اخبار

اپلیکیشن کاردانو لجر به‌روزرسانی‌های سازگاری قرارداد هوشمند جدید را دریافت می‌کند

لدجر ، ارائه‌دهنده کیف پول سخت‌افزار ارزهای دیجیتال ، این خبر را به اشتراک گذاشته است که نسخه 4.0.0 برنامه کاردانو اکنون در Ledger Live در دسترس است.

این اپلیکیشن اکنون از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند که یکی از ویژگی های جدید آن است. این بدان معناست که کاربران می توانند مستقیماً از برنامه کاردانو با قراردادهای هوشمند تعامل داشته باشند.

منبع: توییتر

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار کاردانو ، این خبر مثبت را به اشتراک می گذارد و در عین حال از لجر به خاطر کار بزرگش قدردانی می کند.

به روز رسانی شبکه کاردانو، Alonzo، در سپتامبر 2021 عملکرد قرارداد هوشمند را آغاز کرد. ایجاد و استقرار قراردادهای هوشمند، که قطعات کدی هستند که در صورت برآورده شدن شرایط از پیش تعریف شده، خود به خود اجرا می شوند، در شبکه اصلی کاردانو فعال شدند.

به روز رسانی کاردانو در ژوئن

کاردانو و پلتفرم قراردادهای هوشمند آن، پلوتوس، قرار است در هارد فورک ماه ژوئن پیشرفت های قابل توجهی را تجربه کنند. بنیانگذار چارلز هاسکینسون اخیراً اظهار داشت که ارتقاء آینده Vasil Hard Fork در ماه ژوئن “بهبود عملکرد گسترده ای برای کاردانو” و قابلیت های قرارداد هوشمند آن ارائه می دهد.

هارد فورک Vasil برای 29 ژوئن 2022 برنامه ریزی شده است و هدف آن بهبود قابلیت های قراردادهای هوشمند و تجربه کاربری برای کاربران و توسعه دهندگان کاردانو پس از پیاده سازی است.

در آخرین به روز رسانی شبکه، توسعه دهندگان IOHK اندازه بلوک را 10 درصد افزایش داده اند که افزایشی 8 کیلوبایتی به 80 کیلوبایت اندازه بلوک فعلی است. این ارتقاء در موج بهبود شبکه کاردانو است که برای امسال توسط کاردانو برنامه ریزی شده است.

در حال حاضر، نزدیک به 900 پروژه در حال توسعه در شبکه وجود دارد. این رقم از ماه مارس تقریباً 400 افزایش یافته است، پس از اینکه تیم هریسون، معاون رئیس IOHK به اشتراک گذاشت که مجموع آن حدود 500 است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا