اخبار

پالیگان (MATIC) نقطه عطف جدیدی را در فعالیت کاربر با بسته شدن 2022 به ارمغان می آورد

پالیگان امسال شاهد همکاری های قابل توجهی بود.

راه حل مقیاس بندی لایه 2 پالیگان نقطه عطف جدیدی در فعالیت کاربر با پایان یافتن سال 2022 ایجاد کرد. به گزارش Polygonscan، علیرغم شرایط نزولی بازار ثبت شده در سال، پالیگان در مجموع آدرس های منحصر به فرد از مرز 200 میلیون فراتر رفته است.

طبق Polygonscan تعداد کل آدرس‌های مجزا تا 25 دسامبر 202,407,626 بود که روزانه 599,702 افزایش داشت.

اگرچه سال 2022 سال سختی برای ارزهای رمزنگاری شده بود که با شکست صنعت و کاهش قیمت ها مشخص شد، پالیگان شاهد همکاری های قابل توجهی در این سال بود. این به تقویت آدرس های منحصر به فرد آن کمک کرد، که در سال 2022 تا 54 درصد افزایش یافت.

عرضه کلکسیون های دیجیتالی توسط ردیت در آگوست توسط پالیگان یک رویداد بسیار محبوب برای پذیرش بود. کاربران Reddit تاکنون تقریباً پنج میلیون آواتار کلکسیونی ایجاد کرده اند.

در ماه مه، متا – که قبلا فیسبوک بود – شروع به آزمایش یک ویژگی کلکسیونی دیجیتال در اینستاگرام کرد که به سازندگان منتخب ایالات متحده اجازه می‌داد NFT‌هایی را که ایجاد یا خریداری کرده‌اند، پست کنند.

در ماه نوامبر، این کسب‌وکار اعلام کرد که همه کاربران اینستاگرام به زودی می‌توانند مجموعه‌های دیجیتالی با پشتیبانی از NFT‌ها را در پالیگان تولید کنند، به نمایش بگذارند و بفروشند و روش جدیدی را برای برقراری ارتباط و کسب درآمد از شبکه‌های طرفداران خود در اختیار سازندگان قرار دهد.

رابینهود پالیگان را به عنوان شبکه منتخب برای راه اندازی کیف پول بتای وب 3 در ماه سپتامبر انتخاب کرد. این به کاربران کیف پول رابینهود امکان می دهد تا پس از دانلود نسخه بتای برنامه، توکن ها را تعویض کنند، جوایز دریافت کنند و به برنامه های غیرمتمرکز (dApps) متصل شوند، در حالی که هیچ هزینه ای برای شبکه ندارند.

استارباکس از همکاری با پالیگان برای ایجاد یک بازار تجارت الکترونیک هندی مبتنی بر وب 3، Flipkart خبر داده است، زیرا هر دو یک توافق استراتژیک برای ایجاد یک مرکز تعالی تجارت الکترونیک بلاک چین (COE) منعقد می کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا