پیش بینی قیمت

بررسی آینده ارز اوکی بی (OKB) + پیش بینی قیمت okb تا سال 2026

این مقاله آینده ارز اوکی بی (OKB) / پیش بینی قیمت okb تا سال 2026 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت اوکی بی در نظر گرفته‌ایم.

در میان ارزهای دیجیتالی که امسال در حال افزایش هستند، ارز دیجیتال (OKB) شاید یکی از شگفت‌انگیزترین ارزها برای برخی باشد. این ارز مستقیماً با بیت کوین مرتبط نیست، و نه پرفروش ترین ارز دیجیتال امروزی. اما برای کسانی که آگاه هستند، OKB از دسامبر 2019 وجود داشته است.

آیا ارز دیجیتال OKB می تواند در سال 2022 به 60 دلار برسد؟ به زودی متوجه خواهیم شد. اما قبل از اینکه به تحلیل OKB خود ادامه دهیم، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که OKB چیست؟ در این مقاله پیش بینی اوکی بی در سال 2022 خواهیم دانست.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز اوکی بی (OKB) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال (OKB) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز اوکی بی (OKB) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

OKB یک ارز دیجیتال است که توسط بنیاد بلاک چین OK و صرافی OKEx ایجاد شده است . این یکی از بزرگترین صرافی های جهان است که در حال حاضر رتبه سوم در نقدینگی و چهارم در حجم معاملات را دارد.

بسیاری از جنبه‌های OKEx مشابه بایننس هستند ، اما چند تفاوت کلیدی وجود دارد. OKEx خدمات استخراج ابری خود را ارائه می دهد و این شرکت در درجه اول بر تجارت گزینه ها تمرکز دارد. با وجود این، بایننس در تلاش است تا طیف گسترده ای از خدمات رمزنگاری را در سراسر جهان ارائه دهد.

توکن ابزار OKEx برای دسترسی به ویژگی‌های ویژه صرافی ارز دیجیتال استفاده می‌شود . با برگزاری OKB، کاربران می توانند رای دهند، در حکمرانی شرکت کنند و همچنین هزینه های معاملاتی را پرداخت کنند و برای انجام این کار پاداش دریافت کنند.

از زمان راه اندازی آن در سال 2017، OKEx به یکی از طبقات تجاری پیشرو در جهان تبدیل شده است. این پلتفرم در بهار 2017 به عنوان اسپین آف OKCoin (از سال 2013 در چین فعال است) راه اندازی شد. صرافی OKCoin اکنون بر تبدیل فیات به ارز دیجیتال متمرکز است، در حالی که OKEx یک صرافی با API معاملاتی الگوریتمی داخلی است. این صرافی همچنین به کاربران امکان دسترسی به کیف پول چند ارزی و عملکردهایی برای معامله حاشیه را می دهد.

اکنون که ما در مورد OKB کاملاً شفاف هستیم، آیا فکر می‌کنید OKB در سال 2022 ارز دیجیتال سودمندی خواهد بود؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت OKB، پیش بینی قیمت OKB و آینده ارز اوکی بی (OKB) ببینیم.

وضعیت فعلی بازار OKB

در زمان نگارش این تحلیل قیمت OKB با 29.54 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 854,036,749 دلار معامله می شود. قیمت OKB در 24 ساعت گذشته 6.6 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، OKB دارای منبع گردشی فعلی 60,000,000 OKB است. در حال حاضر، صرافی های ارز دیجیتال به بالا برای OKB هستند OKEx، Huobi ، FTX ، HitBTC و Gate.io .

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی OKB و آینده ارز اوکی بی (OKB) برای سال 2022 برویم.

تحلیل قیمت اوکی بی (OKB) برای سال 2022

در حال حاضر، OKB جایگاه 69 را در CoinMarketCap دارد . اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین OKB به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت OKB ادامه دهیم.

نمودار OKB/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، الگوی کانال صعودی را می بینیم. کانال صعودی عمل قیمت است که در جهت نزولی از طریق یک خط موازی شیب دار انجام می شود. همچنین نمودار بالا و پایین‌ترین قیمت را از این الگوی قیمت نشان می‌دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک صعودی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، OKB از روند صعودی خود به روند نزولی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد. این اتفاقات می‌تواند آینده ارز اوکی بی (OKB) را تحت تاثیر عوامل مثبتی قرار دهد.

شاخص قدرت نسبی OKB (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 58.86 است، به این معنی که OKB در وضعیت تقریباً بیش از حد فروش قرار دارد. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز قبل از این که به آینده ارز اوکی بی (OKB) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2022، قیمت OKB شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، OKB در سال 2022 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز اوکی بی (OKB) و پیش بینی قیمت در سال 2022

نمودار زیر نشان می دهد که OKB در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت OKB روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد، OKB ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 55.27 دلاری خود پیشی بگیرد و به سمت بالاتر حرکت کند.

نمودار قیمت OKB / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران به سمت ارز دیجیتال روی بیاورند، ممکن است خرس‌ها تسلط پیدا کنند و OKB را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت OKB ممکن است به 21.095 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت OKB و آینده ارز اوکی بی (OKB) ما برای سال 2022 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. علاوه بر این، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی گذشته را بشکند.

آینده ارز اوکی بی (OKB) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز اوکی بی (OKB) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 70 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 75 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 70 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده OKB امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت OKB در سال 2024

آینده ارز اوکی بی (OKB) اگر سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد، میانگین متحرک طولانی مدت 200 روز، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 95 دلار انجام دهند، و باعث می شود که آن را کاهش ندهد بلکه به طور مداوم بازی کند.

آینده ارز اوکی بی (OKB) و پیش بینی قیمت در سال 2025

همانطور که در آخرین ارتقاء، توسعه، پیش بینی OKB قیمت، و پیش بینی پروژه جدید از پلت فرم، سرمایه گذاران OKB می تواند بسیاری از همکاری و یکپارچگی انتظار در اطراف 2024. علاوه بر این، ممکن است این قیمت OKB در افزایش بازار رمزنگاری ، و از آن خواهد شد بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 120 دلار برسد.

آینده ارز اوکی بی (OKB) و پیش بینی قیمت در سال 2026

آینده ارز اوکی بی (OKB) در چهار سال آینده می تواند تا 200 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای OKB چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که OKB طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

OKB آینده درخشانی در سال 2022 در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم OKB و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن OKB به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش‌بینی صعودی قیمت OKB در سال 2022 60 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که OKB سرمایه گذاری خوبی در سال 2022 است، ممکن است حتی به ATH جدید خود برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم .

نظر شما درباره آینده ارز اوکی بی (OKB) و پیش بینی قیمت OKB چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

OKB چیست؟
OKB یک ارز دیجیتال است که توسط بنیاد بلاک چین OK و صرافی رمزنگاری مالت، OKEx منتشر شده است.

چگونه توکن های OKB بخریم؟
کاربران می توانند توکن های OKB را با خرید آنها از صرافی های ارزهای دیجیتال مانند OKEx، Huobi Global، FTX، HitBTC و Gate.io دریافت کنند.

آیا OKB از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
OKB یک سرمایه گذاری خوب در سال 2022 است. علاوه بر این، OKB در سال جاری امکان دستیابی به ارتفاعات جدید را دارد.

آیا OKB به زودی به 60 دلار می رسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که OKB در آینده OKB مطابق روند صعودی فعلی به 60 دلار برسد.

✅ آینده ارز کارتزی (CTSI) از سال 2023 تا سال 2026

قیمت OKB (OKB) ممکن است تا سال 2023 به 70 دلار برسد.
قیمت OKB (OKB) ممکن است تا سال 2024 به 95 دلار برسد.
قیمت OKB (OKB) ممکن است تا سال 2025 به 120 دلار برسد.
قیمت OKB (OKB) ممکن است تا سال 2026 به 200 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا