اخبار

هیجان قبل از ادغام اتریوم می تواند برای بازار خطرناک باشد

آوی فلمن، کهنه کار بلک تاور کپیتال نظرات خود را در مورد عملکرد بیت کوین، اتریوم و آلت کوین ها قبل از فعال سازی مرج به اشتراک می گذارد.

آوی فلمن، تاجر باتجربه و مدیر صندوق تامینی مدعی است که بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت “سودآور” قرار دارند که لزوماً پایان خوبی نخواهد داشت.

بازار بر اساس پیشنهاد برای اتریوم (ETH): شاخص ها

آقای فلمن در توییت اخیر خود نگرانی های خود را در مورد هیجانات جاری بازار به اشتراک گذاشت. او آن را به انتظارات دارندگان قبل از فعال‌سازی شبکه اصلی به‌روزرسانی Merge برای اتریوم نسبت می‌دهد.پ

او معتقد است که چنین مشاهده ای را می توان با عملکرد کم رنگ بیت کوین (BTC) و آلت کوین های اصلی تأیید کرد. در مقایسه با افزایش مسحورکننده اتریوم (ETH)، طلای دیجیتال در روزهای آخر عملکرد ضعیفی داشته است.

چنین موقعیت هایی “پرسود” به نظر می رسند، اما همیشه برای عملکرد میان مدت بازارهای ارزهای دیجیتال خوب نیستند. به عنوان مثال، آقای فلمن افزود، ما می‌توانیم فعال‌سازی EIP-1559 و تأثیر آن را بر قیمت اتریوم (ETH) ببینیم.

در زمان انتشار، اتریوم (ETH) با سطح 2000 دلاری که از اوایل ماه مه دیده نشده است، دست و پنجه نرم می کند. دومین ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 5.4 درصد رشد داشته است.

ادغام زودتر از حد انتظار انجام می شود

بیت کوین (BTC) نتوانست 25000 دلار را فتح کند و در 24800 دلار قرار دارد که 2.9٪ افزایش یافته است. ارزش خالص بازارهای کریپتو 1225 میلیارد دلار است که این شاخص در 24 ساعت گذشته 3.1 درصد افزایش یافته است.

همانطور که قبلا توسط بیگ اینکام پوشش داده شد، شبکه اتریوم (ETH) قرار است آپدیت Merge را در 15 سپتامبر فعال کند. این به روز رسانی ادغام چهار روز زودتر از زمانی است که قبلا توسط توسعه دهندگان اصلی آن اعلام شده بود.

ادغام اتریوم به شبکه اجازه می‌دهد تا اجماع اثبات کار (PoW) را با اثبات سهام (PoS) جایگزین کند و سازگارتر با محیط زیست و منابع کارآمدتر شود. بسیاری از کارشناسان فعال سازی مرج را مهم ترین رویداد رمزنگاری در سال 2022 می دانند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا