ارز دیجیتال و کریپتو

تراست سواپ چیست؟ برررسی کامل TrustSwap و ارز دیجیتال SWAP

مقدمه ای بر تراست سواپ (TrustSwap) ……

لانچ‌پدها یکی از خدمات مورد علاقه اکثریت در دنیای کریپتو میباشد و دلیل آن بسیار ساده است. لانچ‌پدها به سرمایه‌گذار معمولی این امکان را می‌دهند که زودتر در پذیرش یک پروژه قرار بگیرند، امتیازی که به طور سنتی فقط برای افراد ثروتمند، VCها، شرکت‌های مالی، و کسانی که دوستانی در مکان‌های بالا با دانش خودی دارند، محفوظ بود.

لانچ‌پت‌های کریپتو این توانایی را دارند که زمین بازی را هموار کنند و «باشگاه‌های پسرانه» انحصاری موجود در وال استریت را کنار بگذارند، جایی که نخبگان از فرصت‌هایی بهره می‌برند که برای افراد معمولی مثل من و شما دست نیافتنی است. تراست سواپ (TrustSwap) یکی از آن لان‌پدهایی است که دقیقاً همین را ارائه می‌کند. حتی خیلی بیشتر.

این شرکت که در سال 2020 تأسیس شد، از بسیاری از رقبا بالاتر رفته و دوام آورده است، و از آن زمان تاکنون کاملاً آن را در هم شکسته است، رقبا را خریداری کرده، مشارکت های قوی ایجاد کرده و خدمات خود را برای تبدیل شدن به یک نیروگاه DeFi گسترش داده است.

به نظر من، تراست سواپ یکی از بهترین لانچرهای غیرمتمرکز موجود در بازار است. این بررسی TrustSwap در بیگ اینکام همه چیزهایی را که باید در مورد این پروژه لانچ تراشه آبی بدانید را پوشش می دهد.

تراست سواپ چیست؟

تراست سواپ یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز است که برای کمک به افراد، پروژه‌ها و سازمان‌ها در تبادل ارزهای دیجیتال، تسریع پروژه‌ها و تقویت نوآوری در یک محیط امن و غیرمتمرکز طراحی شده است. TrustSwap با استفاده از نسل بعدی مبادله توکن های چند زنجیره ای و زنجیره ای، تقسیم پرداخت، خدمات اشتراک و موارد دیگر، تحول جدیدی در دیفای ارائه می دهد.

ایده این پروژه زمانی مطرح شد که سرمایه گذاران به دنبال راهی برای سواپ اتریوم خود با توکن هایی بودند که توسط پروژه های کاملاً جدید راه اندازی می شد. تراست سواپ به دلیل نیاز به گردآوری پول سرمایه‌گذاران خطرپذیر و پروژه‌های جدید که نیاز به بودجه دارند به شیوه‌ای غیرمتمرکز و غیرقابل اعتماد و بدون نیاز به واسطه‌های شخص ثالث به وجود آمد.

از زمان استفاده اولیه از ترکیب سرمایه‌گذاران با پروژه‌ها، تراست سواپ فهرست خدمات و پیشنهادات خود را گسترش داده است تا مواردی مانند اسمارت سواپ، سیستم‌های پرداخت با زمان قفل، اسمارت لوک، خدمات Escrow و همچنین اسمارت سابسکرایپ که یک پردازشگر پرداخت رمزنگاری است، را در بر بگیرد. که در این مقاله با جزئیات بیشتری به آن پرداخته خواهد شد.

ویژگی مورد علاقه من تراست سواپ، ارائه لانپپ توکن است که می تواند توسط پروژه هایی که پشتیبانی می شوند سفارشی سازی کنند. آن‌ها می‌توانند ویژگی‌هایی مانند تنظیم برای انتشار مقادیر توکن در زمان‌های خاص یا اجرای دوره‌های قفل برای توکن‌هایی که به تیم پروژه تخصیص داده می‌شوند را انتخاب کنند تا سرمایه‌گذاران نگران تخلیه بنیانگذاران نباشند.

ویژگی ها

تراست سواپ سالگرد یک سالگی خود را به سبک جشن گرفت و افتتاح بزرگ TrustSwap HQ را در متاورس دسنترالند اعلام کرد ، جایی که تیم به افرادی که از دفتر مرکزی مجازی جدید بازدید کردند جوایزی مانند NFT و هدایای USD اهدا کرد.

تراست سواپ پلتفرم لازم را برای بسیاری از پروژه‌های موفق از جمله چین گیم، Yield.app، کوین، موبی‌پی، آیوبیت، GLITCH، مودی‌فای، ستا و غیره فراهم کرده است.

این دیفای یونیکرن به یک اکوسیستم دیفای بسیار شناخته شده و موفق تبدیل شده است و در اولین سال راه اندازی خود به این نقاط عطف چشمگیر دست یافته است:

 • استخدام بیش از چهل کارمند
 • خریدهای عمده- رقیب تیم فایننس و کریپتو اپ را خریداری کرد
 • بیش از 25 میلیون از پروژه های لانچ پد جمع آوری شده است
 • نقدینگی بیش از 1 میلیارد دلار با تیم فایننس قفل شده است
 • بیش از 4500 پروژه با استفاده از قراردادهای هوشمند
 • ادغام چند زنجیره ای قفل توکن تیم و نقدینگی (اتریوم، آوالانچ، زنجیره هوشمند بایننس)
 • یک مولد توکن برای توکن های ERC-20 و BSC راه اندازی کرد
 • یک بازار NFT راه اندازی کرد
 • میانگین عملکرد در همه پروژه ها به بالاترین حد خود یعنی 24 برابر رسیده است

تراست سواپ در این صنعت شهرت زیادی برای خود ایجاد کرده است و از آن برای ایجاد برخی شراکت‌های پرمخاطب با شرکت‌هایی مانند پولکادات ، کانکت فایننشیال استفاده می‌کند، سپس بزرگ‌ترین اعلامیه مشارکت آنها تیمشان با Shopping.io بود، جایی که این پروژه پرداخت های رمزنگاری شده را به کاتالوگ عظیمی از فروشگاه های آنلاین تسهیل می کند.

تراست سواپ توکن پلتفرم خود، SWAP را دارد که آنقدر محبوب بود که پیش فروش آن در کمتر از یک دقیقه به فروش رسید. تقاضا برای توکن نجومی بود زیرا توکن مزایای متعددی را بر روی پلتفرم ارائه می دهد که در بخش بعدی به آن پرداخته خواهد شد.

که مستقیماً از وایت‌پیپر پروژه گرفته شده است، در اینجا نگاهی به چشم انداز و ماموریت پروژه داریم:

خوب، حالا که پیشینه ای داریم، بیایید به ویژگی ها بپردازیم.

خدمات مصرف کننده تراست سواپ

تراست سواپ هم خدمات مصرف کننده/خرده فروشی و هم خدمات تجاری را ارائه می دهد، ابتدا محصولاتی را که برای کاربر معمولی ارائه می شود بررسی می کنیم.

لانچ پد TrustSwap

یکی از دلایلی که توکن SWAP در عرض یک دقیقه فروخته شد، این است که قرار دادن SWAP به شما امکان می دهد به توکن های برخی از پروژه های با کیفیت بالا که در تراست سواپ راه اندازی می شوند دسترسی پیدا کنید. به لطف لان‌پدهای بسیار موفقی مانند بایننس ، که در آن سرمایه‌گذاران خرده‌فروش این شانس را دارند که زودتر در پروژه‌ها شرکت کنند و گاهی اوقات از بازدهی هزاران درصدی برخوردار شوند، سرمایه‌گذاران نمی‌خواستند فرصت مشارکت با تراست سواپ را از دست بدهند، بنابراین انتخاب کردند. توکن های SWAP را در اسرع وقت بالا ببرید.

برای مرجع، در اینجا تصویری عالی از Crypto3 View در توییتر ارائه شده است که برخی از بازگشت های شگفت انگیز از برخی از سکوهای پرتاب اصلی در فضا را نشان می دهد:

در صنعت کریپتو، معمولاً سفته بازان، توکن‌هایی را خریداری می‌کنند که از قبل به خوبی تثبیت شده‌اند، و چشم‌گیرترین دستاوردهای آنها قبلاً به دست آمده است. همه ما آن داستان‌های افرادی را شنیده‌ایم که 1000 دلار را به یک میلیون دلار تبدیل کرده‌اند، و روشی که انجام می‌شود این است که قبل از اینکه در رادار سرمایه‌گذاران دیگر قرار بگیرد، وارد یک پروژه کریپتو با سرمایه کوچک شده‌ایم.

این فرصتی است که لانچ پد تراست سواپ فراهم می کند. TrustSwap یک صفحه راه‌اندازی کامل است که به کاربران اجازه می‌دهد تا در معرض برخی از امیدوارکننده‌ترین پروژه‌های بلاک چین قرار بگیرند که توسط تیم به دقت بررسی می‌شوند.

تراست سواپ به کاربران خود تخصیص رمز تضمین شده از پروژه هایی را که از این فاندمانتال به عنوان انکوباتور یا راه اندازی روی پلتفرم استفاده می کنند، در حالی که در مرحله پیش فروش هستند، ارائه می دهد. کاربران می توانند با اطمینان به تیم اعتماد کنند تا پروژه هایی با بالاترین پتانسیل را با دقت بررسی و انتخاب کنند.

در زمان نگارش این مقاله، بیش از 47 میلیون SWAP سهام، 38 پروژه لانچ شده و بیش از 40 میلیون دلار در این پلتفرم جمع‌آوری شده است. لانچ پد از امنیت فناوری اسمارت لوک اختصاصی خود استفاده می کند تا تجربه سکوی پرتاب دستکش سفید را تضمین کند.

فناوری اسمارت لوک یکپارچگی و قابل اعتماد بودن پروژه‌های لان‌پت را تضمین می‌کند و با فعال کردن قفل نقدینگی به آن‌ها در رسیدن به اهدافشان کمک می‌کند، که این امر باعث می‌شود سرمایه‌گذاران بدانند که از قالی‌کشی و تخلیه نشانه‌ها اجتناب می‌کنند. این فناوری همچنین خدمات قابل تنظیم و کاملاً حسابرسی شده را ارائه می دهد که می تواند به طور ایمن توکن ها را برای تیم ها، توسعه دهندگان و سهامداران اولیه قفل کند. این اجازه می دهد تا توکن ها را پس از تکمیل نقاط عطف توسعه و دوره های واگذاری آزاد کنید.

نگاهی به لانچ پد

استیکرها توکن‌های SWAP را روی پلتفرم می‌خرند و سهام می‌گذارند و در ازای آن، تخصیص تضمینی برای برخی از این توکن‌های اولیه پروژه DeFi دریافت می‌کنند. در اینجا ویژگی های منحصر به فرد برای استیکرهای تراست سواپ آمده است:

 • تخصیص تضمینی تضمین می کند که سهامداران به عنوان سهامداران اولیه در پروژه های DeFi شرکت می کنند. هر چه مبلغ شرط بندی شده بیشتر باشد، ضریب تخصیص بالاتری را دریافت خواهد کرد.
 • تیم بررسی این پروژه متشکل از پانلی از کارشناسان بلاک چین است که هر پروژه لانچپد را قبل از تایید راه‌اندازی ارزیابی می‌کنند.
 • پروژه ها برنامه اعطای تخصیص توکن خود را فاش می کنند و شفافیت در مورد اعتماد و صداقت را فراهم می کنند. این ویژگی‌ها توسط فناوری اسمارت لوک اختصاصی TrustSwap پشتیبانی می‌شوند.

برای دسترسی به لانپ پد، کاربران باید حداقل 4000 توکن SWAP را به اشتراک بگذارند یا 2500 سواپ اسکور (میانگین 60 روزه SWAP در داشبورد تراست سواپ) به دست آورند. هر چه کاربر توکن های SWAP بیشتری را به اشتراک بگذارد، تخصیص بیشتری برای یک پروژه دریافت می کند.

توجه داشته باشید که ساکنان ایالات متحده نمی توانند در لانچ‌پد شرکت کنند و برای استفاده از این ویژگی باید KYC جمع آوری شود.

سرمایه‌گذارانی که در لانچ پد تراست سواپ سرمایه‌گذاری کرده‌اند، به‌طور متوسط ​​از بازگشت 24 برابری سرمایه‌گذاری‌شان لذت برده‌اند، و برخی از پروژه‌ها به 72 برابر رسیده‌اند! در اینجا یک صفحه گسترده است که نحوه عملکرد پروژه ها را ردیابی می کند.

اپلیکیشن کریپتو

تراست سواپ theCrypto.app را در سال 2021 خریداری کرد، اقدامی هوشمندانه زیرا این برنامه بیش از 4 میلیون بار دانلود کرده است.

برنامه Crypto یک راه حل همه کاره است که ردیابی نمونه کارها، فید اخبار رمزنگاری و پلت فرم نمودار را در یک برنامه قدرتمند تلفن همراه ارائه می دهد. کاربران می‌توانند هشدارهایی را برای دنبال کردن حرکات قیمت و فعال کردن اعلان‌های فشار برای زمانی که حرکات کریپتو اتفاق می‌افتد تنظیم کنند.

تراست سواپ به طور قابل توجهی اپلیکیشن کریپتو را بازنگری می کند، رابط کاربری را خیره کننده به نظر می رساند، در حالی که برنامه را ارتقا می دهد تا به مکانی تبدیل شود که کاربران می توانند در آن خرید، فروش، تجارت و سهام ارزهای دیجیتال را انجام دهند. توکن SWAP، توکن ابزار اصلی صرافی خواهد بود، که در حال حاضر درآمد قابل توجهی برای تراست سواپ ایجاد می کند، 20٪ از آن بین سهامداران توزیع می شود، و 80٪ برای رشد آینده به خزانه شرکت می رود.

با جمع‌آوری داده‌ها از 2 جمع‌آورنده قیمت، بیش از 100 صرافی رمزنگاری، بیش از 60 ناشر اخبار و پشتیبانی از بیش از 35 بلاک چین، اپلیکیشن کریپتو یک ابزار قدرتمند ردیابی رمزنگاری است که دارای بررسی‌های فوق‌العاده با رتبه 4.6 ستاره در بیش از 81 هزار بررسی در گوگل پلی است. امتیاز 4.7 ستاره در اپ استور.

جف کردیکیس، مدیر عامل پروژه می‌گوید: « اپلیکیشن کریپتو مانند یک برنامه افزودنی طبیعی برای این فاندمانتال به نظر می‌رسد و ما مشتاقانه منتظر ادغام بیشتر این پلتفرم در اکوسیستم خود هستیم . او ادامه می‌دهد: شهرتی که اپ کریپتو در سال‌های اخیر برای خود ایجاد کرده است و پیشرفتی که این برنامه در زمینه ادغام و ارائه‌های آن داشته است، باورنکردنی است.

پلتفرم ان اف تی Swappable

Swappable.io یک پلت فرم نوآورانه NFT است که به سازندگان دیجیتال و سازندگان وب 3 قدرت می دهد تا برنامه های NFT را راه اندازی کنند که توسط تراست سواپ پشتیبانی می شود.

نگاهی به صفحه اصلی swappable.io

Swappable بیش از یک بازار NFT است، بهترین پروژه ها و ایده ها را مدیریت می کند و پشتیبانی فنی و بازاریابی را برای راه اندازی قطره های NFT از برخی از تاثیرگذارترین و هیجان انگیزترین پروژه های NFT در فضا ارائه می دهد.

به قول خود Swappable، آن‌ها اولین و بزرگ‌ترین نیستند، اما دسترسی متفاوتی به بازار برای سازندگان NFT فراهم می‌کنند.

بازار Swappable NFT ویژگی ها و مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • Swappable دسترسی به بازاری را فراهم می کند که 80٪ از هزینه های جمع شده را به جامعه بازپرداخت می کند (بازیکنان SWAP)
 • 50% کارمزد فروش کمتر در صورت پرداخت در توکن SWAP تراست سواپ
 • خریدار هیچ هزینه خرید اضافی پرداخت نمی کند
 • NFT ها را به سرعت و به راحتی ایجاد و بفروشید
 • پشتیبانی از تمام فرمت های اصلی محتوای دیجیتال (JPG، PNG، GIF، SVG، MP4، WEBM، MP3، WAV، OGG، GLB، GLTF (مدل سازی سه بعدی تعاملی)
 • فرآیند سوار شدن آسان و شهودی. با کیف پول خود ثبت نام کنید، بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری
 • یک قیمت ثابت یا NFT های حراج را برای بالاترین پیشنهاد تعیین کنید
 • هر بار که یک NFT ایجاد شده مجدداً فروخته می شود، حق امتیاز کسب کنید

تعویض سپرده

یکی از اهداف پایه‌گذاری تراست سواپ ایجاد یک سرویس قرارداد هوشمند ذخیره‌سازی P2P بود که به هر کسی در جهان اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را بر روی یک پلتفرم مطمئن و امن بدون نیاز به واسطه شخص ثالث مبادله کند.

سرویس Swaps and Escrow یک پلت فرم غیرمتمرکز مبادله رمزنگاری P2P است که کاربران را قادر می‌سازد تا اتریوم یا هر توکن ERC20 را با هر کسی در جهان معامله کنند و با تنظیم پارامترهای مبادله قابل تنظیم قابل انجام است.

نگاهی به رابط سواپ P2P

همه سکه‌ها با استفاده از قراردادهای هوشمند حسابرسی شده تراست سواپ قفل می‌شوند و تنها زمانی می‌توان آنها را پس گرفت که هر دو طرف به پایان توافق خود پایان دهند. با تطبیق خریداران و فروشندگان از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند خودکار، نیازی به واسطه یا خریدار یا فروشندگانی وجود ندارد که به سادگی اعتماد کنند که طرف مقابل با پول از بین نخواهد رفت. این قدرت و زیبایی قابلیت های قرارداد هوشمند است.

اگر تازه وارد دنیای قراردادهای هوشمند شده اید، می توانید در مقاله قراردادهای هوشمند اتریوم ما درباره آنها و نحوه کار آنها بیشتر بدانید.

اگرچه در اصل ساده است، اما برای اولین بار، این یک نوآوری قابل توجه است، زیرا برای اولین بار، کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را بدون هزینه های بالای امانی که واسطه هایی مانند CEX، شرکت های حقوقی، شرکت های امانی و غیره دریافت می کنند، مبادله کنند. کاربران به سادگی و فوراً پارامترهای تجارت توکن سفارشی را ایجاد می کنند. با سایر خریداران و فروشندگان مطابقت دارد.

در اینجا چند نمونه از موارد استفاده وجود دارد که می توان از طریق تراست سواپ Escrow Swaps انجام داد:

 • معاملات P2P انفرادی – هر کسی می تواند با هر مقدار توکن ERC20 یا ETH با یکدیگر معامله کند.
 • خدمات OTC/Escrow-Over-the-Counter (OTC) – صرافی‌های رمزنگاری، کارگزاران، شرکت‌ها و موارد دیگر می‌توانند از سرویس Swaps & Escrow برای صرفه‌جویی در هزینه‌های قابل توجه در روش‌های انتقال ارزش استفاده کنند.
 • اجتناب از هزینه صرافی ها – معامله توکن ها می تواند در تراست سواپ انجام شود، از هزینه پروژه هایی که نیاز به فهرست کردن توکن خود در بورس دارند و نقدینگی اضافه می کند. از آنجایی که معاملات به شیوه ای امن P2P انجام می شود، صرافی ها نیازی به درگیر شدن ندارند و قراردادهای هوشمند مشکلی ندارند که به صورت رایگان کار کنند، و کارمزد مبادله را تبدیل به چیزی از گذشته می کند.
 • مزایای سواپ – توکن های SWAP را می توان با ETH با کارمزد صفر معامله کرد! این یک اقتصاد خرد در تجارت SWAP OTC P2P ایجاد می کند که پذیرش گسترده تر توکن های SWAP را تشویق می کند و رشد ارگانیک را برای اکوسیستم SWAP ترویج می کند.

اسمارت‌سابسکرایپشن تراست سواپ

اسمارت‌سابسکرایپشن به کاربران تراست سواپ اجازه می دهد تا پرداخت های رمزنگاری مکرر را در بازه های زمانی خاص از پیش تعیین شده و سایر پارامترهای پرداخت در شبکه اتریوم ایجاد کنند.

این ویژگی برای انجام مواردی مانند پرداخت‌های حقوق و دستمزد یا میانگین هزینه دلار در پروتکل‌های DeFi مفید است و احتمالاً روزی می‌تواند مواردی مانند پرداخت قبض/اشتراک و غیره را پوشش دهد.

خدمات تجاری تراست سواپ

همانطور که گفته شد، تراست سواپ فقط برای خرده‌فروشی نیست، آنها از دوستان تجاری خود نیز مراقبت می‌کنند و مجموعه‌ای از خدمات تجاری را ارائه می‌دهند که واقعاً به یک پلتفرم رمزنگاری قوی و با خدمات کامل برای همه تبدیل می‌شود.

تیم مالی

Team.Finance یک ابزار دیفای از تراست سواپ است که خدمات قفل نقدینگی و تخصیص تیم را برای بنیانگذاران توکن و جامعه کریپتو ارائه می دهد. این ویژگی است که به سرمایه گذاران این اطمینان را می دهد که پروژه های DeFi توکن های خود را در بازار رها نمی کنند و با قفل نگه داشتن توکن ها برای مدت معینی از کشش فرش جلوگیری می کند.

تصویر از طریق team.finance

با تیم فاینانس، تیم های پروژه می توانند به سرمایه گذاران اطمینان دهند که پروژه آنها قانونی است. پروژه‌هایی که تصمیم می‌گیرند از سیستم قفل توکن استفاده نکنند، اعتماد سرمایه‌گذاران را از دست می‌دهند، زیرا ممکن است مراقب کلاهبرداری‌ها و کلاهبرداری‌هایی باشند که صنعت کریپتو را آزار می‌دهد.

تیم فاینانس به پروژه‌های DeFi امتیاز امنیتی می‌دهد و روشی قابل سنجش و تأیید شده برای تبلیغ اعتبار خود برای سرمایه‌گذاران بالقوه به آن‌ها می‌دهد. از ژوئیه 2022، 29000 پروژه DeFi با استفاده از خدمات تیم فایننس، 4.5 میلیارد دلار ارز دیجیتال را قفل کرده اند.

تیم فاینانس رتبه اول را در جستجوی گوگل برای جستجوهای مرتبط با قفل توکن دارد و 400000 دلار در ماه درآمد ایجاد می کند. 20 درصد از این درآمد به سهامداران تراست سواپ اختصاص می یابد و 80 درصد دیگر به توسعه تجارت اختصاص می یابد.

برخی از پروژه هایی که در حال حاضر از تیم فایننس استفاده می کنند

هدف تراست سواپ ایجاد یک اکوسیستم DeFi ایمن است که برای همه ذینفعان درگیر ایمن و پایدار باشد و از تمام کلاهبرداری‌ها و کلاهبرداری‌هایی که باعث پارانویای قابل توجیه در صنعت می‌شود، مهلت دهد. تیم فایننس یک اکوسیستم متمرکز بر امنیت است که شامل قفل نقدینگی، قفل توکن و خدمات تولید توکن است.

تیم فایننس این سرویس را در شبکه اتریوم، بایننس چین و پالیگان ارائه می‌کند، و تیم فایننس را به پیشرو در صنعت در این پیشنهاد تبدیل می‌کند، با میلیون‌ها ارزش بیشتر از هر رقیب.

اقدامات زیر را می توان از طریق تیم مالی تراست سواپ انجام داد:

ایجاد توکن/MINT

بنابراین، شما یک ایده عالی برای یک پروژه رمزنگاری دارید، تیمی را گرد هم آورده اید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید و باید یک توکن راه اندازی کنید. ویژگی MINT تراست سواپ شما را تحت پوشش قرار داده است.

یک مسئله رایج در فضای DeFi وجود دارد، جایی که توکن‌های جدید روزانه با ممیزی ضعیف یا بدون انجام ممیزی راه‌اندازی می‌شوند و پروژه‌ها با رویه‌های زمان‌بر چرخش می‌زنند و در مورد پروژه‌های خود مشکوک به مشروعیت هستند.

کلاهبرداری‌ها و خطاهای کدگذاری بسیار زیادی وجود دارد که منجر به ضرر می‌شود که اغلب سرفصل‌های ارزهای دیجیتال را پر می‌کند و بسیاری از سرمایه‌گذاران شوکه می‌شوند و اکنون فقط فرض کنید همه چیز یک کلاهبرداری است. موفق باشید پروژه ای را با بی اعتمادی زیاد به فضا شروع کنید. در کریپتو ضرب‌المثلی وجود دارد که «اعتماد نکن، تأیید کن» و اینجاست که ممیزی‌های منتشر شده عمومی و شفافیت پروژه نقش کلیدی در جلب اعتماد و اطمینان سرمایه‌گذار دارند.

تراست سواپ موانع امنیتی، زمان و هزینه مربوط به ایجاد توکن برای پروژه های جدید DeFi را حذف می کند. سرویس Mint یک سفر آرام را برای تیم‌هایی که می‌خواهند DApps ایجاد کرده و پروژه‌های خود را به جامعه رمزنگاری راه‌اندازی کنند، امکان‌پذیر می‌سازد.

ویژگی Mint تراست سواپ یکی از ساده‌ترین پلتفرم‌ها برای ایجاد توکن است و امکان ایجاد توکن‌های زنجیره‌ای اتریوم، پالیگان و بایننس سفارشی را بدون نیاز به توسعه‌دهنده یا مهارت‌های کدنویسی فراهم می‌کند. این یک روش کاربر پسند است، به طور کامل ممیزی شده است و با 4 مرحله ساده قابل انجام است و باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه پروژه ها می شود.

جف کیردیکیس، مدیر عامل شرکت، در مورد ویژگی Mint گفته است:

ما هیجان زده هستیم که Mint را به جامعه تراست سواپ معرفی کنیم. چه تنظیم نشانه‌ها، ویژگی‌های تورمی یا کاهش‌دهنده تورم، یا تعیین باز و بسته شدن پیش فروش توکن. ما استرس، ریسک و هزینه‌های ایجاد توکن‌ها را برای پروژه‌های ارز دیجیتال آتی حذف کرده‌ایم.»

در اینجا نگاهی به فرآیند 4 مرحله‌ای ساده برای ضرب کردن توکن‌ها داریم:

 1. اطلاعات اولیه مانند شبکه بلاک چین، نام رمز، لوگو توکن، لوگو، اعشار و توضیحات پروژه را ارائه دهید.
 2. تونومیک را تنظیم کنید – عرضه اولیه، حداکثر عرضه، کارمزد، نوع عرضه، inflationary/deflationary و غیره.
 3. ویژگی های توکن را انتخاب کنید – کارمزد تراکنش، مکانیک mint/burn
 4. تنظیمات ویژگی را پیکربندی کنید- اگر کارمزد تراکنش به جای تابع mint/burn انتخاب شده باشد، درصد کارمزد برای هر تراکنش انتقال در اینجا تنظیم می شود.

ویژگی Mint همچنین می‌تواند با خدمات تکمیلی اسمارت لانچ مانند قفل توکن، قفل نقدینگی و اختصاص به عنوان یک سرویس ترکیب شود.

قفل توکن

قفل توکن به اعضای تیم پروژه، بنیانگذاران و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پارامترهای قفل رمز را تنظیم کنند. پروژه‌ها می‌توانند درصدی از عرضه توکن‌های از پیش استخراج شده یا توکن‌های متعلق به تیم خود را در خزانه قرارداد هوشمند غیرمتمرکز با زمان قفل شده تراست سواپ قفل کنند.

توکن‌هایی که قفل شده‌اند، تا زمانی که دوره قفل به پایان برسد، توسط اعضای پروژه قابل دسترسی نیستند. این تضمین می‌کند که جامعه و سرمایه‌گذاران در طول مدت قرارداد توسط تیم سرگردان نخواهند شد.

نگاهی به آغاز فرآیند قفل توکن. تصویر از طریق team.finance

این کاملاً نوآوری الهام‌بخش است، زیرا ما شاهد عرضه‌های توکن‌های زیادی بوده‌ایم که در آن پروژه‌ها نتوانسته‌اند به وعده‌ها و ادعاهای خود عمل کنند، سپس به‌طور بدخواهانه همه توکن‌های خود را فروخته‌اند و دارندگان، سهامداران و سرمایه‌گذاران کیسه‌های توکن‌های بی‌ارزش شده را در دست دارند.

قفل نقدینگی

قفل های نقدینگی برای افزایش ویژگی های امنیتی برای دارندگان توکن در تراست سواپ کار می کنند. پروژه ها سرمایه را افزایش می دهند و از درصدی برای تامین نقدینگی استخر DEX استفاده می کنند و در ازای آن، DEX به هر جفت توکن یک توکن استخر نقدینگی (LP) ارائه می دهد که نشان دهنده سهمی در آن استخر است.

به لطف جادوگر قفل نقدینگی، پروژه‌ها می‌توانند این توکن‌های نقدینگی را با ارسال آن‌ها به انباری که توسط قراردادهای هوشمند کنترل می‌شود، قفل کنند. در طول این دوره قفل، اعضای پروژه نمی‌توانند نقدینگی را از صرافی بیرون بکشند، و تضمین می‌کنند که توکن‌ها ایمن هستند و در مقابل تخلیه توکن‌ها محافظت می‌کنند.

یک قفسه نقدینگی به توسعه‌دهنده اجازه می‌دهد تا توکن‌های LP را در یک قرارداد هوشمند ذخیره کند و اجازه انتقال این توکن‌های LP را از تاریخ شروع به تاریخ پایان لغو کند.

این فرآیند توسط پروژه های معتبر به استاندارد صنعت تبدیل شده است و یک روش معمول است که بلافاصله پس از ایجاد هر استخر نقدینگی جدید در یک بورس غیرمتمرکز اتفاق می افتد.

تاریخ انتشار این قفل‌های نقدینگی عمومی است و دید شفافی را برای کاربران و سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند و اعتماد بین همه شرکت‌کنندگان را افزایش می‌دهد.

همه را کنار هم بگذارید

بسیار خوب، تا کنون موارد زیادی را پوشش داده‌ایم ، و می‌توانید ببینید که تراست سواپ چه پلت‌فرم قدرتمندی است، که واقعاً یک مجموعه کامل محصول جامع را برای پاسخگویی به نیازهای پروژه‌ها و سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد. بیایید خلاصه کنیم که چگونه همه اینها با هم کار می کند تا به همه ما کمک کند تا در مورد آن فکر کنیم.

تصویر از طریق TrustSwap

پروژه‌هایی که از طریق لانچ پد تراست سواپ راه‌اندازی می‌شوند می‌توانند توکن‌هایی ایجاد و برش دهند، توکن‌ها و قفل‌های نقدینگی را تعبیه کنند، قراردادهای هوشمند اختصاص دهند و همچنین از خدمات مشاوره و بازاریابی تیم مجرب TrustSwap بهره‌مند شوند.

این ترکیبی از خدمات نه تنها به پروژه‌های جدید کمک می‌کند تا شروعی قوی داشته باشند، بلکه به تضمین درآمد سرمایه‌گذاری کمک می‌کند، زیرا پلتفرم تراست سواپ سرمایه‌گذاران را جذب می‌کند، زیرا آنها شهرت زیادی برای ارائه پروژه‌های با کیفیت بالا دارند که می‌توان به آنها اعتماد کرد و مشروع بودن آنها را تأیید کرد.

قدرت پشت پلتفرم واقعاً در درخشش عملکرد قرارداد هوشمند نهفته است. این فاندمانتال برای پروژه ها بسیار راحت است زیرا آنها نیازی به درک نحوه کدگذاری قراردادهای هوشمند خود ندارند زیرا می توانند از خدمات plug-and-play ارائه شده توسط این پلتفرم استفاده کنند، قراردادهای هوشمندی که ممیزی شده و موفقیت آمیز بوده اند، بنابراین سرمایه گذاران می توانند با دانستن آن راحت باشند. که کد امن است.

برای کاربران، نه تنها می‌توانند در پروژه‌های با کیفیت بالا سرمایه‌گذاری کنند و برای به دست آوردن یک APY خوب، توکن‌ها را تعویض کنند، و از مزیت اپلیکیشن کریپتو و پلتفرم NFT Swappable هم برای سازندگان و هم برای خریداران NFT استفاده کنند. تراست سواپ چیزی را برای تقریباً هر سبکی از علاقه مندان به رمزارز ارائه می دهد.

کمک های تراست سواپ + خیریه

پروژه ای که انقلابی در ارزهای دیجیتال ایجاد می کند و تمرکز زیادی بر سرمایه گذاری های بشردوستانه دارد تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کند؟ ایول! احسنت! آفرین به تیم ترسات سواپ 🙇

در سال 2021، تراست سواپ با مشارکت Eden Reforestation یک میلیون درخت کاشت. این بچه ها یک میلیون درخت کاشته اند و من حتی نمی توانم دو گیاه خانگی ام را زنده نگه دارم. هر درخت کاشته شده تا زمانی که به بلوغ کامل برسد، مورد توجه قرار می گیرد و باعث ایجاد مشاغل در کشورهای در حال توسعه می شود که درختان در آنجا کاشته می شوند.

اگر میلیون‌ها درخت کاشته شده کافی نبود، تیم در KlimaDAO نیز سرمایه‌گذاری کرد که برای حذف 250 تن Carbon Credits کار کرد. در همان سال، تراست سواپ به معترضان در Fairy Creek که از آخرین 3٪ جنگل قدیمی در بریتیش کلمبیا، کانادا محافظت می کنند، کمک مالی کرد.

تراست سواپ و Swappable همچنین با یونیسف همکاری کردند تا یک حراج NFT راه اندازی کنند که تمام درآمد آن مستقیماً به یونیسف می رسد. این افراد مانند مادر ترزای رمزارز هستند و همه این کارها را در کمتر از یک سال انجام دادند. چه چیزی می توانستند برای سال 2022 در مخزن باقی بگذارند؟

خوب، آنها برای شروع یک میلیون درخت دیگر می کارند و به تلاش های خیرخواهانه خود ادامه می دهند.

تیم تراست سواپ

TrustSwap در ژوئیه 2020 توسط جف کردیکیس، مدیر عامل فعلی و آدام بارلام که مدیر ارشد فناوری سابق و مشاور فنی فعلی پروژه بود، در کانادا تأسیس شد. جف و آدام هر دو پیش از تأسیس تراست سواپ سوابق چشمگیری داشتند.

کردیکیس همچنین بنیانگذار Uptrennd، یک پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر بلاک چین است. او میزبان پادکست بیت‌کوین و کریپتو است و یک گروه رمزنگاری موفق در فیس‌بوک با بیش از 150000 عضو اداره می‌کند. کردیکیس مظهر روح رمزنگاری است و واقعاً یک صدا و مدافع مثبت در فضا است. توصیه می‌کنم اگر فرصت کردید پادکست او را ببینید یا برخی از مصاحبه‌های او را در YouTube تماشا کنید.

بارلام تجربه قابل توجهی در داخل و خارج از فضای رمزنگاری دارد. او توسعه‌دهنده اصلی پلتفرم بررسی براووکوین بود و قبلاً در اینتل و GoDaddy سمت‌های توسعه‌دهنده ارشد داشت.

تراست سواپ در حال حاضر بیش از 70 عضو تیم را از سراسر جهان با تجربه در صنایع مختلف استخدام می کند. اعضا برای شرکت هایی مانند گلدمن ساکس، KPMG، کوین مارکت کپ، سیمنس، یونیسیس، HP، و غیره موقعیت داشتند.

توکن SWAP و توکنومیک SWAP

توکن SWAP یک توکن کاربردی برای پلتفرم تراست سواپ است که در محصولات و خدمات پروتکل استفاده می شود. دارندگان SWAP در خارج از ایالات متحده می توانند از SWAP برای دسترسی سریع به پروژه های جدید بلاک چین از طریق لانچ پد تراست سواپ استفاده کنند. این توکن همچنین مزایای حاکمیتی را ارائه می‌کند، به اپلیکیشن کریپتو قدرت می‌دهد و مزایای سهامداری قدرتمند را باز می‌کند.

بیایید برخی از مزایا و ویژگی‌های توکن SWAP را بررسی کنیم:

 • حاکمیت – سهامداران SWAP می توانند در حکمرانی و رای گیری بر روی پلت فرم شرکت کنند.
 • پاداش‌های استیکینگ – سهامداران با هزینه‌های تراکنش‌های جمع‌آوری‌شده از پلتفرم پاداش می‌گیرند و می‌توانند برای مدت‌های طولانی‌تری برای برخی از APY‌های جذاب قفل شوند .
 • بهبود امتیاز سواپ – نگه داشتن توکن‌های SWAP امتیاز تعویض کاربران را افزایش می‌دهد، که شانس آن‌ها را برای افت افزایش می‌دهد و تخصیص مطلوب را به پروژه‌های لان‌پد جدید ارائه می‌دهد.
 • تورمی – 10% از SWAP جمع آوری شده از کارمزد تراکنش سوزانده می شود و در طول زمان کل عرضه SWAP را کاهش می دهد.
 • کاهش هزینه ها – استفاده از توکن های SWAP می تواند هزینه ها را در پلتفرم کاهش دهد.

کل عرضه SWAP 100,000,000 است و به این صورت توزیع می شود:

تصویر از طریق کاغذ سفیدTrustSwp

در اینجا نگاهی به تخفیف‌های این پلتفرم برای کاربرانی که از پرداخت هزینه در توکن SWAP خوشحال هستند، می‌بینید:

حالا بیایید در مورد عملکرد توکن صحبت کنیم. قیمت فروش عمومی اولیه 0.050 دلار به ازای هر SWAP بود و دارای یک شات مستقیم تقریباً عمودی تا بالاترین رکورد تاریخ 4.80 دلار برای سود دیوانه کننده 9500٪ بود… بله، درست خواندید، بیش از نه هزار و پانصد درصد سود. وقتی گفتم سرمایه‌گذاران به طرز دیوانه‌واری نسبت به این پروژه خوش‌بین هستند، شوخی نکردم، با فروش اولیه توکن که فوراً فروخته شد. مردم با دیدن یک پلت فرم قاتل می شناسند.

و به افزایش قیمت و محبوبیتی که تراست سواپ اندکی پس از راه‌اندازی از آن برخوردار بود فکر کنید، ممکن است پس از بازگشت علاقه به بازارهای رمزنگاری، برای یک مهتاب جدی دیگر آماده شود. من مطمئناً این یکی را زیر نظر خواهم داشت.

استیکینگ تراست سواپ

من می دانم که قبلاً به طور خلاصه به شرط بندی به عنوان یکی از مزایای توکن SWAP اشاره کردم، اما شرط بندی بخشی جدایی ناپذیر از پلت فرم تراست سواپ است که شایستگی بخش خاص خود را دارد. TrustSwap شروع به ارائه سهام SWAP فقط در شبکه اتریوم کرد، اما اکنون گسترش یافته است تا توکن‌های SWAP را در BSC، AVAX و MATIC شامل شود. در حال حاضر بیش از 70 درصد از SWAP در پلتفرم قرار دارد.

دارندگان و سهامداران SWAP از جریان های درآمدی زیر بسیار سود می برند:

 • درآمد حاصل از کارمزد معاملات در Swappable با 80٪ به سهامداران توزیع می شود و 20٪ برای بازخرید توکن های SWAP که سوزانده شده اند استفاده می شود.
 • درآمد تیم فایننس 100% برای بازپرداخت استفاده می شود. 80 درصد از این درآمد برای توسعه کسب و کار استفاده می شود و 20 درصد به استخرهای سهام بلند مدت اختصاص می یابد.
 • درآمد اپلیکیشن کریپتو 100% برای بازپرداخت استفاده می شود. 80 درصد از این درآمد برای توسعه کسب و کار استفاده می شود و 20 درصد به استخرهای سهام بلند مدت اختصاص می یابد.

بنابراین، می‌توانید روش‌های متعددی را مشاهده کنید که پاداش‌های شرط‌بندی جمع‌آوری می‌شوند و به سود سهامداران در پلتفرم می‌رسند. این رویکرد شرط بندی چند لایه یکی از قوی ترین طرح های شرط بندی است که من در DeFi دیده ام. با پخش ریسک و ایجاد درآمد از سه پلتفرم مجزا که همگی تحت مالکیت و اداره تیم تراست سواپ هستند، تنوع جوایز سهام اعتماد به دارندگان SWAP بلندمدت را القا می‌کند.

تراست سواپ همچنین اخیراً استخرهای سهام بلندمدت را برای تشویق بیشتر شرکت کنندگان و حامیان طولانی مدت شبکه راه اندازی کرده است. هرچه کاربران مدت بیشتری را به اشتراک بگذارند، APY سهام آنها بالاتر است. برای سهامداران با طرز فکر بلندمدت یک مزیت ضریب زمان وجود دارد که در زیر می توانید مشاهده کنید:

استخرهای سهام بلندمدت برای همه به یک اندازه سود می برد، چه 10 یا 100000 توکن SWAP را انتخاب کنند. استفاده از پورتال استیک تراست سواپ بسیار آسان است و به دارندگان این امکان را می دهد که فوراً APY های جذابی کسب کنند.

از چه صرافی‌هایی می‌توان ارز SWAP خرید و فروش کرد؟

ارز SWAP هنوز در صرافی‌های زیادی لیست نشده است؛ اما صرافی‌های مانند گیت، یونی سواپ، پولونیکس و پنکیک سواپ با امکان خرید و‌ فروش این ارز دیجیتال را در پلتفرم‌های خود فراهم کرده‌اند.

برای نگهداری ارز SWAP چه کیف پول‌هایی مناسب هستند؟

ارز SWAP یک توکن ERC-20 است؛ بنابراین تمام کیف‌پول‌هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی کنند، برای نگهداری این ارز دیجیتال مناسب هستند. از میان کیف پول‌های متداولی که کاربران زیادی از آن‌های برای نگهداری توکن‌های شبکه اتریوم استفاه می‌کنند می‌توان به تراست والت، متامسک و بایننس چین اشاره کرد.

سخن پایانی

ما در اینجا در این مقاله موارد زیادی را پوشش داده ایم زیرا تراست سواپ دارای ویژگی های زیادی است. این پلتفرم واقعاً موقعیت خود را به عنوان یک Titan، نه تنها در جایگاه پرتاب، بلکه به عنوان یک پلتفرم قدرتمند دیفای همه منظوره با مجموعه کامل محصولات برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروش، سرمایه‌گذاران نهادی، معامله‌گران و پروژه‌هایی که به دنبال راه‌اندازی هستند، مستحکم کرده است.

پلتفرم TrustSwap آنقدر سریع در حال رشد است که به سختی می توان با همه تغییرات همراه بود. من احساس می کنم هر هفته یک اعلامیه یا توسعه هیجان انگیز جدید از تیم وجود دارد، پلت فرم با سرعت قابل توجهی در حال حرکت است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا