اخبار

دستگاه های خودپرداز شیبا اینو و بیت کوین در 59 فروشگاه مواد غذایی لاتین در ایالات متحده نصب می شوند

بزرگ‌ترین زنجیره خواربار فروشی لاتین، دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری Coin Cloud را نصب می‌کند.

بازارهای کاردناس، یکی از بزرگ‌ترین زنجیره‌های خواربار فروشی اسپانیایی تبار در ایالات متحده با 59 فروشگاه در سه ایالت جنوب غربی، با Coin Cloud، یک ارائه‌دهنده DCM و دستگاه‌های خودپرداز ارزهای دیجیتال در ایالات متحده همکاری کرده است .

از طریق این مشارکت، مشتریان بازارهای کاردناس می‌توانند ارزهای دیجیتال را به صورت نقدی در تمام فروشگاه‌های شبکه از طریق دستگاه‌های خودپرداز کریپتو و DCM از Coin Cloud خریداری و بفروشند. در مجموع، آنها به بیش از 40 دارایی رمزنگاری مختلف، از جمله محبوب‌ترین دارایی‌ها مانند دوج کوین، شیبا اینو، بیت کوین و اتریوم دسترسی خواهند داشت. لازم به ذکر است که بزرگترین شبکه محصولی که جامعه اسپانیایی تبار را هدف قرار می دهد در ایالت های بزرگی مانند کالیفرنیا، آریزونا و نوادا فعالیت می کند. اولین آزمایش این نوآوری در لاس وگاس برگزار خواهد شد.

داستان کریپتو اسپانیایی چرخش جدیدی پیدا می کند

ایده معرفی خودپردازهای رمزنگاری مستقیماً به شبکه خواربار فروشی اسپانیایی زبان کاملاً با تصویر کلی رابطه بین جمعیت اسپانیایی زبان و رمزارز مطابقت دارد. یک نظرسنجی که در بیانیه مطبوعاتی ذکر شده است نشان می دهد که اسپانیایی های آمریکایی بسیار بیشتر از هر جمعیت بزرگسال دیگری در این کشور از ارز دیجیتال استفاده می کنند. علاوه بر این، داده‌ها نشان می‌دهد که لاتین‌ها از ارز دیجیتال بیشتر به عنوان وسیله پرداخت استفاده می‌کنند تا پس‌انداز.

این واقعیت با روند کشورهای آمریکای لاتین مانند السالوادور که ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان ارز قانونی استفاده می کنند مطابقت دارد. به یاد بیاورید که دولت سالوادور تصمیم خود را با این واقعیت توضیح داد که اکثریت قریب به اتفاق مردم این کشور از بستگان خود در ایالات متحده حواله دریافت می کنند و ارزهای دیجیتال با این مورد استفاده بسیار بهتر از بانک های سنتی با اشتهای گزاف خود برای کمیسیون کنار می آیند.

شاید با عمیق‌تر شدن رابطه لاتین‌ها با ارزهای دیجیتال، بیشتر کشورهای آمریکای مرکزی و لاتین مانند مکزیک، پاراگوئه یا ونزوئلا ارزهای رمزنگاری شده را بپذیرند یا حتی آنها را به‌عنوان وسیله پرداخت رسمی همتراز با ارزهای ملی به رسمیت بشناسند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا