بورس و فارکس

پلتفرم Cryptowatch | بهترین ترمینال ترید بین چندین صرافی

به طور خلاصه ، Cryptowatch “کریپتو واچ”یک پلتفرم نمودارگذاری رمزنگاری مبتنی بر مرورگر و پایانه تجاری بین چند مبادله است که نمودارها ، کتابهای سفارش ، داده های بازار و امکان ترید در چندین صرافی رمزنگاری را برای معامله گران فراهم می کند.

درباره Cryptowatch | کریپتو واچ

Cryptowatch یک پلتفرم بازارهای رمزنگاری است که در سال 2014 توسط Artur Sapek تاسیس شد . در مارس 2017 ، صرافی معتبر جهانی دارایی Kraken تصمیم خود را برای خرید پایانه تجاری محبوب کریپتو واچ و بنیانگذار آن به منظور توسعه پلتفرم و رابط کاربری کراکن اعلام کرد.

Cryptowatch یک پلت فرم رمزنگاری مبتنی بر مرورگر و ترمینال تجاری چند مبادله ای است که نمودارها ، کتابهای سفارش ، داده های بازار و امکان معامله در چندین صرافی دارایی دیجیتال را در اختیار معامله گران قرار می دهد. این پلتفرم داده ها و نمودارهای بازار ارزهای رمزنگاری شده را برای بیش از 25 مبادله دارایی های دیجیتالی ارائه می دهد و داده ها در زمان واقعی به طور مستقیم از مبادلات از طریق API های آنها ارائه می شود و بیش از 4000 بازار مختلف را پوشش می دهد.

Cryptowatch از طرحی نسبتاً ساده و مینیمالیستی استفاده می کند و می خواهد همه ابزارهای لازم را برای معامله گران ارائه دهد تا بینش عمیقی در مورد حرکات بازار ، جفت های مختلف دارایی های رمزنگاری شده و حجم معاملات درون زنجیره ای کسب کنند.

Cryptowatch با پشتیبانی از Kraken تثبیت شده ، می تواند به طیف گسترده ای از عملکردها و شبکه های مختلف دسترسی پیدا کند. در واقع ، پایانه معاملاتی به طور خاص بازارهای 28 صرافی را دنبال می کند ، از جمله:

علاوه بر این ، Cryptowatch به روزترین قیمت ها و حجم معاملات زنجیره ای را برای همه صرافی های ذکر شده در بالا ارائه می دهد. این ترمینال همچنین جدیدترین به روزرسانی های قیمت را برای معامله گران و همچنین ارزهای رمزپایه کمتر استفاده می کند ، از جمله BTC ، ETH ، LTC ، DOGE ، PPC ، DASH ، ZEC و دهها دارایی رمزنگاری دیگر.

قبل از پیشرفت در مجموعه برنامه های متنوع کریپتو واچ و بحث در مورد نحوه استفاده از این پلتفرم ، در واقع یک معرفی مختصر از پایانه های تجاری مورد نیاز است.

درباره پایانه های معاملاتی

تا حدود دهه 1990 ، معاملات بازار سهام یک فعالیت فیزیکی بود. معامله گران به دفتر کارگزار بورس یا بورس اوراق بهادار مراجعه می کردند ، ارزش روز هر سهم را بررسی می کردند ، مشخص می کردند که در کدام سهام می خواهند سرمایه گذاری کنند و سپس سفارش خرید و فروش سهام مورد نظر خود را با کارگزار می دهند.

معاملات مدرسه قدیمی برای وقوع در معاملات آشفته طبقه استفاده می شد. امروزه ، خیلی ساده تر است!

با این حال ، با گذشت زمان و به ویژه در زمینه رمزنگاری ، از آن زمان همه چیز به شدت تغییر کرده است. امروزه ، در حقیقت ، معامله گران دیگر ملزم به انجام معاملات خود به صورت حضوری در دفتر کارگزار بورس نیستند و همچنین نباید برای انجام معامله با یک کارگزار سریعاً تماس بگیرند ، زیرا می توانند سرمایه گذاری خود را با چند کلیک انجام دهند. یک دکمه در بورس های متمرکز (CEXes) و بورس های غیر متمرکز (DEXes) ، برای معاملات مربوط به رمزنگاری ، یا از طریق پایانه های معاملاتی.

در حال حاضر ، در سال 2021 ، پایانه های معاملاتی توسط معامله گران رمزنگاری برای اتصال به صرافی ها از طریق API استفاده می شود. در حقیقت ، با پایانه های تجاری شخص ثالث ، معامله گران به ویژگی های اضافی دسترسی دارند که معمولاً در صرافی های جداگانه در دسترس نیستند.

با اتصال همزمان به چندین صرافی ، پایانه های معاملاتی اساساً می توانند به عنوان یک قطب مرکزی عمل کنند که مجموعه کاربران را در مجموعه ای از صرافی های مختلف متصل می کند. علاوه بر این ، از طریق پایانه های تجاری ، سرمایه گذاران می توانند سفارشات خرید و فروش دارایی های دیجیتالی ، خودکارکردن سفارشات و اجرای استراتژی هایی را که بدون پایانه امکان پذیر نیست ، انجام دهند ، مانند انجام معاملات برای چندین دارایی به طور همزمان و از یک پلت فرم.

برخی از متداول ترین توابع ارائه شده توسط پایانه های تجاری عبارتند از:

 • اتصال به صرافی ها برای جمع آوری اطلاعات حساب.
 • ثبت و لغو سفارشات.
 • نمایش داده های بازار در قالب نمودار و نمودار.
 • اجرای انواع سفارشات پیشرفته مانند سفارشات هوشمند.
 • محاسبه و نمایش شاخص های مختلف فنی.

ویژگی ها و مزایای Cryptowatch | کریپتو واچ

ترمینال دو نوع حساب جداگانه ارائه می دهد ، Basic و Upgraded. استفاده از حساب های اصلی رایگان است و نمودارهای بازار را مطابق با ترجیحات شخصی خود در اختیار کاربران قرار می دهد. در عوض ، حساب های ارتقا یافته به کاربران امکان دسترسی به سیستم عامل های تجاری یکپارچه را می دهند و همچنین به آنها امکان می دهد به روزرسانی های حجم و همچنین هشدارهای قیمت را به صورت روزانه دریافت کنند.

از سال 2021 ، Cryptowatch ردیف قیمت SaaS خود را با یک مدل قیمت گذاری جدید انعطاف پذیر به نام Credits جایگزین کرده است. بر خلاف به کارگیری مکانیزم هزینه ماهانه ، در سیستم جدید اعتبارات ، هر حساب دارای مانده اعتبار “credits” است که به صورت “pay as you go” برای هر ترکیبی از خدمات Cryptowatch هزینه می شود.

کاربران می توانند برای دسترسی به خدمات مورد نیاز خود اعتبار خریداری کنند. تصویر از طریق Cryptowat.ch

تا اواخر سال 2020 ، کاربرانی که به دنبال استفاده از قابلیت های حساب های ارتقا یافته در Cryptowatch بودند ، باید 15 دلار هزینه ماهانه پرداخت می کردند ، در حالی که در حال حاضر کاربران می توانند برای دسترسی به خدمات مورد نیاز خود ، اعتبار خریداری کنند ، که در واقع ثابت شده است سیستم نسبتاً سودمند تا کنون

خدمات اصلی این پلتفرم ، که شامل Portfolio ، Trading ، Charting و Chat می شود ، رایگان باقی می مانند و به جای انتخاب دسته بندی ماهانه از پیش تعیین شده با مجموعه ای از ویژگی ها ، مشتریان می توانند از هر کدام از خدمات مورد علاقه خود استفاده کنند. و فقط برای آنها پرداخت کنید

Cryptowatch به گونه ای طراحی شده است که کاربران به هیچ وجه مجبور به یکی از چندین ردیف قیمت گذاری گران تر نمی شوند ، مدلی که در گذشته توسط محصولات SaaS تک منظوره ایجاد شده است ، و به کاربر امکان می دهد انعطاف پذیرتر و پویاتر باشد.

برخی از مزایای رایگان اضافی که با استفاده از کریپتو واچ به دست می آید عبارتند از:

 • ترید رایگان در چندین صرافی از یک ترمینال ، حتی در تلفن همراه.
 • مشاهده سابقه ترید ، سفارشات و موقعیت ها در صفحه نمونه کارها.
 • چت با معامله گران دیگر در Cryptowatch’s TrollBox.
 • تجسم حرکت قیمت ها و تجزیه و تحلیل روندهای بازار از طریق رابط نمودار پیشرفته ترمینال.
 • تجزیه و تحلیل نمودارها با شاخص های فنی محبوب ، مانند میانگین متحرک (MAs) ، MACD ، RSI و Bollinger Bands ، و سایر موارد.
 • مشاهده موجودی در مبادلات متعدد در زمان واقعی در صفحه نمونه کارها.
 • تنظیم هشدارهای قیمت ، حجم و تجزیه و تحلیل فنی.
 • ایجاد و ذخیره تم های سفارشی

با توجه به ویژگی های ارتقا یافته ، ممتاز ارائه شده توسط Cryptowatch ، این موارد عبارتند از:

 • دریافت قیمت ، حجم ، تجزیه و تحلیل فنی و هشدارهای پر کردن سفارش به صورت پیامک یا ایمیل به صورت شبانه روزی.
 • جاری کردن قیمتها و سفارش کتابها با API بازار وب پایانه پایانه. این API معاملات ، شمعدان و کتابهای سفارش را در 26 صرافی مختلف ارائه می دهد و کاربران می توانند به راحتی از طریق کلید عمومی خود به آن دسترسی پیدا کنند.
 • کشیدن داده های بازار به Google Sheets از طریق افزونه Cryptofinance.ai .
 • خودکارسازی سفارشات و هشدارها با استفاده از محرک ها و اقدامات با ادغام Zapier .

Zapier یک ابزار اتوماسیون آنلاین است که با بیش از هزار برنامه مختلف از جمله Gmail ، MailChimp و Slack ارتباط برقرار می کند و به آن متصل می شود. ادغام Cryptowatch-Zapier همچنین به معامله گران اجازه می دهد تا از هر یک از اقدامات راه اندازی Zapier برای ارسال سفارش تجاری به هر صرافی پشتیبانی شده از تجارت در Cryptowatch استفاده کنند.

برخی از ویژگی های ادغام شامل خریدهای مکرر ، ایمیل های یادآوری برای خرید دارایی های خاص و حتی وارد کردن سفارشات خرید/فروش هنگامی است که تأثیرگذارترین افراد در کریپتو توییتر در مورد حرکتهای آینده خود به عنوان مثال توییت می کنند.

برگه های مالی Google Cryptofinance

Cryptowatch با استفاده از صفحات Cryptofinance.ai ، معامله گران را قادر می سازد تا داده های بازار را از مبادلات ، معاملات تاریخی خارج کرده و اطلاعات کتابها را سفارش داده و برای مرجع در صفحات Google تقسیم بندی کنند.

از لحاظ فنی ، Cryptofinance یک افزونه Google Sheet است که به کاربران امکان می دهد ابزارهای معاملاتی رمزنگاری سفارشی خود را ایجاد کنند ، برای مثال ردیابی تعادل ، تجسم داده ها یا ویژگی های مدیریت دارایی. از طرف دیگر ، Google Sheets یک برنامه صفحه گسترده مبتنی بر وب است که از نظر عملکرد بسیار شبیه Microsoft Excel است و به هر کسی امکان ایجاد قالب ، انجام محاسبات پیشرفته و سازماندهی داده ها را می دهد.

استفاده از همه داده های بنیادی و رتبه بندی رایگان است و شرکت کنندگان می توانند یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را آغاز کنند تا با نحوه عملکرد Cryptofinance آشنا شوند و خودشان ببینند که آیا برای تجارت آنها مفید است یا خیر.

اگر کاربر اعتبار کافی در کیف پول Cryptowatch خود داشته باشد ، دوره آزمایشی وی به صورت خودکار در پایان دوره آزمایشی 14 روزه به اشتراک پولی تبدیل می شود.

سیستم اعتباری Cryptowatch

در Cryptowatch ، کاربران می توانند برای دسترسی به سرویس هایی مانند هشدارها و API ها ، توکن های مخصوص پلت فرم ، معروف به Credits را خریداری کنند. کاربران می توانند اعتبار خود را برای هرگونه ترکیبی از خدمات خرج کنند ، با این حال ، مهم است که توجه داشته باشید که اعتبارها با سایر دارایی های رمزنگاری قابل تعویض نیستند و فقط در ترمینال Cryptowatch قابل نقد هستند. اعتبارات را می توان از طریق کارت اعتباری یا بدهی و همچنین با بیت کوین خریداری کرد.

در حال حاضر ، 1 دلار معادل 100 اعتبار است

برای پر کردن موجودی حساب با استفاده از کارت اعتباری/اعتباری ، کاربران باید:

 • حرکت به Cryptowatch است ثبت نام پورتال.
 • اضافه کردن بدهی مورد نظر خود را و یا کارت اعتباری به حساب خود.
 • متناسب با هزینه خدمات ترمینال ، اعتبار مورد نظر را خریداری کنید ، در نظر داشته باشید که 1 دلار معادل 100 اعتبار است.
 • اعتبارات را نیز می توان با استفاده از پرداخت های بیت کوین از طریق BTCPay ، یک پردازنده پرداخت رمزنگاری خود میزبان و منبع باز خریداری کرد.

در Cryptowatch ، اعتبارها را می توان برای خرید دو نوع خدمات مختلف استفاده کرد ، که این خدمات عبارتند از خدمات اشتراک و پرداخت به هنگام رفتن . اگر کاربران از استفاده از مجموعه گسترده خدمات رایگان ترمینال که شامل نمودارها ، معاملات ، نمونه کارها ، چت و سفارشی سازی می شود کاملاً راضی هستند ، مطمئناً نیازی به خرید هیچ گونه اعتباری نخواهد بود.

به صراحت ، خدمات رایگان ذکر شده در بالا معمولاً تنها ابزارهای مورد نیاز برای شروع معامله گران مبتدی هستند. بنابراین ، خرید اعتبار برای دستیابی به خدمات Pay As You Go یا خدمات اشتراک ممکن است چیزی باشد که معامله گران می توانند به طور بالقوه در مسیر تجارت خود در نظر بگیرند.

در درجه اول ، خدمات اشتراک را می توان در هر زمان فعال کرد و در اولین روز هر ماه ، ساعت 00:00 UTC تمدید می شود. اکثر خدمات اشتراک در Cryptowatch حول برنامه های مختلف ادغام شده با Cryptofinance می چرخد ​​و می توان آنها را با اعتبارهای موجود در حساب کاربری خریداری کرد. خدمات اشتراک ممکن است در هر نقطه غیرفعال شود ، اگرچه همه خدمات پولی تا پایان ماه فعال خواهند بود.

در رابطه با خدمات پرداخت به عنوان شما در Cryptowatch ، این خدمات با استفاده از حساب صورت می گیرد و شامل موارد زیر است:

 • هشدارهای ایمیل/پیامک ، هزینه 1 اعتبار برای هشدار فعال شده.
 • API ها داده های بلادرنگ را برای مبادلات ارائه می دهند که هزینه آنها بین 2 تا 15 اعتبار در هر 1000 درخواست است.
 • WebSocket API برای پخش معاملات ، سفارش کتاب و شمعدان در 26 صرافی ، هزینه 120 اعتبار.
 • Zapier برای ویژگی های اتوماسیون بین برنامه ای ، هزینه 15 اعتبار در هر اجرا.

نحوه استفاده از Cryptowatch

Cryptowatch به عنوان یک مرکز کنترل همه جانبه برای معاملات رمزنگاری عمل می کند و به کاربران امکان می دهد حساب های مبادله ای خود را متصل کرده ، نمونه کارها را ردیابی کرده و حتی در مورد دارایی های دیجیتال تحقیق کنند.

افتتاح حساب در Cryptowatch یک فرایند نسبتاً ساده است و برای انجام این کار ، کاربران باید:

 • به وب سایت رسمی که لینکش را در ابتدای مقاله قرار دادیم بروید.
 • پس از فعال شدن حساب ، شرکت کنندگان می توانند به ترمینال دسترسی پیدا کرده و از همه عملکردهای آن استفاده کنند.
 • کاربران می توانند رابط مبادلات مورد نظر خود را با Cryptowatch و شروع ردیابی عملکرد نمونه کارها خود را و در واقع شروع ترید به طور مستقیم از ترمینال استفاده کنند.
 • برای بازاری که می خواهید معامله کنید ، به نمودار بروید ، برای مثال BTC-USD در Kraken.
 • اتصال حساب ها با Cryptowatch به کاربران امکان می دهد عملکرد دارایی های خود را در بخش ” Portfolio ” ترمینال مشاهده کنند.
 • روش اتصال هر مبادله با کریپتو واچ کمی متفاوت است ، اما هر کدام از استاندارد API Keys استفاده می کنند. در حقیقت ، مبادلاتی مانند FTX ، Binance ، Huobi و Kraken مجموعه ای از کلیدها را ایجاد می کنند که از طریق آنها کاربران می توانند حساب های خود را با ترمینال متصل کنند. همه دارایی های موجود در حساب متصل شده در پلت فرم ظاهر می شود ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.
 • برای محافظت از بودجه و داده ها ، کاربران باید مجوز چند عاملی (MFA) خود را برای اندازه گیری مناسب تنظیم کنند. برای انجام این کار ، کاربران باید روی “Set up MFA” کلیک کنند. این در واقع یک مرحله ضروری قبل از دسترسی به کلیدهای API است.
 • سپس کاربران می توانند تمام مبادلات موجود برای رابط ترمینال را مرور کرده و کلیدهای API را برای موارد دلخواه خود تولید کنند.

اجازه دهید اکنون نحوه انجام معاملات در Cryptowatch و استفاده از قابلیت های آن را مورد بحث قرار دهیم.

نحوه معامله با Cryptowatch

یک مزیت عمده برای ترید در بستر Cryptowatch در مقابل رابط کاربری سایت صرافی ، توانایی ارسال معاملات و انجام تجزیه و تحلیل فنی در همان زمان است.

برای ثبت سفارش در Cryptowatch ، کاربران باید:

 • در پنل Expand ترید واقع در سمت راست پنجره.
 • Enter را انتخاب کنید جزئیات سفارش خود را مشاهده و Review & Buy/Sell را کلیک کنید.

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، کاربران می توانند:

 • کار مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، یا “Buy” یا “Sell”.
 • سفارش “نوع” آنها را انتخاب کنید . این می تواند از صرافی به صرافی دیگر متفاوت باشد.
 • در صورت تمایل از “اهرم” استفاده کنید. در این یادداشت ، ذکر این نکته ضروری است که همه صرافی ها از اهرم Cryptowatch پشتیبانی نمی کنند.
 • مقدار “Funds” را که می خواهید در پلتفرم سرمایه گذاری کنید انتخاب کنید .
 • “مقدار” مورد نظر خود را انتخاب کنید ، که میزان دارایی مورد معامله را تعیین می کند.
 • “Price” را انتخاب کنید ، که قیمت خاصی را برای سفارش تعیین می کند. با انواع خاصی از سفارشات ، مانند محدودیت ، توقف ضرر و سود ، کاربران می توانند قیمت خاصی را در این قسمت ورودی وارد کنند.
 • “Total” را مرور کنید . این محاسبه سفارش کل است ، با مقدار x قیمت کل ارزش سفارش را نشان می دهد.
 • “Conditional Close” را اجرا کنید ، که یک دستور مخالف برای بستن یک موقعیت همزمان با ایجاد دستور باز کردن موقعیت ایجاد می کند. جهت نظم نزدیک شرطی همیشه در مقابل نظم اولیه است.
 • “Fee Currency” را انتخاب کنید . این در بازارهای Kraken موجود است. انتخاب ارز کارمزد به کاربران امکان می دهد با کدام ارز هزینه کارمزد مبادله را بپردازند. گزینه ها محدود به ارز پایه و نقل قول بازار فعلی است.
 • در صورت تمایل به پاک کردن فیلدها در فرم معاملاتی ، روی Reset کلیک کنید .
 • بررسی و Buy/Sell برای اجرای سفارش.

علاوه بر این ، کاربران می توانند با کلیک بر روی هر سطح قیمت در نمودار عمیق و کتاب سفارشات ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، سفارشات خود را به سرعت ارسال کنند.

کاربران همچنین می توانند روی سفارشات دیگر در کتاب سفارش کلیک کنند تا سفارشی با آن قیمت خاص ایجاد شود.

علاوه بر این ، معامله گران می توانند قیمت یک سفارش باز را با کلیک روی نقطه آن در محور y نمودار نمودار و بالا یا پایین کشیدن تغییر دهند.

برای انجام این کار ، معامله گران باید:

 • یافتن منظور باز در نمودار محور y.
 • کلیک کرده و ترتیب را به بالا یا پایین محور بکشید . با این کار قیمت در فرم معاملاتی به روز می شود.
 • روی “Replace Buy/Sell” کلیک کنید . Cryptowatch سفارش قبلی را لغو کرده و نسخه اصلاح شده را جایگزین آن می کند.

پیگیری قیمت بازار و استفاده از ابزارهای TA

حرکتهای معنادار می توانند در تعدادی از صرافی های برتر سرچشمه بگیرند و ، در بخش Markets در سایت Cryptowatch، معامله گران می توانند به مشاهده واقعی زمان حرکت بازار در بسیاری از صرافی های مختلف دسترسی داشته باشند.

کاربران همچنین می توانند لیست را بر اساس مبادلات ، دارایی ها و نقل قول ها و همچنین مرتب سازی بر روی هر یک از ستون ها ، مانند تصویر زیر فیلتر کنند.

Cryptowatch انواع همپوشانی و شاخص های فنی رایج را ارائه می دهد و هر یک را می توان در هر نمودار قیمتی از طریق منوی Analysis فعال یا غیرفعال کرد.

معامله گران می توانند یک ابزار تجزیه و تحلیل را با کلیک روی آن در لیست ابزار تجزیه و تحلیل به نمودار اضافه کنند. هنگامی که آنها این کار را انجام می دهند ، ابزار انتخاب شده در قسمت ” selected ” به سمت چپ منو اضافه می شود . کاربران می توانند به سادگی با کلیک بر روی علامت ” + ” در کنار نشانگر در منوی “Analysis” ، چندین شاخص مانند شاخص های RSI ، MACD یا Volume را به نمودارهای خود اضافه کنند .

هر ابزار تجزیه و تحلیل جداگانه بر اساس نوع برچسب گذاری شده و طبقه بندی شده است. برای فیلتر کردن روکش ها و نشانگرها ، کاربران باید روی نماد Filter موجود در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنند. ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی را می توان بر اساس ارتباط یا حروف الفبا ، AZ و ZA ، برای سادگی طبقه بندی کرد.

چسباندن توییت ها در نمودارها

Cryptowatch به کاربران اجازه می دهد تا توییت های مورد علاقه خود را بردارند و آنها را مستقیماً در نمودارهای خود برای مرجع قرار دهند. برای چسباندن توییت ها در نمودارهای Cryptowatch ، کاربران باید:

 • نشانی اینترنتی هر توییتی را که می خواهند چسباند ، کپی کنید.
 • به نمودارهای Cryptowatch آنها بروید “Charts” .
 • برای چسباندن توییت از کلیدهای میانبر ، CTRL + V در Windows و Command + V در Mac استفاده کنید.

سپس توییت به طور خودکار در زمان صحیح در محور x نمودار قرار می گیرد.

نتیجه گیری

Cryptowatch یک پلت فرم رمزنگاری مبتنی بر مرورگر و ترمینال ترید بین چند صرافی است که نمودارها ، کتابهای سفارش ، داده های بازار و امکان تجارت در چندین صرافی دارایی دیجیتال را در اختیار معامله گران قرار می دهد.

ترمینال دو نوع حساب جداگانه ارائه می دهد ، Basic و Upgraded. استفاده از حساب های اصلی رایگان است و نمودارهای بازار را مطابق با ترجیحات شخصی خود در اختیار کاربران قرار می دهد. در عوض ، حساب های ارتقا یافته به کاربران امکان دسترسی به سیستم عامل های تجاری یکپارچه را می دهند و همچنین به آنها امکان می دهد به روزرسانی های حجم و همچنین هشدارهای قیمت را به صورت 24 ساعته و 7 روزه دریافت کنند.

در نهایت ، Cryptowatch به عنوان یک مرکز کنترل همه جانبه برای معاملات رمزنگاری عمل می کند و به کاربران امکان می دهد حساب های مبادله ای خود را متصل کرده ، نمونه کارها را ردیابی کرده و حتی در مورد دارایی های دیجیتال تحقیق کنند. کاربران می توانند تجزیه و تحلیل فنی و اساسی را در پایانه کریپتو واچ انجام دهند ، آنها می توانند به راحتی سفارشات تجاری را اجرا کنند ، دارایی های خود را زیر نظر داشته باشند و حتی توییت های مورد علاقه خود را برای مرجع بیشتر در نمودارهای خود قرار دهند.

در حالی که بسیاری دیگر از پایانه های معاملاتی رمزنگاری وجود دارد ، Cryptowatch دارای مجموعه ابزار مورد نیاز برای توسعه موارد استفاده از آن است و حتی می تواند راه حلی برای نمودار ، معاملات متقابل مبادله و مدیریت دارایی در دنیای پر جنب و جوش سرمایه گذاری بلاک چین باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا