اخبار

نویسنده افسانه ای پدر پولدار، پدر فقیر: دلایل حیاتی جدید برای خرید بیت کوین

کیوساکی، حامی صدای بیت کوین معتقد است که اکنون زمان آن فرا رسیده است که بیت کوین را به دست آورید، در اینجا دلایل او برای آن آورده شده است.

رابرت کیوساکی ، سرمایه‌گذار برجسته و نویسنده کتاب‌هایی در زمینه سواد مالی، مانند «پدر پولدار، پدر فقیر» ، در توییتر چند دلیل را ذکر کرده است که چرا ارزش خرید ارز دیجیتال پرچم‌دار بیت‌کوین را در کنار سایر دارایی‌ها دارد.

«دلار آمریکا در حال مرگ است»، بیت کوین، نقره، طلا مرتبط هستند

کیوساکی در توییتی نوشت که زنجیره ای از اقدامات دولت ایالات متحده منجر به مرگ دلار آمریکا شده است، از جمله استقراض بیش از حد پول توسط ایالات متحده، افزایش تورم و در نتیجه افزایش نرخ بهره.

او معتقد است که در آینده قیمت بیت کوین، طلا و نقره به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. در دو سال گذشته، کیوساکی، کارآفرین و گورو مالی، از این سه دارایی به عنوان دارایی های کلیدی صحبت کرده است.

روز شنبه، کیوساکی نیز همین فکر را داشت و اظهار داشت که بیت کوین اکنون مانند همیشه مهم شده است ، زیرا تورم واقعی به جای 7 درصد افزایش 16 درصدی داشته است.

وی همچنین در این توئیت گفت که بدهی آمریکا به شدت در حال افزایش است و افزایش نرخ بهره اخیر توسط فدرال رزرو اقتصاد آمریکا را نابود خواهد کرد.

کیوساکی ثبات برنامه ریزی شده بیت کوین را ستایش می کند

یکی از دلایلی که کیوساکی در وهله اول وارد بیت کوین شد، همانطور که دو سال پیش در مصاحبه ای به آنتونی پمپلیانو سرمایه گذار و بیت کوین کننده VC گفت، قطعیت برنامه ریزی کامپیوتری BTC است.

او به نصف کردن بیت کوین اشاره کرد که هر چهار سال یکبار انجام می شود و پاداش استخراج کنندگان برای حل مشکلات رایانه را به دو نیم می کند. علاوه بر این، بیت کوین دارای عرضه ثابت 21 میلیون سکه است و نمی توان آن را تغییر داد مگر اینکه بیش از نیمی از ماینرها با آن موافقت کنند، اما آنها هرگز این کار را نخواهند کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا