ارز دیجیتال و کریپتو

بهترین پرایوسی کوین ها برای سال 2022| ارز دیجیتال حریم خصوصی محور

بهترین پرایوسی کوین ها برای سال 2022 کدامند؟ با بیگ اینکام همراه باشید….

مقدمه ….

حقوق اساسی بشر برای حفظ حریم خصوصی همیشه در معرض تهدید است. عصر اینترنت به ما آزادی هایی را اعطا کرده است که نیاکان ما در آرزوی آن بوده اند ، اما در عین حال ما را بیش از آنچه که تصور می کنیم آسیب پذیر کرده است.

دولت ها همیشه می خواسته اند بدانند افرادی که تحت حکومت هستند در چه وضعیتی هستند و این امر امروزه نیز مانند گذشته صادق است. اما آنها با یک تهدید بسیار بزرگ در قالب فناوری بزرگ همراه شده اند. البته انگیزه های آنها متفاوت است. دولتها می خواهند بدانند که ما در حال انجام چه کاری هستیم تا بتوانند ما را کنترل کرده و از ما به نحو احسن مالیات بگیرند. دانش قدرت است: هرچه بیشتر درباره ما بدانند ، بیشتر قابل پیش بینی و انعطاف پذیر می شویم.

من نمی دانم چرا مردم مشتاق هستند جزئیات زندگی خصوصی خود را در ملاء عام بگذارند. آنها فراموش می کنند که نامرئی یک ابرقدرت است. – بنکسی

در همین حال ، انگیزه فناوری بزرگ روشن تر است. آنها می خواهند داده های ما را جمع آوری کنند و درباره ما اطلاعات بیشتری کسب کنند تا بتوانند پول در بیاورند. هرچه آنها درباره ما بیشتر بدانند ، می توانیم کارآمدتر در بازار به بازار عرضه شویم. آگهی دهندگان حاضرند برای اطلاعاتی که فناوری بزرگ در اختیار ما می گذارد ، پول هنگفتی بپردازند.

متوجه شده اید که آنها چقدر خوب این کار را انجام می دهند. تبلیغاتی که در مرورگر شما ظاهر می شوند و تاریخ جستجوی اخیر شما را به طرز وحشتناکی منعکس می کنند به اندازه کافی اثبات می کنند که هر حرکتی توسط یک الگوریتم در جایی به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. ممکن است مجبور نباشیم برای استفاده از امثال گوگل یا فیس بوک هزینه ای بپردازیم ، اما مطمئناً آنها به طور یکسان از ما پول می گیرند.

پرایوسی کوین ها نیز بسیار مهم هستند و باید مورد توجه قرار گیرند…

حریم خصوصی و رمزنگاری

ارز های دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین ها بسیار مهم و قابل توجه هستند.

مسئله حفظ حریم خصوصی فراتر از اطلاعات شخصی و عکسهای تعطیلات است. حفظ حریم خصوصی مالی به همان اندازه مهم است و از دست دادن آن نیز به همان اندازه ویران کننده است. آیا دوست دارید کسی بتواند ببیند پول خود را برای چه چیزی خرج می کنید؟ افراد مشهور و تأثیرگذاران کم هوش ممکن است تمایل داشته باشند که ثروت خود را برای بقیه به نمایش بگذارند ، اما کسانی از ما که کمی عاقل تر هستند ترجیح می دهند در چنین مواردی محتاطانه رفتار کنند.

کیم کارداشیان: تلاش می کند تمام ثروت خود را به ثمر برساند.

ممکن است بتوانیم منابع مالی خود را از دید اطرافیان خود پنهان نگه داریم ، اما هنوز هم افرادی هستند که توجه زیادی به آنچه خرج می کنیم و این پول از کجا می آید ، می کنند. در این مورد ، مقامات مالیاتی به آسانی به ذهن متبادر می شوند ، زیرا دولتها مانند همیشه متعهد به درآمد معتبر و معتبر خود هستند.

اما دیگران همچنین می توانند ببینند پول ما به کجا می رود ، به ویژه ارائه دهندگان پرداخت مانند Visa ، Mastercard و PayPal ، که پایگاه های داده متمرکز آنها حجم زیادی از داده ها را در اختیار دارند که بسیاری از بازیگران مخرب می خواهند از آنها استفاده کنند. پرایوسی کوین ها از این نظر بسیار اهمیت دارند.

آگاهی از این که داده های مالی به اندازه سایر اطلاعات شخصی ما آسیب پذیر است ، بسیاری از افراد را به سمت ارزهای رمزنگاری شده جذب کرد. چشم انداز ساتوشی ناکاموتو از پول نقد دیجیتال همتا به همتا ، عاری از واسطه ها و سایر واسطه ها و ظاهراً خارج از دسترس قدرتها ، چیزی بود که بسیاری منتظر آن بودند.

سپس مسئله ناشناس ماندن مطرح شد. معاملات بین دو کیف پول بیت کوین بسیار سخت تر بود و کاربران کیف پول به راحتی قابل شناسایی نبودند. در نهایت ، راهی برای انجام تجارت وجود داشت بدون اینکه دیگران بتوانند همه چیز را در مورد آن بدانند. اینجاست که صحبت از پرایوسی کوین ها مطرح می‌شود.

حالا ، خبر بد: اینطور نیست. بیت کوین به آن اندازه که بسیاری از مردم تصور می کنند خصوصی نیست و جزوه ارز دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین ها به حساب نمیاید. در واقع ، تعداد کمی از رمزنگاری های دیگر نیز چنین هستند. مانند بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و بسیاری دیگر ، علاوه بر این بر روی بلاک چین عمومی اجرا می شوند ، که این روزها می توان به راحتی آنها را بررسی کرد.

با استفاده از وب‌سایت‌های کاوشگر بیت کوین (اکسپلورر – Explorer) مثل سایت Blockchair.com می‌توان یک آدرس بیت کوین و تمام تراکنش‌های مربوط به آن را دنبال کرد.

یک تراکنش بیت کوین در کاوشگر سایت blockchain.com

صنعت تجزیه و تحلیل بلاکچین در چند سال گذشته افزایش یافته است ، زیرا دولت ها ، مقامات مالیاتی و تنظیم کننده ها از موفقیت رمزنگاری بیشتر نگران شده اند. این نهادها در حال حاضر به منابع مالی خود می پردازند و ابزارهایی را توسعه می دهند که می توانند از آنها برای ردیابی معاملات در بلاک چین استفاده کنند.

شرکت هایی مانند Chainalysis در حال حاضر قادر به ردیابی معاملاتی هستند که در بلاک چین های عمومی مانند بیت کوین انجام می شود ، به این معنی که ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی در حال حاضر مربوط به گذشته است. اگرچه هنوز راه هایی برای افزایش حریم خصوصی تراکنش های بیت کوین شما وجود دارد ، اما اینها به تخصص زیادی احتیاج دارند و همچنین می توانند هزینه معاملات بسیار سنگینی را متحمل شوند. پس شما بااید بدانید که بیت کوین یک ارز دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین به حساب نمیاید.

حقیقت غم انگیز این است که قدرتها در صورت تمایل می توانند معاملات رمزنگاری شده شما را مورد بررسی قرار دهند و برای متوقف کردن آنها کار چندانی نمی توان انجام داد. با توجه به آنچه در معرض خطر است ، چندان تعجب آور نیست. ارزش بازار کریپتو در تریلیون دلار است و این بخش حجم روزانه آن را صدها میلیارد دلار می بیند: پول زیادی در گردش است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

در ارزهای دیجیتال پرایوسی کوین بودن بسیار مهم است.

اکثر بلاک چین های رمزنگاری شده کاملاً عمومی هستند – واقعیتی که تأیید مالکیت و یکپارچگی شبکه را بسیار ساده تر می کند ، اما البته به این معنی است که حریم خصوصی و ناشناس بودن قربانی می شود. البته مطمئناً این واقعیت وجود دارد که هر صرافی رمزنگاری معتبر در حال حاضر باید روشهای مشتری خود را بشناسد (KYC) اگر می خواهد بتواند فعالیت کند.

پرایوسی کوین چیست؟ ارز دیجیتال حریم خصوصی محور

با این حال ، یک گزینه برای کسانی وجود دارد که هنوز می خواهند حریم خصوصی خود را هنگام استفاده از رمزنگاری حفظ کنند. پرایوسی کوین برای نادیده گرفتن بهترین تلاش های تحلیلگران بلاک چین و کسانی که از آنها استفاده می کنند ساخته شده اند. آنها هویت کاربران و معاملات آنها را مخفی نگه می دارند. با استفاده از فناوری پیشرفته حفظ حریم خصوصی ، این پروژه ها پناهگاهی برای کسانی است که هنوز معتقدند که همه چیز را زیر پا نگه داشته اند.

تعداد زیادی پرایوسی کوین وجود دارد ، اگرچه تعداد آنها توسط رمزنگاری های قابل ردیابی و معمولی کمتر می شود. اگر حریم خصوصی برای شما مهم است ، پس این رمزها قطعاً چیزی هستند که باید در نظر بگیرید. ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم و پنج مورد از بهترین پرایوسی کوین های زیر را انتخاب کرده ایم ، که همه آنها به شیوه خود به پایین نگه داشتن مسائل می پردازند.

1) مونرو

ارز دیجیتال مونرو (XMR) پدر تمام پرایوسی کوین ها است و هنوز هم بهترین سکه در بازار است. این یک پروژه بزرگ است ، با ارزش بازار بیش از چهار میلیارد دلار ، و آن را به راحتی به بالاترین رتبه سکه حریم خصوصی در خارج تبدیل می کند. این در حدود سال 2014 به وجود آمد و از آن زمان تاکنون تمام تلاش خود را برای شکستن کد آن متوقف کرده است. این همه به فناوری آن بستگی دارد ، که بسیار چشمگیر است و پرایوسی کوین بودن آن هیچوقت از بین نرفته است.

مونرو سکه های حریم خصوصی یا پرایوسی کوین بودن را به واقعیت تبدیل کرد.

دو نوآوری اصلی که مونرو از آنها استفاده می کند آدرس های مخفی و امضای حلقه است. آدرس های مخفی با استفاده از کلید نمای عمومی و کلید ارسال عمومی که به هر کیف پول مونرو متصل شده است ، ایجاد می شود. معامله به خودی خود در بلاک چین قابل مشاهده است ، به طوری که می تواند توسط شبکه تأیید شود ، اما آدرس دریافت کننده کاملاً ناشناس باقی می ماند و مونرو را در صدر پرایوسی کوین ها قرار داده است.

در همین حال ، فرستنده معامله با استفاده از امضای حلقه محافظت می شود ، به این ترتیب تعدادی از کاربران دیگر نیز معامله را امضا می کنند ، بنابراین نمی توان تعیین کرد که دقیقاً چه کسی آن را ارسال کرده است. در نتیجه ، معامله تکمیل می شود و تنها فرستنده و گیرنده می دانند که به کجا ارسال شده است.

مبلغ ارسال شده را می توان با استفاده از تراکنش های محرمانه حل و فصل کرد ، در نتیجه آخرین جزئیات معامله نیز نامرئی می شود. تا کنون ، علی رغم تمام تلاش خود ، شرکت های تجزیه و تحلیل بلاک چین نتوانسته اند این شبکه امنیتی را که Monero برای محافظت از کاربران خود ایجاد کرده است ، خراب کنند.

پرایوسی کوین بودن یک ارز دیجیتال برای کسانی که مبلغ های سنگین را جا به جا می‌کنند بسیار اهمیت دارد.

ممونرو در زمان نگارش این مقاله بزرگترین و محبوب‌ترین ارز دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین است.

جدا از فناوری حریم خصوصی بی نظیر و پرایوسی کوین بودن آن ، توسعه دهندگان Monero همچنین به روزرسانی های بیشتری را در شبکه انجام داده اند که استفاده از آن را سریعتر و ارزان تر کرده است و هزینه تراکنش ها اکنون تنها چند سنت هزینه دارد. این در تضاد کامل با هزینه های غالباً مسخره ای است که انتظار می رود کاربران بیت کوین و اتریوم برای استفاده از شبکه بپردازند. این امر به نوبه خود به پذیرش گسترده تر Monero به عنوان یک روش پرداخت کمک کرده است ، زیرا تجار در سراسر جهان شروع به پذیرش آن در تعداد بیشتری کرده اند.

تمرکز بر امنیت شبکه و حفظ حریم خصوصی نیز باعث شده است که استخراج مونرو از چنگال مزارع معدنی مقیاس بزرگ و بزرگ خارج شود. برای کسانی که می خواهند بیت کوین را استخراج کنند ، این کار را می توان تنها با استفاده از تراشه مدار مجتمع (ASIC) مخصوص برنامه-یک قطعه بسیار جدی از کیت که خارج از دسترس اکثر ما است ، انجام داد.

تیم پشت مونرو این پروژه را با تنظیم مداوم الگوریتم خود برای جلوگیری از کنترل ASIC ها در استخراج ، مقاوم در برابر ASIC کرده است. بنابراین شبکه کاملاً غیر متمرکز باقی مانده است ، و بیش از 80،000 معدنچی در سراسر جهان در حال هک کردن هستند.

هیچ کس هنوز هیچ پیشرفت معناداری در مورد شکستن کد Monero نداشته است و تیم توسعه دهندگان اختصاصی آن دائما در تلاش هستند تا آن را حفظ کنند. شاید تهدید اصلی برای وجود آن ، احتمال حذف آن از مبادلات باشد ، همانطور که در گذشته اتفاق افتاده بود. با وجود این که برخی مبادلات مستقر در ایالات متحده تحت فشار قرار می گیرند تا معاملات XMR را متوقف کنند ، احتمالاً همیشه تعداد زیادی از صرافی های خارج از کشور از حمل معروف ترین پرایوسی کوین جهان خوشحال خواهند شد.

گاهی اوقات شما نیاز به ناشناس ماندن دارید.

2) زی کش

مورد بعدی Zcash (ZEC) است ، یکی دیگر از ارز دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین با ارزش بازار به ارزش یک میلیارد دلار. اگرچه دومین کمانچه مونرو است ، اما همچنان یک پروژه قوی و مورد احترام است ، که روش مبتکرانه خود را برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی کاربران دارد.

Zcash در سال 2016 به وجود آمد و نتیجه فورک شدن بلاک چین بیت کوین است. این پروتکل دارای محدودیت 21 میلیون سکه است و از اثبات بلاک چین کار استفاده می کند ، اگرچه الگوریتم هش آن با بیت کوین متفاوت است. هدف Zcash فعال کردن معاملات خصوصی و غیرقابل ردیابی بود و این کار را با استفاده از یک پروتکل مخصوص توسعه یافته به نام zk-SNARK انجام می دهد.

Zcash تقریباً به اندازه Monero محبوب است و یک پرایوسی کوین نیز می‌باشد.

کار مفصل zk-SNARK ها بسیار مفصل است تا در اینجا بیان شود ، اما آنها اساساً فراداده معاملاتی را رمزگذاری می کنند تا هویت کسانی که ارسال و دریافت می کنند پنهان شود. در عین حال ، پروتکل Zcash خود ورودی و خروجی معاملات Zcash را محافظت می کند و این امر باعث می شود که کسی که بلاک چین را مشاهده می کند نتواند میزان ارسال شده را اعلام کند. در نتیجه ، همه داده های تراکنش از چشم کنجکاو محو می شوند.

رمزنگاری پشت zk-SNARKs به عنوان اثبات دانش صفر شناخته می شود ، که راهی برای تأیید یک راز بدون فاش کردن جزئیات خود راز است. این یک توضیح بسیار ساده است و اگر می خواهید عمیق تر وارد فناوری شوید ، این بررسی همه چیز را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد. براستی که مونرو بهترین پرایوسی کوین همچنان باقی مانده است.

دو کد در رابطه با Zcash باید مورد توجه قرار گیرد: اولاً ، این عملیات بسیار متمرکزتر از Monero است ، با کنترل پروژه در دست توسعه دهندگان در شرکت Electric Coin Co. سپس این واقعیت نیز وجود دارد که تابع حفظ حریم خصوصی از Zcash است انتخاب کردن در و به عنوان پیش فرض تنظیم نشده است. در گذشته نگرانی هایی وجود داشت که اگر نیمی از معاملات از حریم خصوصی استفاده نمی کرد ، در مواردی می تواند امنیت نیمی دیگر را به خطر اندازد.

با وجود این ، فناوری پیشرفته Zcash هنوز آن را به یکی از معتبرترین و مطمئن ترین ارز دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین در سراسر جهان تبدیل می کند. فقط به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از آن ویژگی های حریم خصوصی را انتخاب کنید.

3) Haven

پروژه بعدی، پروژه دیگری است که از تکنیک های مشابه Monero برای حفظ خصوصی و غیرقابل ردیابی تراکنش ها استفاده می کند. Haven (XHV) یک سکه با ارزش پایین تر از Monero یا Zcash است ، اما با این وجود در طول سال 2021 قیمت ارزشمند خود را دیده است و در حال حاضر نزدیک به بالاترین سطح خود است. Haven ارز دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین دیگر است.

Haven در سال 2018 به عنوان چنگال Monero به بازار آمد. در نتیجه ، عملکردهای حریم خصوصی Monero را به ارث برده است و سپس قابلیت های بیشتری به آن افزوده است. دو توسعه دهنده ناشناس که آن را راه اندازی کردند ، پروژه را رها کردند ، ظاهراً پس از آنکه متوجه شدند قادر به تحقق اهداف اعلام شده نیستند. Haven سپس توسط جامعه آن تحت کنترل قرار گرفت ، دوباره فورک شد و منبع باز شد. چرا Haven یک پرایوسی کوین شناخته می‌شود؟

هدف Haven این بود که به عنوان ” یک بانک دریایی در جیب شما ” عمل کند که به کاربران امکان می دهد سکه های خود را با دارایی های دیگر مانند فلزات گرانبها یا سکه های استیبل ایجاد کنند. در آن از تکنیکی به نام سکه های رنگی استفاده شد که در ابتدا برای استفاده با بیت کوین طراحی شده بود. سکه های رنگی به کاربر Haven اجازه می دهد تا ویژگی متفاوتی را به سکه های XHV خود اختصاص دهد ، بنابراین آنها را قادر می سازد تا آن دارایی را نشان دهند.

Haven از یک استیبل کوین مصنوعی – xUSD – به عنوان دارایی اصلی خود استفاده می کند ، که به کاربران اجازه می دهد حتی در زمانی که قیمت XHV در حال نوسان است ، ارزش خود را حفظ کنند. فرآیندی به نام ضرب و سوزاندن امکان انتقال ارزش بین xUSD و سایر دارایی ها مانند XHV را فراهم می کند ، در حالی که ارزش دلار اولیه آن را حفظ می کند.

Haven یک پرایوسی کوین است که کاملا بر حفظ حریم خصوصی تمرکز دارد.

محدوده و مشخصات Haven بسیار پیچیده است ، بنابراین اگر می خواهید در مورد پروژه بیشتر بیاموزید ، شیرجه عمیق ما را در پروژه بررسی کنید.

4) سکرت نتورک

شبکه مخفی (SCRT) از پروژه راه حل مقیاس بندی لایه 2 برای اتریوم معروف به Enigma شکل گرفت. در اوایل سال 2020 به نام جدید خود تغییر کرد و اکنون اولین پروژه رمزنگاری است که قرارداد هوشمند حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد و آن را “قراردادهای مخفی” می نامد. سکرت نتورک یک پرایوسی کوین است که بر حفظ حریم خصوصی اهمیت زیادی می‌دهد.

این قراردادهای محرمانه جزئیات تمام معاملات انجام شده در آنها را پنهان می کند ، به این معنی که حتی گره های اعتبارسنج در بلاک چین شبکه مخفی نمی توانند آنها را ببینند. در قراردادهای محرمانه از “توکن های مخفی” استفاده می شود که داده های معاملاتی را به روشی مشابه Monero خصوصی نگه می دارد. به کسانی که توکن های مخفی دارند یک کلید مشاهده داده می شود که به عنوان اثبات مالکیت دارایی هایی که در قراردادهای مخفی ذخیره کرده اند عمل می کند.

سکرت نتورک یک پرایوسی کوین است

شبکه مخفی با استفاده از Cosmos SDK ساخته شده است و بر اساس بلاک چین اثبات سهام (DPoS) اجرا می شود که به آن اجازه می دهد تا 14000 تراکنش در ثانیه را انجام دهد. مهم است که به خاطر داشته باشید که SCRT – سکه بومی شبکه – به خودی خود یک سکه حریم خصوصی نیست ، زیرا به صورت عمومی در بلاک چین خود قابل مشاهده است. حریم خصوصی همه از نشانه های مخفی استفاده شده در قراردادهای محرمانه نشأت می گیرد.

سکرت نتورک نیز یک پرایوسی کوین است که هم چنان در این باره تلاش های زیادی انجام میدهد.

همانطور که در مورد Haven ، نکات و جزئیات Secret Network بسیار پیچیده است ، اما اگر می خواهید یک مرور کلی دقیق تر داشته باشید ، این اتفاق می افتد که خود Guy اخیراً این پروژه را در کانال YouTube Coin Bureau پوشش داده است.

5) بیم

آخرین مورد در لیست ارز دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین که باید مورد توجه قرار گیرد ، Beam (BEAM) است که از پروتکل Mimblewimble استفاده می کند و از اوایل سال 2019 در دسترس است. با در نظر گرفتن برخی از شکست های درک شده دیگر پروژه های سکه حریم خصوصی ، که هدف آن ایجاد شده است ، توسعه یافته است. بهبود یابد

Beam در حال تلاش برای بهبود سکه های حریم خصوصی است.

برخلاف Zcash ، معاملات Beam به طور خودکار خصوصی هستند ، به این معنی که خطر به خطر انداختن داده های فرستنده یا گیرنده یک عامل نیست. هیچ آدرس یا اطلاعات قابل ردیابی دیگری در بلاک چین ذخیره نمی شود ، که با مقیاس پذیری و سرعت طراحی شده است. این پروژه به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی اداره می شود و هنگام راه اندازی هیچ گونه پیش بینی یا ICO وجود نداشت.

این خصوصیات بیم را یک پرایوسی کوین موفق نامیده است.

معاملات محرمانه و دارایی های محرمانه دو مفهوم جدید دیگری هستند که Beam برای حفظ حریم خصوصی بیشتر معرفی کرده است. اینها باعث ایجاد انواع دارایی های دیجیتالی جدید ، مانند ابزارهای بدهی ، دارایی های املاک یا ارزهای جدید می شود که به نوبه خود می توانند در بستر Beam مبادله شوند.

نتیجه گیری

همانطور که شما جمع آوری کرده اید ، ارز های دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین ها همه شامل برخی از پیشرفته ترین فناوری های موجود است تا به کاربران خود در برابر چشم کنجکاو کمک کند. برخی از بزرگترین مغزهای رمزنگاری با این پروژه ها درگیر هستند ، که به همان خوبی با توجه به نیروهایی که در برابر آنها قرار گرفته است نیز مناسب است.

مقامات مالیاتی ، نهادهای نظارتی و دولتها بسیار مشتاق هستند که کدی را که مونرو و سایر سکه های حریم خصوصی از آن استفاده می کنند بشکند ، هرچند تا کنون به نظر می رسد رمزنگاری ها برنده هستند. برخی ممکن است استدلال کنند که پرایوسی کوین ها فرصتی طلایی برای جنایتکاران و پولشویان است تا یک قدم جلوتر از مقامات باشند ، اما ، در حالی که برخی بازیگران بد تقریباً از سکه های حریم خصوصی استفاده می کنند ، این به خودی خود نباید ما را از این واقعیت کور کند.

دولتها و شرکتهای فناوری همیشه قابل اعتمادترین نهادها نیستند.

حریم خصوصی ما حقی است که اگر اجازه دهیم به راحتی از دست می رود یا از ما سلب می شود. حفظ آن به معنای عقب نشینی از تجاوز دولت ها و شرکت های فناوری است و تشخیص اینکه داده های ما دارایی ای است که قبل از هر چیز به ما تعلق دارد. برای کسانی مانند ما که در زمینه رمزنگاری دخیل هستند ، ارز دیجیتال حریم‌ خصوصی‌محور یا همان پرایوسی کوین ها مانند این بهترین سلاح ما در برابر کسانی است که می بینند صنعت ما به همان سطح مالی سنتی کشیده شده است.

لطفا نظرات خود را درباره پرایوسی کوین بودن سکه های فوق با دیگران به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا