اخبار

تحلیلگر برتر Mizuho کریپتو را به عنوان “Pet Rocks” محکوم می کند

دان دولف، تحلیلگر برتر Mizuho، در مورد ارزهای دیجیتال نزولی است.

دن دولف، تحلیلگر ارشد Mizuho Americas، در مصاحبه اخیر خود در CNBC دیدگاه نزولی خود را در مورد ارزهای رمزپایه دو چندان کرد.

دن دولف اظهار داشت که “هیچ مورد استفاده ای” برای ارزهای دیجیتال وجود ندارد و از آنها به عنوان “صخره های حیوان خانگی” یاد می کند.

“هیچ مورد استفاده ای وجود ندارد.” دولف گفت: سرمایه گذاران می پرسند: “چرا باید اینها را داشته باشم؟ اینها سنگ نیستند. اینها سنگهای حیوان خانگی هستند.”

این به دنبال هشدارهای قبلی او در مورد کلاس دارایی است، از جمله بیانیه ماه نوامبر که در آن اعلام کرد که کریپتو پس از فروپاشی صرافی FTX “مرده” است .

او پیش بینی کرد که سرمایه گذاران پس از سقوط اخیر FTX و افت 90 درصدی سهام صرافی پیشرو کوین بیس، “بسیار بسیار ترسناک” خواهند بود.

این تحلیلگر در یادداشتی تحقیقاتی نوشت که فروپاشی FTX کمک چندانی به رقبای آن نمی‌کند و نشان‌دهنده «یک صنعت رو به وخامت» است.
چشم انداز بسیار نزولی دولف ریشه در این باور دارد که ارزهای دیجیتال فاقد کاربردهای عملی هستند و دارایی مولد نیستند.

این تحلیلگر اخیراً در CNBC ظاهر شد تا در مورد رتبه بندی ضعیف خود در کوین بیس صحبت کند. با وجود قیمت سهام فعلی آن نزدیک به 55 دلار، از 33 دلار سه هفته پیش، دن دولف همچنان در مورد چشم انداز شرکت محتاط است.

به گفته دن دولف، مشکل کوین بیس این است که به شدت به تجارت ارزهای دیجیتال متکی است.

هنگامی که از دن دولف در مورد رونق اخیر در تجارت خرده فروشی پرسیده شد، دن دولف آن را با محبوبیت فعلی تسلا مقایسه کرد. با این حال، او اشاره می‌کند که تسلا یک محصول واقعی در پشت خود دارد، در حالی که دارایی‌های کریپتو هیچ ابزار واقعی یا دارایی تولیدی ندارند.

علیرغم این واقعیت که بازار ارزهای دیجیتال در ژانویه بهبود چشمگیری را تجربه کرد، دن دولف در دیدگاه نزولی خود در مورد ارزهای دیجیتال ثابت قدم است و هیچ تغییری در آینده نزدیک نمی بیند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا