اخبار

رویدادهای پیش روی کاردانو: هارد فورک ژوئن، پروتکل P2P، استیبل کوین DJED و موارد دیگر

کاربران کاردانو برای عرضه‌های متنوعی که در تابستان امسال در شبکه انتظار می‌رود هیجان‌زده هستند.

شبکه کاردانو در حال آماده شدن برای تعدادی از نسخه های بزرگ برای اکوسیستم در ماه های آینده است. فعالیت توسعه دهندگان در این شبکه نزدیک به رکوردشکنی است، و در اینجا انتظار کاربران در تابستان امسال است.

هارد فورک ژوئن

یکی از بزرگترین به روز رسانی های کاردانو اسکریپت های مرجع، داده های درون خطی و ورودی های مرجع را به همراه خواهد داشت. انتظار می رود تمام پیشرفت ها به طور گسترده ای توان عملیاتی شبکه را افزایش دهند و L1 کاردانو را به یکی از موثرترین زنجیره ها در شبکه تبدیل کنند.

یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌ها، اسکریپت‌های مرجع خواهند بود که با مراجعه به اسکریپت‌های از پیش ضبط‌شده موجود از تراکنش‌های قدیمی تر، تراکنش‌های شبکه را کوچک‌تر و ارزان‌تر می‌کنند.

شبکه کامل P2P

با انتشار پروتکل P2P و gossip، کاردانو یک قدم به تمرکززدایی کامل نزدیک‌تر می‌شود. پس از اجرای عملکرد جدید، کاربران نهایی گره های بدون رله را کشف خواهند کرد.

شبکه کاملاً خودتنظیم و ارگانیک خواهد شد زیرا موانع کمتری برای کاربرانی که مایل به سرمایه گذاری در تمرکززدایی اکوسیستم هستند وجود خواهد داشت.

استیبل کوین DJED

یکی از مورد انتظارترین راه حل هایی که به شبکه می آید انتشار استیبل کوین الگوریتمی DJED است. این شبکه در حال حاضر می تواند USDC پل شده را به کاربران ارائه دهد، اما استیبل کوین الگوریتمی غیرمتمرکز راه حل کارآمدتری برای کاردانو خواهد بود.

انواع راه حل ها و برنامه های غیرمتمرکز که کاردانو آماده راه اندازی در تابستان امسال است با هدف جذب کاربران و سرمایه گذاران از سراسر صنعت است.

ما در حال حاضر شاهد اثرات توسعه و انتشار بالا هستیم زیرا ارز رمزپایه اصلی کاردانو، ADA، تقریباً 50 درصد افزایش قیمت را در پنج روز گذشته معاملات نشان داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا