمان برای پولشویی نیست. این پست قبل از انتشار تحقیقات رویترز در بایننس منتشر شد.

انجمن مونرو (XMR) به نوبه خود گفته است که استفاده از سکه را برای فعالیت های غیرقانونی تایید نمی کند. همچنین اشاره شده است که حفظ حریم خصوصی افزایش یافته مونرو می تواند به دلایل قانونی مفید باشد، مانند جلوگیری از جاسوسی شرکتی، نجات از یک رابطه توهین آمیز یا خرید مخفیانه یک هدیه برای همسر. فراخوان با این عبارت شیوا به پایان رسید: «حریم خصوصی جرم نیست».

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا