اخبار

به طور یکپارچه با FundMovr به فانتوم پل بزنید!

با انفجار تعداد زیادی از فناوری‌های بلاک چین، شکی وجود ندارد که در آینده از فناوری‌هایی استقبال می‌شود که تعامل زنجیره‌ای متقابل را به کاربران خود ارائه می‌دهد. قابلیت همکاری برای رشد در بازار حیاتی خواهد بود.

FundMovr، یک ابربریج، رهبری این پرونده را بر عهده گرفته است. اکنون از ارز دیجیتال فانتوم پشتیبانی می کند، به این معنی که کاربران می توانند دارایی های خود را به شبکه منتقل کنند.

این آپدیت توسط Movr Network اعلام شده است. از سوی شخصیت های کلیدی هر دو طرف حمایت شد که بیانیه های خود را برای برجسته کردن این مثبت بودن صادر کردند.

زمینه

Movr Network قویاً معتقد است که توسعه فناوری های زنجیره ای راه رو به جلو است. مأموریت خود را بر این اساس طراحی کرده است. در بیانیه ماموریت آمده است که ساخت برنامه های کاربردی زنجیره متقابل باید برای تقویت آینده ساده شود.

این شبکه در حال حاضر برای ایجاد زیرساختی کار می کند که قابلیت همکاری را ارتقا دهد. تخمین زده می‌شود که این امر باعث ترویج فعالیت‌های زنجیره‌ای متقابل مانند وام‌دهی، اشتیاق، و مبادله و غیره می‌شود.

اولین محصول متبریج خود را در سال قبل عرضه کرد. FundMovr اکنون به گونه ای عمل می کند که تمام پل ها و DEX های دیگر را زیر یک چتر قرار می دهد.

Fantom یک پلت فرم بلاک چین سازگار با لایه یک است. مزایایی مانند سرعت سریع، مقیاس پذیری بالا و امنیت شدید را به کاربران ارائه می دهد. علاوه بر این، Fantom بر روی یک مدل کم هزینه عمل می کند که در آن تنها 1 سنت برای تراکنش متحمل می شود.

این پلتفرم تقریباً فورا تراکنش ها را تأیید می کند.

همچنین یک انتخاب ایده آل برای موارد استفاده در دنیای واقعی است زیرا توان عملیاتی بالایی را ارائه می دهد.

پس از ارسال اعلامیه، کاربران هیجان زده هستند که مهاجرت یکپارچه دارایی های خود و مشارکت فعال در پروژه های شبکه را تجربه کنند.

FundMovr اکنون از فانتوم پشتیبانی می کند

اطلاعیه شبکه موور برای مدتی مسیر بازار را تغییر داده است. با پشتیبانی از Fantom، کاربران می توانند بدون نیاز به ترک برنامه اصلی خود، به طور یکپارچه به شبکه مهاجرت کنند.

FundMovr تضمین کرده است که به طور مشترک با تیم و اکوسیستم Fantom کار خواهد کرد تا این تجربه را به کاربران ارائه دهد.

با این کار، کاربران می‌توانند در پروژه‌های اکوسیستم شرکت کنند و در عین حال از مزایای هزینه کمتر و تراکنش‌های سریع‌تر بهره ببرند.

Fantom یک پلت فرم قرارداد هوشمند محبوب در دنیای DeFi است. این تیم تاکنون یک اکوسیستم موفق ایجاد کرده است و مجموع ارزش قفل شده (TVL) بیش از 5.5 میلیارد دلار را جذب کرده است. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پیش بینی قیمت فانتوم بخوانید .

مایکل کونگ، مدیر اجرایی فانتوم، از همکاری با تیم شبکه موور ابراز خرسندی کرد. وی افزود که کاربران زنجیره های لایه ۲ اتریوم به فرصت های افراط در dApps و DeFi دسترسی خواهند داشت.

Rishabh Khurana، یکی از بنیانگذاران شبکه Movr، بیانیه ای صادر کرد و گفت که از همکاری با Fantom خوشحال است. او آن را سریعترین اکوسیستم در حال رشد در بازار نامید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا