اخبار

رئیس‌جمهور السالوادور به نگرانی‌های بازار نزولی در مورد بیت کوین می‌پردازد

با افزایش تنش ها در بحبوحه کاهش قیمت بیت کوین، رئیس جمهور نایب بوکله تصمیم گرفت توصیه هایی را برای سرمایه گذاران همکار بیت کوین که ممکن است نگران طولانی شدن بازار نزولی باشند، به اشتراک بگذارد.

السالوادور در 7 سپتامبر 2021، زمانی که قیمت آن در بازار حدود 50000 دلار بود، بیت کوین را به عنوان ارز قانونی معرفی کرد . از آن زمان، دولت نایب بوکله بازده قابل توجهی از سرمایه گذاری های اولیه بیت کوین خود داشت، زیرا بیت کوین به بالاترین سطح خود یعنی 69000 دلار رسید ، که به طرح های مختلف توسعه زیرساخت های کشور هدایت شد .

با این حال، با افزایش تنش ها در میان کاهش قیمت بیت کوین، نایب بوکله تصمیم گرفت توصیه هایی را برای سرمایه گذاران همکار بیت کوین که ممکن است نگران طولانی شدن بازار نزولی باشند، به اشتراک بگذارد.

نایب بوکله ، رئیس‌جمهوری که به بیت‌کوین ( BTC ) کمک کرد تا وضعیت مناقصه قانونی در السالوادور را به دست آورد، نگرانی‌های فزاینده سرمایه‌گذاران را برطرف کرد زیرا بیت‌کوین برای اولین بار در 18 ماه زیر 20000 دلار معامله شد .

منبع: توییتر

بوکل در توییت خود به سرمایه گذاران همکار توصیه کرد که «به نمودار نگاه نکنند و از زندگی لذت ببرند». وی به سرمایه گذاران در مورد بازگشت اجتناب ناپذیر اطمینان داد و اظهار داشت:

“اگر در #BTC سرمایه گذاری کنید، سرمایه گذاری شما امن است و ارزش آن پس از بازار نزولی به شدت افزایش خواهد یافت. صبر کلید است.»

این توصیه واکنش‌های متفاوتی را از سوی جامعه دریافت کرد زیرا بسیاری به این واقعیت اشاره کردند که السالوادور بیشتر بیت‌کوین خود را با قیمتی بسیار بالاتر از ارزش فعلی بازار تهیه کرده است. در حالی که منتقدان انتظار دارند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به روند نزولی خود ادامه دهند، تجزیه و تحلیل‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که بازگشت بیت کوین به شکوه سابق خود در حال نزدیک شدن است.

برخی از پیشنهادات محبوب جامعه کریپتو به نایب بوکله در میان بازار نزولی شامل راه اندازی اوراق قرضه بیت کوین است.

منبع: توییتر

در حالی که جهان اقتصاد بیت کوین السالوادور را دنبال می کند، الخاندرو زلایا، وزیر دارایی السالوادور، اتهامات مربوط به ضرر بیش از 40 میلیون دلاری این کشور را رد کرد و اظهار داشت:

من بارها گفته ام: 40 میلیون دلار ضرر فرضی رخ نداده است زیرا ما سکه را نفروخته ایم.

در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد واکنش السالوادور به افت شدید بیت کوین، زلایا در پاسخ گفت: «نقد واضحی از بیت کوین وجود دارد، نه از استراتژی السالوادور».

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا