اخبار

اکثر شاخص های بیت کوین پایینترین سطح را نشان میدهند

در حالی که بیت کوین تلاش می کند تا از محدوده 20000 دلار عبور کند، شاخص ها نشان می دهند که پایین ترین سطح است

به گفته مدیر عامل CryptoQuant زنجیره ای و هاب بازار ، اکثر شاخص های چرخه ای بیت کوین به افزایش معکوس اشاره می کنند زیرا دارایی در نهایت به کف خود رسیده است. این تحلیلگر پیشنهاد می کند که در حال حاضر باز کردن شورت های بزرگ برای بیت کوین خطرناک تر از حد معمول است، زیرا اکثر اندیکاتورها در حال سرکوب هستند.

شاخص اول، نسبت بین ضرر و سود تحقق نیافته، برای تعیین اینکه آیا کل شبکه در حالت زیان یا سود است استفاده می شود. هر زمان که اندیکاتورها مقدار بالای صفر را نشان دهند، شبکه را می توان سودآور دانست. اگر مقدار به زیر 0 برسد، شبکه در حالت از دست دادن است.

از لحاظ تاریخی، هر زمان که NUPL شبکه بیت‌کوین به زیر صفر می‌رسید، شاهد جهش سریع اولین ارز دیجیتال یا حداقل یک دوره تثبیت کوتاه‌مدت در مدت کوتاهی بودیم. در حال حاضر، بیت کوین در راه رسیدن به پایین ترین سطح سال 2019 است که نقطه شروعی برای رشد بازار ارز دیجیتال در سال 2021 شد.

شاخص قابل توجه دیگر، شاخص موقعیت ماینر است که نشان دهنده حجم عرضه متمرکز در دست ماینرهای بیت کوین است. اخیراً، شرکت‌های بزرگ معدنی و ماینرهای خصوصی به طور فعال بیش از 100 درصد از دارایی‌های ماهانه خود را برای پوشش هزینه‌ها می‌فروشند.

هر زمان که فعالیت فروش ماینرها در شبکه افزایش می یابد، بیت کوین به نقطه تسلیم نزدیک تر می شود و دیگر با چنین فشار فروش زیادی در مسیر صعود خود مواجه نیست.

در زمان انتشار، بیت کوین در حال تغییر قیمت در 20,440 دلار است، با افزایش متوسط ​​2.3 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید