اخبار

مایکرواستراتژی بیت کوین بیشتری را با بهبود خفیف قیمت می خرد

شرکت هوش تجاری 301 سکه را به انبار خود اضافه کرده است که بر تعهد آن به بزرگترین ارز دیجیتال تاکید دارد.

بر اساس یک پرونده نظارتی که اوایل سه‌شنبه منتشر شد ، شرکت هوش تجاری مایکرواستراتژی به‌طور متوسط ​​به‌ازای هر سکه ۱۹۸۵۱ دلار، ۶ میلیون دلار دیگر بیت‌کوین خریداری کرده است.

تایسون ها، یک شرکت مستقر در ویرجینیا و زیرمجموعه آن، در مجموع 130000 بیت کوین دارند که به قیمت حدود 3.89 میلیارد دلار خریداری شده اند.

این شرکت تقریباً 1.5 میلیارد دلار در شرط بندی بیت کوین بسیار جسورانه خود کاهش داده است که اکنون به طور گسترده به عنوان یک شکست تلقی می شود.

با این حال، علیرغم ضررهای هنگفت، این شرکت از استراتژی خود عقب نشینی نمی کند و مدیر عامل سابق آن، مایکل سیلور، طرفدار سرسخت بزرگترین ارز دیجیتال باقی مانده است.

انتخاب نیست

مصاحبه مایکل سایلر که در اوایل آگوست از سمت مدیرعاملی کنار رفت ، بارها از قمار شرکت خود در زمینه ارزهای دیجیتال دفاع کرده است. در یک مصاحبه صریح با وال استریت ژورنال، مبشر بیت کوین اعتراف کرد که همه چیز در ارزهای دیجیتال در واقع یک انتخاب نیست. این شرکت در تلاش برای رقابت با غول‌های نرم‌افزاری، با مرگ آهسته‌ای روبه‌رو بود و سهام آن برای سال‌ها راکد باقی ماند.

با این حال، ترفند بیت کوین، شرکت را «جالب‌تر» کرد. در واقع، حرکت این شرکت به سمت ارزهای رمزنگاری شده همزمان با شروع جدیدترین روند صعودی بود. سهام این شرکت وارد استراتوسفر شد و به بالاترین سطح در دو دهه اخیر رسید. با این حال، پس از آن در اوایل سال جاری تمام دستاوردهای خود را از دست داد و به دوران قبل از ارزهای دیجیتال بازگشت.

بیت کوین در حال حاضر با قیمت 19170 دلار در صرافی بیت استمپ معامله می شود که در 24 ساعت گذشته تقریباً 2.44 درصد افزایش یافته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا