اخبار

پالیگان (MATIC) در میان راه اندازی آخرین شبکه آزمایشی، رکورد شبکه را شکست

پالیگان (MATIC) به نقطه عطف اصلی در فعالیت شبکه می رسد و راه اندازی آخرین شبکه آزمایشی zkEVM را اعلام می کند.

با توجه به PolygonScan ، تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد در شبکه پالیگان در این هفته از مرز 200 میلیون عبور کرد و به رکورد تاریخی 201,024,643 رسید.

بقیه شاخص های شبکه پالیگان در یک روند صعودی ثابت باقی می مانند. به عنوان مثال، تعداد آدرس های فعال روزانه در شبکه به مرز 500000 نزدیک می شود. در عین حال تعداد تراکنش های روزانه با استفاده از MATIC بیش از سه میلیون تراکنش است.

عبور از مرز 200 میلیون در تعداد آدرس های منحصر به فرد همزمان با اعلام راه اندازی دومین و آخرین آزمایش عمومی شبکه zkEVM آن اتفاق افتاد. خود شبکه اصلی در اوایل سال 2023 انتظار می رود.

ویژگی های کلیدی zkEVM پالیگان

یکی از ویژگی های کلیدی راه حل دانش صفر پالیگان، علاوه بر توانایی پردازش تراکنش های بیشتر با هزینه کمتر، معادل سازی کامل ماشین مجازی اتریوم (EVM) است. این بدان معنی است که هر قراردادی از شبکه زیربنایی بر روی zkEVM یکپارچه اجرا می شود.

اعتقاد بر این است که راه‌اندازی zkEVM فرصت‌های جدیدی را برای مقیاس‌پذیری اتریوم باز می‌کند و در نهایت مشکلات بلاک چین با آن را حل می‌کند.

علاوه بر این، تیم پالیگان نتایج اولین شبکه آزمایشی را منتشر کرد که در آن 21966 تراکنش و تعداد بلوک مربوطه وجود داشت، 2264 قرارداد هوشمند مستقر شد و 10508 کیف پول ایجاد کرد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا