اخبار

برنشتاین دلیل واقعی افزایش اخیر قیمت بیت کوین (BTC) را نام می برد

اینجاست که چرا گاوهای ارزهای دیجیتال نباید بیش از حد از بهبود اخیر بیت کوین هیجان زده شوند.

بر اساس تحلیلی که برنشتاین در روز دوشنبه منتشر کرد، سی‌ان‌بی‌سی گزارش می‌دهد که افزایش اخیر در بازار کریپتو با بازگشت به میانگین آغاز شده است.

بزرگترین ارز رمزنگاری شده اخیراً توانست سطح 23000 دلار را پس بگیرد و سال جدید را با قدرت شروع کند.

بازگشت به میانگین مفهومی در سرمایه‌گذاری کریپتو است که به تمایل نوسانات زیاد در قیمت یا حجم برای «بازگشت» به میانگین پس از جهش اشاره دارد. اغلب توسط معامله گرانی که به دنبال سود بردن از انحرافات موقت بازار در بازارهای شلوغ هستند، مانند آنهایی که شامل ارزهای دیجیتال هستند، استفاده می شود. به گفته برخی از تحلیلگران بازار، افزایش اخیر قیمت بیت کوین (BTC) را می توان تا حدی به این پدیده نسبت داد.

در حالی که نمی‌توان با قطعیت پیش‌بینی کرد که قیمت یک دارایی چه زمانی یا چقدر برمی‌گردد – زیرا همه دارایی‌ها در معرض عوامل غیرقابل پیش‌بینی مختلفی هستند – برنشتاین معتقد است که افزایش فعلی قیمت‌های BTC احتمالاً ناشی از خرید مجدد سرمایه‌گذاران به BTC بر اساس آن است. انتظارات افزایش بیشتر قیمت پس از چندین ماه قیمت نسبتا پایین.

علیرغم مشکلاتی مانند پرونده ورشکستگی وام دهنده کریپتو جنسیس و سقوط صرافی FTX، در این گزارش بیان شد که هرگونه مازاد بالقوه در بازارهای سیال کریپتو از بین رفته است زیرا بسیاری از فشارهای پیش بینی شده فروش حول محور سرمایه گذاری های کریپتو خصوصی غیر نقدی می چرخد.

بانک سرمایه گذاری تاکید کرد که بیت کوین از زمان آغاز به کار خود هرگز دو سال متوالی بازدهی منفی را تجربه نکرده است و توصیه می کند در شرایط فعلی بازار با احتیاط تماس های نزولی داشته باشید.

با این حال، برنشتاین باور ندارد که یک رالی بزرگ دیگر ارزهای دیجیتال در حال حاضر آغاز شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا