اخبار

ریپل موارد استفاده جدید NFT را به عنوان برندگان هکاتون XRP در سال 2022 معرفی می کند

هم اکنون RippleX جزئیات برندگان هکاتون XRPL NFT-Devnet و موارد استفاده NFT را که توسعه دهندگان شروع به ساختن آن در Ledger کرده اند، به اشتراک می گذارد. RippleX یک پلت فرم باز برای پول است که به توسعه دهندگان و کارآفرینان این امکان را می دهد تا از طریق XRP Ledger پرداخت ها را در برنامه های خود ایجاد کنند.

XRP Ledger در حال حاضر دارای قابلیت توکن بومی داخلی به نام XLS-20d است. در حال حاضر NFT-Devnet، یک محیط بتا که قابلیت های NFT XRP Ledger را بهبود می بخشد، در حال استفاده است.

در حالی که اکثر موارد استفاده اولیه از NFT حول آواتارها، هنر و کلکسیون ها می چرخیدند، برنامه های کاربردی بیشتری در حال ظهور هستند که توسعه راه حل های پیشرفته NFT را در XRPL ضروری می کند.

ریپل سال گذشته XLS-20 را پیشنهاد کرد، استانداردی که به XRP Ledger اجازه می‌دهد یک نوع NFT بومی و یک تجربه NFT روان را ارائه دهد. استاندارد جدید XLS-20 به دنبال کمک به توسعه دهندگان در ایجاد برنامه های پیشرفته تر و نوآورانه NFT بر روی پلت فرم XRPL است.

در اواسط ماه مارس، ریپل اعلام کرد که 1 میلیارد XRP برای سرعت بخشیدن به توسعه و موارد استفاده جدید در XRP Ledger (XRPL) اختصاص خواهد داد. این صندوق، که حاصل برنامه کمک های مالی XRPL است، در سال 2021 تأسیس شد و از آن زمان تاکنون 6 میلیون دلار در مجموع بودجه به بیش از 50 پروژه منبع باز مبتنی بر XRP Ledger اعطا کرده است.

هدف مشترک ریپل با جامعه توسعه دهندگان برای کمک به ساخت اینترنت ارزش با ایجاد پیشرفت ها و موارد استفاده جدید در فناوری بلاک چین، به ویژه XRPL، از طریق برنامه کمک های مالی XRPL پیش می رود. دو موج اول برنامه کمک هزینه XRPL به ترتیب بر تحقیقات مربوط به NFT ها و زنجیره های جانبی فدرال متمرکز بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا