اخبار

بنیانگذار کاردانو آخرین به روز رسانی استیبل کوین Djed را به اشتراک می گذارد

استیبل کوین الگوریتمی کاردانو به نام Djed نامگذاری شده است که نماد “پایداری” است.

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار کاردانو، در توییت اخیر خود نشانه ای از پیشرفت ایجاد شده در ساختمان استیبل کوین Djed در کاردانو ارائه کرده است. Djed، یک استیبل کوین الگوریتمی غیرمتمرکز برای کاردانو که توسط IOG توسعه یافته و توسط COTI منتشر شده است، اخیراً در شبکه آزمایشی عمومی راه اندازی شد. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، این را به عنوان یک نقطه عطف مهم برای استیبل کوین های الگوریتمی ذکر می کند.

بنیانگذار کاردانو قبلاً به دنبال فروپاشی UST به ترا حمله کرد. استیبل کوین الگوریتمی ترا، UST، پس از از دست دادن پیوند خود، در 11 مه به 0.26 دلار سقوط کرد. دارایی بومی ترا، LUNA، نیز تقریباً 93 درصد کاهش یافته است زیرا این حادثه احساسات منفی را در بین دارندگان Terra دامن می‌زند.

هاسکینسون در مورد پیشرفت SigUSD، یک استیبل کوین الگوریتمی مبتنی بر پروتکل AgeUSD تحقیق کرده بود. پروتکل AgeUSD با مشارکت بنیاد Ergo، رسانه IOHK و Emurgo، بازوی تجاری کاردانو مورد تحقیق قرار گرفت. در پاسخ به به‌روزرسانی‌های SigUSD، مدیر عامل IOHK سپس اظهار داشت: “protodjed خوب به نظر می‌رسد.”

منبع: توییتر

استیبل کوین ها برای بازارهای کریپتو حیاتی هستند زیرا ثبات قیمت در خود دارایی ها ادغام می شود. این فرصت های مختلفی را برای DeFi و انتقال ارزش بدون ترس از نوسانات قیمت باز می کند. وثیقه اساسی نحوه دستیابی آنها به ثبات قیمت است.

استیبل کوین الگوریتمی کاردانو به نام دیجد نامگذاری شده است که نماد «ثبات» در مصر باستان و ستون فقرات نمادین خدای اوزیریس، خدای زندگی پس از مرگ و رستاخیز است.

توسعه دهنده کاردانو آقای سورج در توضیح جزئیات Djed اظهار داشت : “Djed اولین پروتکل استیبل کوین است که ادعاهای پایداری آن دقیقاً و به صورت ریاضی بیان شده، اثبات شده و به طور رسمی تأیید می شود. الگوریتم حاکم Djed مانند یک بانک مستقل عمل می کند که استیبل کوین ها را با قیمتی در سال می خرد و می فروشد. محدوده ای که به قیمت هدف متصل است.”

سکه ذخیره، شن، مسئولیت تامین ذخایر اضافی برای استخر را بر عهده دارد. برخلاف استیبل کوین Djed، شن به دارایی خاصی متصل نیست و قیمت آن می تواند نوسان داشته باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید