اخبار

کوین بیس سلطه خود را از دست می دهد؛ به چه علت؟

رقبای کوین بیس ضعف صرافی را احساس می کنند و سعی می کنند بر روی آن سرمایه گذاری کنند.

بر اساس داده های منتشر شده توسط میزوهو اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا، یکی از شرکت های تابعه آمریکایی بانک سرمایه گذاری ژاپن و شرکت اوراق بهادار، کوین بیس ، برترین صرافی ایالات متحده، به سرعت در حال از دست دادن سلطه خود است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو با حجم معاملات به رتبه چهاردهم سقوط کرده است. برای مقایسه، سال گذشته در جایگاه چهارم قرار داشت.

سهم آن از بازار از 5.3 درصد در سه ماهه اول سال به تنها 2.9 درصد کاهش یافته است.

سهام کوین بیس بیش از 80 درصد از رکورد اوج خود سقوط کرده است. در سه ماهه اول سال، این شرکت 430 میلیون دلار ضرر به سهامداران خود وارد کرد. کوین بیس پس از موفقیت در بازار صعودی 2021 با درآمدهای کلان، اعلام کرد که 18 درصد از کارکنان خود را در ماه ژوئن اخراج خواهد کرد.

همانطور که گزارش شده استجیم چانوس، فروشنده مشهور اسپات فروش، که فروپاشی انرون را در اوایل دهه 2000 پیش بینی کرد و گفت که به دلیل کاهش درآمد کارمزد کوین بیس نسبت به کوین بیس نزولی است.

کوین بیس با رقابت فزاینده‌ای در زمین خانگی خود مواجه است، زیرا Binance.US، شرکت تابعه آمریکایی غول جهانی ارزهای دیجیتال، اخیراً معاملات با کارمزد صفر را برای جذب مشتریان بیشتر و از بین بردن سهم بازار رهبر بازار معرفی کرده است.

کارمزدهای معاملاتی بسیار بالا بهترین مورد برای کوین بیس بود، اما صرافی در حال از دست دادن درخشش خود است. این صرافی از برخی معامله گران تقریباً 4 درصد هزینه دریافت می کند. برای مقایسه، FTX.US فقط 0.2٪ کمیسیون دریافت می کند.

رقبای کوین بیس می توانند با تکیه بر سایر جریان های درآمدی، کارمزدهای بسیار پایینی را ارائه دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا