اخبار

تحلیلگر کریپتوکوانت گفت: بیت کوین بر اساس داده های وان چین ایمن است

داده‌های وان چین بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته در مقایسه با آنچه در دوره سقوط کریپتو دیدیم، بسیار کم‌کم بود. اما تحلیلگر و مدیر عامل کریپتوکوانت معتقد است که می تواند چیز خوبی برای بیت کوین باشد زیرا آن را از نقدینگی سمت فروش “ایمن” می کند .

به گزارش یانگ جو، وی در هفت روز گذشته هیچ فعالیت قابل توجهی روی زنجیره بیت کوین ندیده است که نشان دهنده کمبود نقدینگی و حجم معاملات در بازار است. در حالی که فقدان نوسان می تواند یک چیز دردناک برای تماشا و تجربه باشد، برخی از سرمایه گذاران ممکن است از داشتن یک دارایی نسبتاً پایدار خوشحال باشند.

داده های فنی موجود در بازار نیز ارتباط نزدیکی با عدم حرکت در شاخص های زنجیره ای دارد، زیرا پروفایل های حجم و الگوهای نمودار نشان می دهد که بیت کوین وارد یک دوره تثبیت طولانی شده است.

تنها داده قابل توجهی که قبلاً دیدیم، توزیع وجوه در کیف پول‌های مربوط به ماینرها و افزایش فعالیت‌های فروش بود. منبع اصلی فشار فروش که از طرف ماینرها می آید، قیمت بیت کوین است که به آنها اجازه نمی دهد عملیات استخراج را سودآور نگه دارند .

تنها نکته قابل توجهی که در فعالیت ماینرها می بینیم تفاوت سودآوری ماینرهای کهنه کار و تازه کار است. بر اساس گزارش ها، معدنچیان کهنه کار عمدتا دارایی های خود را با سود می فروشند، در حالی که معدنچیانی که اخیرا وارد بازار شده اند با ضرر هستند.

به گفته تحلیلگرانی مانند پیتر برانت، آنچه امروز در بازار ارزهای دیجیتال می بینیم آرامش قبل از طوفان است زیرا نوسان بسیار پایین بیت کوین معمولاً به عنوان منادی جهش های عظیم قیمت در هر دو جهت عمل می کند.

در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 20475 دلار مبادله می شود و 0.43 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست می دهد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا